Raikkonen : "Ik kan er niets aan doen"

Olga (Nuongirl)
Zelfs de concurrentie zou bijna medelijden gaan krijgen met pechvogel Kimi Räikkönen. De Fin heeft eindelijk een winnende auto, maar nu laat de motor hem in de steek. Na een prima kwalificatie, waarin hij als tweede eindigde, wordt de Fin tien plaatsen naar achter gezet, wegens het wisselen van de motor.

"Dit is weer geen ideale situatie, maar wat kan ik eraan doen?. Ik kan niet meer doen, dan zo hard rijden als ik kan. We zullen morgen wel zien wat er gaat gebeuren. Het is natuurlijk niet de manier om het kampioenschap naar je toe te trekken. We zijn niet snel genoeg om dusdanig in te lopen," aldus een teleurgestelde Fin.

"De snelle bochten gingen erg goed, maar het probleem was dat we niet meer banden uit konden proberen. Ik wist dan ook niet hoe de auto zou aanvoelen. Maar goed de schade is beperkt gebleven. De ronde was oké. Ik heb ook geen klachten over de auto. Het was niet de eerste keer dat dit gebeurd, de situatie is ook niet nieuw voor mij, maar hopelijk is het wel de laatste keer", aldus Kimi Räikkönen die zondag als twaalfde zal moeten starten.