Kluivert in opspraak bij Newcastle
| Kluivert kan zodra Graeme Souness als manager bij Newcastle United is begonnen een pittig gesprek verwachten. Kluivert zou hebben geweigerd voor het tweede elftal van de club uit te komen. |
Komende week begint Souness als manager bij de club, maar hij zal snel orde op zaken willen stellen. Souness staat bekend als een trainer die met harde hand en strikte discipline werkt. Hij had dinsdag graag Kluivert en Ameobi samen in de aanval van het tweede elftal aan het werk gezien. Binnen Newcastle United wordt gezegd dat Kluivert dit heeft geweigerd.
De manager van Kluivert, Paul Foortse, beweert echter dat de aanvaller nooit van de club die vraag heeft gehad. Ook weet de manager niks van een probleem binnen de club. Voor Kluivert staat waarschijnlijk wel een gesprek te wachten met Souness.