Cristian Chivu mist 2 duels
![]() | Ajacied Cristian Chivu is door de commissie van beroep betaald voetbal voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. |
Vorige week werd Chivu door de tuchtcommissie veroordeeld tot 3 duels onvoorwaardelijke schorsing. Daarop gingen Ajax en Chivu in beroep. De commissie van beroep deed er nu opvallend één duel schorsing vanaf, dit komt niet al te vaak voor. De schorsing van Chivu is naar aanleiding van televisiebeelden van de bekerwedstrijd Feyenoord-Ajax, waarop te zien was dat Chivu probeerde Feyenoorder Song te slaan.
Verdediger Peter van de Berg van RKC Waalwijk kreeg onverminderd 4 wedstrijden uitsluiting, waarvan één voorwaardelijk. Hij kreeg rood na een opstootje met RBC-er Henk Vos.