Jongen heeft nu al een Xbox 360 in huis

koei
Het is voor velen nog iets om van te dromen, maar een Amerikaanse jongen heeft hem al thuis staan: de Xbox 360.

Er zijn al meerdere mensen geweest die beweren een Xbox 360 thuis te hebben, maar in een topic op Gamespot besloot een jongen zijn bewering te bewijzen door een aantal foto's te plaatsen van zowel de Xbox als zichzelf.




Sinds enige tijd na het plaatsen van de foto's probeert de jongen het topic te laten verwijderen, maar het is al te laat. Het blijkt dat zijn stiefvader sinds kort bij Microsoft werkt als Regulatory Compliance Manager en momenteel de hardware voor de Xbox 360 moet testen. Dit is ook de reden waarom er draden uit de bovenkant van de Xbox 360 komen.

Omdat de jongen nog geen Xbox 360 games had om te testen heeft hij Halo 2 in het apparaat gedaan, wat zonder problemen werkte. Verder beweerde de jongen dat de stroomvoorziening zich buiten de console bevindt en erg groot is. Tot slot was hij erg positief over het dashboard en de controller.

Hoewel de jongen het geluk heeft om al een Xbox 360 thuis te hebben, is het nog maar de vraag of zijn stiefvader hier uiteindelijk ook blij mee is; met een beetje pech kosten deze foto's zijn stiefvader zijn baan.

Als jij zelf ook al een Xbox 360 thuis hebt, dan kun je foto's en informatie daarover natuurlijk ook kwijt op ons forum.