'Ik krijg nu mailtjes met: Geil, neuk me'

Voor veel mensen zal Koen nog onbekend zijn. Bij RTL FM was vooral de muziek belangrijk en ook nu bij Caz! is hij alleen in het weekend te horen. Maar toch heeft hij niks te klagen over aandacht. "Wat ook het leuke is ten opzichte van RTL FM? Dat er een heleboel jonge meiden luisteren waarvan je echt hele rare mails krijgt. Zoals berichtjes met als onderwerp: 'Geil, neuk me'. Dan stuur je terug: stuur eerst maar eens een foto. En dan doen ze dat. Echt leuk! Maar ik ben dan wel vrijgezel, ik heb er nog nooit gebruik van gemaakt hoor."
Toch ging hij niet fluitend weg bij RTL FM. "De sfeer was altijd fantastisch, maar zelfs nadat we te horen kregen dat de etherfrequenties weg zouden gaan was het nog leuk. Ik vond het ook jammer dat ik vertrok, al was het natuurlijk het zinkende schip verlaten. Ik moet natuurlijk wel de hypotheek betalen! Maar het was echt janken geblazen toen we stopten. Ik ga de borrels die we vaak hadden echt missen..."
En hoe gaat Koen zich onderscheiden in al dat radio-geweld van de commerciƫle zenders? "Ik heb voor ik bij Caz! kwam heel lang radio gemaakt waarbij je een soort cement bent tussen de stenen. Dan mag je niet zoveel zeggen. Maar nu kan ik meer doen, zoals gesprekken voeren. En dus denk ik ook dat het nog een beetje moet groeien. En door niet grof en hard te zijn, zoals anderen doen, maar juist aardig te zijn, denk ik wel anders te zijn."
En kent Koen FOK! ook? "Ja natuurlijk. Maar ik gebruik de nieuwtjes van de FrontPage niet meer. Ik ben ermee gestopt omdat iedereen die al gebruikte. Dan is het niet echt origineel meer..."
Een filmpje hierover is hier te zien.
Met dank aan Nolius voor de submit.