Graf van Fortuyn trekt nog veel bezoekers
Sinds 10 mei, de dag van de begrafenis van Fortuyn, zijn zo'n 115.000 bezoekers langs het graf getrokken. ,,Het wordt nu iets minder, maar toch is het een constante stroom bezoekers'', aldus de woordvoerder. Onder de belangstellenden zijn ook veel buitenlanders.

De vele bloemen bij het graf worden regelmatig bijgehouden. Alle kaarten, knuffels, foto's en brieven die bezoekers hebben achtergelaten gaan in overleg naar de familie Fortuyn.
Italiƫ
Tot 20 juli kunnen bezoekers terecht in Westerveld, op die dag wordt Fortuyn opgegraven en gelijk overgevlogen naar Italiƫ. Daar wordt hij in het dorpje Provesano di San Giorgio, waar Fortuyn een buitenhuis had, herbegraven.
De familie van Pim Fortuyn heeft bij de begraafplaats in Driehuis een verzoek gedaan om een gedenkplaat te mogen plaatsen op de plek waar de vermoorde politicus tijdelijk begraven ligt. Volgens de woordvoerder is er nog geen beslissing genomen over dat verzoek.
