Radiostation biedt Gore baantje aan

Chris (MrBig)
Al Gore hoeft straks niet werkeloos thuis te zitten als hij toch niet de nieuwe president van de Verenigde Staten wordt. Een radiostation in Los Angeles heeft de Democratische kandidaat een contract voor vier jaar aangeboden als presentator van een programma dat 'Al and Al' moet gaan heten.

Om het salaris hoeft Gore het niet te laten. TalkRadio 790 KABC biedt hem 200.000 dollar per jaar, bijna 500.000 gulden, en dat is net zo veel als de president van de VS verdient. Daarnaast wil het station ook Gore's verhuiskosten naar Californie betalen.

De directeur van TalkRadio 790, Erick Braverman, zegt dat hij weet dat de vice-president 'denkt dat het belangrijk is om invloed uit te oefenen op zo veel mogelijk mensen en als presentator krijgt hij de kans om dat te doen'.