Agent bijna gewurgd met eigen portofoon
Een vijftigjarige man heeft zatermiddag in de Tuinstraat in Amsterdam geprobeerd een politieman met zijn portofoonkabel te wurgen. De agent moest voor kneuzingen en blauwe plekken in het ziekenhuis worden behandeld

De verdachte had samen met een 25-jarige man in Amsterdam-West een vrouw bedreigd. De mannen gingen er vandoor met een bestelbus. Na een achtervolging sprongen ze op de Haarlemmerdijk uit de bus.
De 25-jarige man kon vervolgens snel worden aangehouden. De vijftigjarige man vluchtte een trappenhuis in.
Toen een agent hem wilde inrekenen, ontstond een vechtpartij. Hierbij probeerde de man de agent te wurgen met diens portofoonkabel. De verdachte werd later door een andere politieman gearresteerd.
Taaie ouwe rakkerrrr..
