Insomniac deelt hands-on van Marvel’s Wolverine
Insomniac Games liet PlayStation-blog twee uur lang los op Marvel’s Wolverine, en de indrukken maken vooral duidelijk dat woede hier een spelmechaniek is geworden.
De hands-on speelde zich af tijdens een missie waarin Logan zich herenigt met Team X, het mutanten-taskforce waar ook Mystique en Sabretooth deel van uitmaken. Samen infiltreren ze de faciliteit van miljardair Bolivar Trask om Nathaniel Essex te bevrijden, de man die Wolverine ooit in verwilderde staat aantrof en Team X oprichtte om mutanten te beschermen. Onderweg via Telambang en de Lowtown-wijk van Madripoor botst Logan op de Reavers, aartsvijand Omega Red en een prototype-Sentinel als eindbaas van het segment.
Het gevecht draait om meer dan alleen klauwen zetten. Wolverine kan zichzelf letterlijk door een ruimte katapulteren om vijanden te verrassen, en met unlockbare technieken als Tornado Spin en Knee Breaker krijgt elke aanval een eigen richting-input. Interessanter is de Rage Meter: die vult zich tijdens het vechten op in drie fases en ontgrendelt daarbij zwaardere aanvallen, waaronder een Last Stand-heal en bruut uitgevoerde finishers. Wie het zichzelf lastiger wil maken, kan met Ability Inhibitors zelfs de helende krachten tijdelijk uitschakelen voor een pittigere uitdaging. Buiten het vechten om vertrouwt Logan op zijn Enhanced Senses om vijanden te tracken en sluipend te werk te gaan.
Ook de wereld zelf lijkt op verkenning ingericht: verschillende kostuums en klauwvarianten, van het klassieke pak tot een Weapon X-uitvoering, zijn te verzamelen naast upgrademateriaal en whiskeyflessen. Nightmare Doors leiden naar tijdgebonden speedtrials in een droomachtige omgeving, en bij de Princess Bar kun je gewoon even bijkletsen met Jean Grey, Mystique en Sabretooth tussen de missies door.
Marvel’s Wolverine verschijnt op 15 september voor PlayStation 5.
Graphics vallen niet buiten de boot van andere ps5 spellen.
Ik heb er wel zin in, in ieder geval!
Ga dan wel voor een hard copy aangezien playstation raar doet met licensies nu....
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken