Uitslag Telstar - AZ
AZ heeft in de Eredivisie een moeizame zege geboekt op Telstar. In Velsen won het met 0-1.
AZ had het lastig en in de eerste helft was Telstar zelfs de betere ploeg. Een kopbal van Zonneveld werd gekeerd door keeper Zoet en een schot van Ritmeester van de Kamp ging via een AZ-been naast. Het enige gevaar namens AZ kwam van De Wit die een keer net naast schoot.
Na rust kwam AZ beter voor de dag. Een hakbal van Goes trof de lat en een schot van Koopmeiners raakte de paal waarna het uiteindelijk dankzij Jensen wel raak was. Hamdaoui kreeg daarna nog een grote kans op de gelijkmaker maar zijn schot ging over. Vlak voor tijd was Telstar alsnog dicht bij een gelijkspel toen keeper Jeroen Zoet een schot van Bakker liet glippen, maar kon 'm nog net redden op de doellijn.
Telstar |
0 - 1 |
AZ |
78' Jensen ![]() |
||
Gele kaart: Tejan, (Telstar), Koopmeiners,Goes, (AZ) |
||
| Stadion: BUKO Stadion , Velsen Toeschouwers: 5.293 Arbiter: Hensgens |
||
| Opstelling: | Opstelling: | |
| Koeman Ne.Ogidi Nwankwo Offerhaus Bakker Noslin (Lechkar/65) Rossen Hatenboer (Mertens/65) Hardeveld Ritmeester vd.Kamp Zonneveld (Tejan/76) Hetli (Hamdaoui/76) |
Zoet Dijkstra (Maikuma/58) Goes Penetra De Wit Koopmeiners Sin (Dekker/ 46) Boogaard Patati (Jensen/46) Parrott Daal (Oufkir/81) |
|

Gele kaart: Tejan, (Telstar), Koopmeiners,Goes, (AZ)