FOK's weerbericht met Stephan5: Ja en nee!

Welkom!  

Irritantste User van Weerwoord v/d Dag:  Met afstand heeft Mischa uit Oud-Loosdrecht het 3e punt binnen gesleept. Daarbij neemt deze persoon meteen de leiding in de competitie. ik citeer: Tip: Kijk niet naar de pubrun.. dan slaap je beter! Een dik verdiend punt. Ik ben een aardig persoon, dus een extra bonuspunt laat ik even achterwege. In ieder geval gaat Mischa nu met 3 punten aan de leiding. Je moet toch een keuze maken en ik probeer het altijd bij één user per dag te houden.

Goed, Uiteindelijk is er toch wat meer regen gevallen in het westen dan de modellen lieten zien. De hoeveelheden liggen over het algemeen tussen de 2 en 4 mm, en dat is zeker meer dan verwacht aangezien de lucht nogal droog is en veel neerslag die valt ook verdampt.

De regen verdwijnt wel en uiteindelijk gaat het ook in het westen een beetje opklaren. In de rest van het land is het droog en zijn er zeker in het oosten ook opklaringen aanwezig. Het is toch minder koud dan dat het zich eerder liet aanzien. Ook in het noordoosten kunnen we vanmiddag toch wel 4 graden behalen en in Zeeland verdubbelen we dat aantal. 

Voor de rest valt er pas morgen wat meer te vertellen, want er zijn kansen op IJZEL. Uiteraard is het nu nog iets te vroeg voor details, maar voor het noordoosten zijn er aanwijzingen dat het morgen in de loop dag tot gevaarlijke situaties kan komen.

Tot morgen!