Go Ahead Eagles stunt tegen Aston Villa in Europa League
Go Ahead Eagles heeft in de Europa League voor een grote stunt gezorgd door te winnen van Aston Villa. In de Adelaarshorst werd het 2-1 voor de Deventenaren.
Villa, vorig jaar nog kwartfinalist in de Champions League, kende nog wel een uitstekende start en kwam al na vier minuten op voorsprong via Evann Guessand. de thuisploeg kreeg een tweede tegenvaller te verwerken toen Gerrit Nauber na een tackle op Lamare Bogarde zelf geblesseerd raakte en niet verder kon. Villa dicteerde het spel maar vlak voor rust kwam Go Ahead echter uit het niets op gelijke hoogte, Mathis Suray zorgde met een van richting veranderd schot voor de gelijkmaker.
Na rust werden de Eagles brutaler maar toch kwam het als een verrassing toen Mats Deijl voor de 2-1 zorgde. Daarna was het een kwestie van tegenhouden en kwam het goed weg toen Villa via Emiliano Buendia nog een penalty mistte. Gescoord werd er niet meer waarmee de stunt een feit was.
