Slechts één bal gehakt per week per persoon om klimaatverandering tegen te gaan
Slechts één bal gehakt of (dus niet eens én) of biefstukje van circa 70 gram per week. 2 keer per week een portie kipfilet, 2 keer per week een portie vis en maximaal anderhalf ei per week, aangevuld met ongeveer 300 gram groenten, 200 gram fruit, maximaal 50 gram aan aardappels of zetmeel houdende knollen, een handjevol noten (50 gram) en een beker melk of yoghurt per dag.
Dat is grofweg het ideale dieet voor een volwassene met een behoefte van circa 2500 kcal, aldus onderzoek dat vandaag door EAT Lancet is gepubliceerd. Deze drastische verandering qua eetgewoonten is volgens de onderzoekers broodnodig om de aarde leefbaar te houden met een geschatte bevolking van 9,6 miljard mensen in 2050. Het volledige onderzoek is hier te vinden.
Hoewel het slechts om een advies gaat volgens hoogleraar Hannah van Zanten van de universiteit in Wageningen (WUR), dan is de keuze voor wat je eet volgens haar de meest ideale start om mee te helpen aan het oplossen van wereldwijde uitdagingen zoals de klimaatverandering, de aantasting van flora en fauna en andere milieuproblemen zo zegt ze in het Algemeen Dagblad.

De zelfgebraden gehaktballen van DJMO (Foto: FOK! / DJMO )
Dus: Geen gezeik, iedereen rijk!
[ Bericht gewijzigd door Nounounounou op vrijdag 3 oktober 2025 @ 10:57 ]
foto foto foto foto foto foto
Mensen stoppen CO2 in de lucht. -> Mensen kunnen CO2 weer uit de lucht halen.
De technologie is er, maar moet alleen worden opgeschaald.
Klimaatverandering foto
https://www.instagram.com/p/DNWg8KyNhXJ/
Klimaatverandering foto
etc
Just fuck off. (excuse my French)
[ Bericht gewijzigd door General_Midi op vrijdag 3 oktober 2025 @ 10:57 ]
"History is just a bunch of dead people."
"Those who stand for nothing, fall for anything."
Creatinetekort en hersenbeschadiging doen ze zichzelf maar aan. (misschien daarom ook dit soort achterlijkheid vanuit de tofu-warriors)
Meer vis is op zich wel een idee, graag meer industrieel farmen van zalm en tonijn, we hebben een hele noordzee die volgeplempt kan worden met factory fish farms.
[ Bericht gewijzigd door Shakkara op vrijdag 3 oktober 2025 @ 11:19 ]
(OK, ik ga eerlijk zijn, dit heb ik nog nooit gemaakt, die ingredienten kan je beter gebruiken dan voor een gehaktbal en het zou me beschamen, maar de 'ultieme gehaktbal' is het voor mij denk ik wel, tenzij we wagiu A5 praten, maar dat zou al helemaal een doodzonde zijn voor een gehaktbal).
foto
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"
Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad - My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
Nog beter, maak hem zelf.
Ik ken de dekamarkt niet maar als het nivo AH of jumbo is dan zou ik zeker een echte slager proberen.
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"
Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad - My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen
Dus dat deel dat de natuur zelf niet aankan om een klimaatevenwicht te handhaven.
Mensen moeten vlees kunnen eten.
Klimaatverandering is een probleem, maar als je het veroorzaakt, moet je het ook oplossen. En dat kan door het vangen van CO2 op te schalen.
Wat mij betreft een zeer belangrijke opdracht die we als mensheid hebben, het beheersen en daarmee handhaven van een gezond klimaat.
foto
wat is het nut.
we gaan dood get use to it
Laat de overheid eerst maar eens serieuze en correcte keuzes maken met betrekking tot klimaat.
Zolang zij het njet serieus nemen, waarom zou ik?
Die korreltjes die de gewone burger doen wordt ongedaan gemaakt zodra er weer een klimaat top is.
Dan komen ze allemaal weer met hun prive jet aangevlogen.
En dan komt er ook nog eens niks zinnigs uit.
foto
[ Bericht gewijzigd door DanOam op vrijdag 3 oktober 2025 @ 17:05 ]
Zo klaar mee. foto
Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind.
Het hele zonnestelsel warmt op. Flikker op met je 1x per week bal gehakt. Door dit bericht eet ik er 3x extra in de week.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken