Krysten Ritter terug als Jessica Jones in Daredevil: Born Again
Na Charlie Cox' Daredevil keert nu ook Jessica Jones, na haar eigen tv-serie op Netflix, terug naar Marvel in het Daredevil-vervolg Born Again, dat onlangs het eerste seizoen afrondde. Ritter zal een verschijning maken in het tweede seizoen.
"Het is zo geweldig om terug te zijn, terug te keren naar Jessica na drie seizoenen en 'The Defenders' en nu lid te worden van de MCU", zei Ritter, aldus Variety, tijdens een presentatie in New York. “Ik ben zo enthousiast om dit iconische personage terug te brengen, en zonder te veel weg te geven, is er nog veel meer in petto voor Jessica Jones. Dit wordt een ongelooflijk seizoen!”
Ritter was oorspronkelijk vanaf 2015 te zien in drie seizoenen Jessica Jones op Netflix (nu te zien op Disney+) en in de teamup-serie The Defenders (idem). Jessica Jones is een privédetective met bovenmenselijke spierkracht die het in haar seizoenen vooral op moest nemen tegen psychologisch sterke tegenstanders.
Krysten Ritter in Jessica Jones (Foto: Myles Aronowitz/Netflix)