Russische generaal opgeblazen
Een hoge Russische militair kwam om het leven bij een auto-explosie in de stad Balashikha in de regio Moskou.
Volgens de onderzoekers was de gedode man de plaatsvervangend hoofd van het directoraat Hoofdoperaties van de Generale Staf van de Russische strijdkrachten. De bom was geplaatst in een geparkeerde auto en op afstand tot ontploffing gebracht terwijl de generaal voorbijliep.
Sinds het begin van de Russische agressieoorlog tegen Oekraïne zijn hoge officieren in Moskou herhaaldelijk het doelwit geweest van aanvallen.
In december werd generaal Kirillov gedood bij een bomaanslag vlak voor zijn huis. Onderzoekers classificeerden de explosie als een terroristische aanslag. De Oekraïense geheime dienst eiste de verantwoordelijkheid voor de aanval op.