Duitsland in shock na steekpartij waarbij peuter (2) en man (41) werden gedood
Twee mensen zijn gisteren gedood bij een steekpartij in een park in het Duitse Aschaffenburg, Beieren. Het ging om een tweejarige jongen van Marokkaanse afkomst en een 41-jarige voorbijganger, zei de Beierse minister van Binnenlandse Zaken Hermann tijdens een persconferentie. Drie mensen raakten gewond, maar zijn buiten levensgevaar. De gewonden zijn een ander kind, een 61-jarige man en een opvoeder die met de kinderen meereisde. Volgens de politie hebben ze kort na de aanval een 28-jarige Afghaanse verdachte gearresteerd.
Er lijkt geen connectie te zijn tussen de slachtoffers en de gearresteerde man. Herrmann zei dat de man "plotseling en opzettelijk" een kind van een passerende peutergroep had aangevallen met een keukenmes. De 41-jarige voorbijganger wilde waarschijnlijk de andere kinderen beschermen en redde hen van de dood door in te grijpen, zei Herrmann. De CSU-politicus legde uit dat de huiszoeking van de Afghaan geen bewijs van een islamistisch motief had opgeleverd. "Op dit moment gaan de speculaties heel erg in de richting van zijn duidelijke geestesziekte." In de woning van de Afghaan werd antipsychotica aangetroffen.
De dader was onder psychiatrische behandeling, zei Herrmann. Hij was in het verleden minstens drie keer schuldig bevonden aan geweldsdelicten, had elke keer psychiatrische behandeling gekregen en kwam daarna weer op vrije voeten. De man kwam half november 2022 Duitsland binnen en kondigde ongeveer anderhalve maand geleden schriftelijk zijn vrijwillige vertrek aan. Hiermee werd zijn asielprocedure afgerond.
Bondskanselier Olaf Scholz verzekerde de slachtoffers en hun families van het medeleven van de Duitse regering. De autoriteiten moeten nu "alles op alles zetten" om uit te zoeken waarom de dader nog steeds in Duitsland was. "Ik ben het zat om elke paar weken zulke gewelddaden hier te zien gebeuren," zei de SPD-politicus in een verklaring, "van daders die eigenlijk naar ons zijn gekomen om hier bescherming te vinden. Een vals gevoel van tolerantie is volledig ongepast." De opgedane kennis moet volgens Scholz onmiddellijk consequenties hebben. "Praten is niet genoeg," zei Scholz. Hij noemde de aanslag een "onvoorstelbare terroristische daad".
Ik bedoel vluchtelingen, natuurlijk.. maar uitschot zoals dit? Waarom zou je dit stuk verdriet moeten importeren om vervolgens je burgers te laten doodsteken?
Ik zeg dit al jaren, maar ik zeg het NOG een keer:
Waar is de grens?
- Hoeveel doden moeten er nog vallen?
- Hoeveel vrouwen en kinderen moeten er nog verkracht worden?
Ik vraag dat aan jou, linkse lezer.. HOEVEEL nog? Voordat we stoppen?
Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind.
en daarom ook een extra lage straf zou moeten krijgen.
lang leven europa !
Who's with me!?
[ Bericht gewijzigd door TrueLion22 op maandag 31 maart 2025 @ 20:00 ]
Verdachte: "ik weet ook niet wat er gebeurde, ik hoorde stemmen in mijn hoofd" foto
Linkse rechter: het was een spijtig incident, gezien zijn getraumatiseerde jeugd was het waarschijnlijk onze fout dat we hem niet genoeg hebben begeleid. Ik geef ik 6 maanden
Verdachte: "Allah akbar meneer de rechter"
Op 16-04-2007 22:29 schreef Noodly het volgende:
ik wilde even zeggen dat ik die nickname altijd zo leuk vind :@ _O_
En wat doe je met psychotische daders zonder migratie achtergrond? En met drugsgebruikers die flippen? Of de 'complexe gevallen' die geen instelling wil hebben en dus vrij rondlopen.
For the record: het is 25 jaar centrumliberaal (rechts) beleid die de GGZ helemaal kapot bezuinigd heeft.
Sehr schnell fur Wappies verboten: het sociale, culturele, maatschappelijke en festivale leven. Welk logo krijgen we opgeprikt?
Heeft Holland al een dergelijke website?!?
https://messerinzidenz.de/
Sehr schnell fur Wappies verboten: het sociale, culturele, maatschappelijke en festivale leven. Welk logo krijgen we opgeprikt?
In Polen kan je 's avonds en 's nachts gewoon veilig over straat. Je kinderen kunnen ook veilig zelfstandig buiten spelen zonder te worden blootgesteld en lastiggevallen te worden door "de Horde"...
"Gaaf land!" foto foto
Zijn ouders waren dat idd. Mijn vader is een Hells angel, als ik nu een verkeerde stap bega, ben ik dan ook een Hells Angel? In de media waarschijnlijk wel. Deze man heeft Christelijke ouders, maar was zelf in het bezit van een AlQuaida trainings manifest. Deze psycho heeft zich gewoon afgezet van zijn ouders en voor een ander pad gekozen. Of de aanslagen daarmee per se terroristisch uit naam van de Islam zijn of niet, kan je niet met zekerheid zeggen zolang dit gezwel zijn bek dicht houdt. Maar het heeft er wel alle schijn van.
2) ...........................................kan ik niet zeggen anders weer een ban
3) diegenen die hem weer vrijgelaten hebben gaarne ook veroordelen als medeplichtig.
Elk kind dood is erg maar in dit geval vraag ik me af waarom men erbij zet Marokkaans kind. Normaal word dat weggelaten.
Waarom nationaliteit in berichten SOMS er WEL bij gezet en in gevallen wanneer we het echt willen weten om onze onderbuikgevoelens te voeden dat ze gelijk hebben, NIET
Moet je maar eens op gaan letten
Toch wel jammer dat het me niets meer doet, op naar de volgende.
(Ik ben cynisch, het doet me echt wel wat).
Duurt niet lang meer of er wordt terug gestoken...
De overheid accepteert X aantal moorden en X aantal verkrachtingen, op een X aantal vreemdelingen.
Daar is onderzoek naar gedaan en het is acceptabel bevonden.
Wat die cijfers precies zijn is niet bekend, maar er is een marge berekend en geaccepteerd door de overheid.
We kunnen het beste deze mensen op het vliegtuig zetten omdat dit humaner is uiteindelijk.
Wat er bekend is, is gesteld. Evangelist, Al Qaida boekje, geobsedeerd door genocide, ouders gevlucht vanwege genocide.
En experts over de genocide in Rwanda spreken dat christelijke kerken daar weldegelijk invloed hadden op de genocide.
https://en.m.wikipedia.or(...)d_Genocide_in_Rwanda
Er zijn ook niet islamitische gekken in de wereld, de geschiedenis toont aan dat de christenen ook een handje hadden van complete gestoordheid, zoals alle religies.
Het is niet niet kunnen, het is niet willen.
Sommigen hebben zzpers afgeschoten en zitten met dezelfde zzper in detachering wat ze twee keer zoveel kost. Dit allemaal in de hoop dat hij of zij in loondienst komt voor een loon waar die niet van kan rond komen.
Ze betalen nu voor detachering ongeveer 90-100¤ per uur. Iemand in loondienst krijgt ongeveer 20-25 per uur. Waarom niet ophogen naar 30 of 35?
Dat dit heel vaak islamieten zijn is toeval.
Nou, daar kan Amerika met hun mass shootings bijna niet tegenop boxen!
Trieste gebeurtenis voor alle slachtoffers.
Maar dat gaat niet gebeuren. Der Untergang des Abendlandes schreidt gestart voort.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken