Geen noodles meer door turbulentie

Korean Air stopt om veiligheidsredenen met het aanbieden van instant noodles op haar vluchten. 

Op de vluchten van deze maatschappij is dit een populaire snack. Maar door de toegenomen turbulentie vindt men het niet langer verantwoord om deze snack nog te serveren in Economy Class. Voor passagiers die Business Class of First Class reizen blijven de noodles nog wel beschikbaar. Als reden voor het verschil zegt de maatschappij dat het risico op brandwonden groter is in Economy Class, doordat de gangen er smaller zijn en mensen dichter op elkaar zitten. Ook doordat er in Economy Class meerdere porties tegelijkertijd uitgeserveerd worden is het risico groter.

Het aantal turbulentie incidenten is sinds 2019 verdubbeld volgens Korean Air. Eerder stopte de maatschappij al met het serveren van hete dranken en gerechten tijdens turbulentie.

Wil je de noodles, die met kokend water worden bereid, toch nog eens proeven dan moet je snel zijn. De maatschappij stopt er per 15 augustus mee en biedt vanaf dan andere warme snacks aan. Of je moet dus nog even doorsparen voor een Business Class of First Class ticket.