Uitslagen EK kwalificatie 09/10/2014
Vanavond stonden de eerste negen wedstrijden in de tweede speelronde in de kwalificatie voor het Europees kampioenschap op het programma. In dit bericht vind je de uitslagen, standen, doelpuntenmakers, rode kaarten en eventueel andere bijzonderheden.
Groep C
Wit-Rusland - Oekraïne 0-2
82' Martynovich (e.d.) 0-1
90+3' Sydorchuk 0-2
Macedonië - Luxemburg 3-2
20' Trajkovski 1-0
39' Bensi 1-1
44' Turpel 1-2
66' Jahovic (pen) 2-2
90+2' Abdurahimi 3-2
Slowakije - Spanje 2-1
17' Kucka 1-0
82' Alcácer 1-1
87' Stoch 2-1
Stand
# | Land | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Slowakije | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3-1 |
2 | Spanje | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 6-3 |
3 | Oekraïne | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2-1 |
4 | Macedonië | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4-7 |
5 | Luxemburg | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3-4 |
6 | Wit-Rusland | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1-3 |
Programma 12 oktober
Oekraïne - Macedonië
Wit-Rusland - Slowakije
Luxemburg - Spanje
Groep E
Engeland - San Marino 5-0
25' Jagielka 1-0
43' Rooney (pen) 2-0
49' Welbeck 3-0
72' Townsend 4-0
78' Della Valle (e.d.) 5-0
Litouwen - Estland 1-0
76' Mikoliunas 1-0
Slovenië - Zwitserland 1-0
79' Novakovic (pen) 1-0
Stand
# | Land | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Engeland | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 7-0 |
2 | Litouwen | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3-0 |
3 | Estland | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1-1 |
4 | Slovenië | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1-1 |
5 | Zwitserland | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0-3 |
6 | San Marino | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0-7 |
Programma 12 oktober
Estland - Engeland
Litouwen - Slovenië
San Marino - Zwitserland (14 oktober)
Groep G
Liechtenstein - Montenegro 0-0
Moldavië - Oostenrijk 1-2
12' Alaba (pen) 0-1
27' Dedov (pen) 1-1
51' Janko 1-2
82' Janko (Oostenrijk)
Zweden - Rusland 1-1
10' Kokorin 0-1
49' Toivonen 1-1
Bijzonderheid: S.Larsson (Zweden) mist strafschop (13)
Stand
# | Land | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Rusland | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 5-1 |
2 | Montenegro | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2-0 |
3 | Oostenrijk | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3-2 |
4 | Zweden | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2-2 |
5 | Liechtenstein | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0-4 |
6 | Moldavië | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1-4 |
Programma 12 oktober
Oostenrijk - Montenegro
Rusland - Moldavië
Zweden - Liechtenstein