Uitslagen Europa League (30/11/2011)
Vandaag stonden in de Europa League de eerste wedstrijden in de vijfde speelronde op het programma. Hieronder vind je de uitslagen van de wedstrijden die in de groepen A,B,C,G,H en I. Voor Nederland kwamen PSV en AZ in actie. FC Twente zal morgen gaan spelen.
Groep A
Rubin Kazan (Rus) - Shamrock Rovers (Ier) 4-1
10' Valdez 1-0
12' Oman 1-1
36' Natcho 2-1
51' Valdez 3-1
62' Martins 4-1
Tottenham Hotspur (Eng) - PAOK Saloniki (Gri) 1-2
6' Salpingidis 0-1
13' Athanasiadis 0-2
37' Stafylidis (PAOK)
38' Modric (Pen) 1-2
Stand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | PAOK Saloniki (Gri) * | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 9-5 |
2 | Rubin Kazan (Rus) | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 10-4 |
3 | Tottenham Hotspur (Eng) | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 5-4 |
4 | Shamrock Rovers (Ier) | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 4-15 |
Programma 15 december
PAOK Saloniki (Gri) - Rubin Kazan (Rus)
Shamrock Rovers (Ier) - Tottenham Hotspur (Eng)
Groep B
Standard Luik (Bel) - Hannover 96 (Dui) 2-0
25' Tchite 1-0
58' Cyriac 2-0
Vorskla Poltava (Oek) - FC Kopenhagen (Den) 1-1
31' N'Doye (e.d.) 1-0
37' N'Doye 1-1
Stand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Standard Luik (Bel) * | 5 | 3 | 2 | 0 | 11 | 8-1 |
2 | Hannover 96 (Dui) * | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 6-6 |
3 | FC Kopenhagen (Den) | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 5-8 |
4 | Vorskla Poltava (Oek) | 5 | 0 | 2 | 3 | 2 | 3-7 |
Programma 15 december
Hannover 96 (Dui) - Vorskla Poltava (Oek)
FC Kopenhagen (Den) - Standard Luik (Bel)
Groep C
Rapid Boekarest (Roe) - Hapoel Tel Aviv (Isr) 1-3
12' Iegebor 0-1
39' Tamuz (Pen) 0-2
43' Deac (Pen) 1-2
45+1' Toama 1-3
Legia Warschau (Pol) - PSV (NED) 0-3
32' Zewlakow (e.d.) 0-1
56' Kuciac (Legia)
59' Mertens (Pen) 0-2
68' Labyad 0-3
Stand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | PSV (NED) * | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 11-4 |
2 | Legia Warschau (Pol) * | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7-7 |
3 | Hapoel Tel Aviv (Isr) | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 8-9 |
4 | Rapid Boekarest (Roe) | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 6-8 |
Programma 15 december
PSV (NED) - Rapid Boekarest (Roe)
Hapoel Tel Aviv (Isr) - Legia Warschau (Pol)
Groep G
Malmö FF (Zwe) - AZ Alkmaar (NED) 0-0
Metalist Charkiv (Oek) - Austria Wien (Oos) 4-1
16' Devic 1-0
19' Mader 1-1
40' Edmar 2-1
60' Gueye 3-1
90' Sosa 4-1
Stand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Metalist Charkiv (Oek) * | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 14-5 |
2 | AZ Alkmaar (Ned) | 5 | 1 | 4 | 0 | 7 | 9-6 |
3 | Austria Wien (Oos) | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 8-11 |
4 | Malmö FF (Zwe) | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 4-13 |
Programma 15 december
AZ Alkmaar (NED) - Metalist Charkiv (Oek)
Austria Wien (Oos) - Malmö FF (Zwe)
Groep H
NK Maribor (Slv) - Club Brugge (Bel) 3-4
11' Volas 1-0
51' Donk (e.d.) 2-0
68' Volas 3-0
74' Dirar 3-1
77' Dirar 3-2
82' Akpala 3-3
90+1' Donk 3-4
Sporting Braga (Por) - Birmingham City (Eng) 1-0
51' Viana 1-0
Stand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Club Brugge (Bel) | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 11-8 |
2 | Sporting Braga (Por) * | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 11-5 |
3 | Birmingham City (Eng) | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 7-8 |
4 | NK Maribor (Slv) | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 6-14 |
Programma 15 december
Club Brugge (Bel) - Sporting Braga (Por)
Birmingham City (Eng) - NK Maribor (Slv)
Groep I
Stade Rennes (Fra) - Udinese (Ita) 0-0
Celtic (Sco) - Atlético Madrid (Spa) 0-1
30' Arda 0-1
Stand
# | Club | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Goals |
1 | Atlético Madrid (Spa) * | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 8-3 |
2 | Udinese (Ita) | 5 | 2 | 2 | 1 | 8 | 5-6 |
3 | Celtic (Sco) | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 5-6 |
4 | Stade Rennes (Fra) | 5 | 0 | 3 | 2 | 3 | 4-7 |
Programma 15 december
Udinese (Ita) - Celtic (Sco)
Atlético Madrid (Spa) - Stade Rennes (Fra)
*= door naar de volgende ronde