Sieneke zegt optreden af vanwege stemproblemen
Sieneke kampt met lichte stemproblemen. De 19-jarige zangeres heeft daardoor haar geplande optreden voor maandagmiddag moeten afzeggen.
"Helaas heb ik mijn optreden voor vanmiddag af moeten zeggen in verband met stemproblemen", laat Sieneke weten via Twitter. "Niks ernstigs, even een paar dagen stemrust zodat ik aanstaande weekend weer een goed optreden kan neerzetten. Ik baal wel ontzettend, maar het is even niet anders."
Sieneke, die vorig jaar bekend werd dankzij haar deelname aan het Nationaal Songfestival, kampte eerder met stemproblemen. In aanloop naar de halve finale van het Eurovisie Songfestival moest de zangeres enige tijd stemrust houden.
Misschien heeft ze een keer naar haar eigen muziek geluisterd en heeft ze het nu pas door
foto
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
Sieneke: de vleesgeworden spruitjeslucht die uit een piratenfestivaltent komt......
En dan durven ze ook nog te janken dat het licht dat Nederlanders niet trots zijn op hun taal, Ja als je kon zingen als een Herman van Veen (lelijke kerel.. maar Zingen kan hij wel qua zuiverheid), Ramses Chaffy of Fungus (Folk Rock) dan was ik het met je eens... maar verdomme het komt ja niet verder dan kinderliedjes volgekermd met Brabo accent.
En nee dat heeft niks met opleiding te maken, Einstein kon ook niet zingen of liedjes schrijven. Daarom luisteren we ook niet naar "Stephen Hawking's Greatest Hits!".
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken