Man trekt stekker uit moskeespeaker
Indonesische aanklagers hebben een celstraf van zeven maanden geëist voor een Amerikaan die het heeft gewaagd de profeet Mohammed te beledigen. De 64-jarige man heeft tijdens de Ramadan de stekker van een minaretspeaker eruit getrokken. Dit terwijl er net werd opgeroepen voor gebed.
Gregory Luke, die op het eiland Lombok een pension runt, werd op 22 augustus gek van het gewauwel uit de moskee en wilde vragen of het niet wat zachter kon. Omdat aan zijn vriendelijke verzoek geen gehoor werd gegeven, trok hij de stekker eruit. Na zijn daad werd hij door een woedende menigte opgewacht die hem op de grond wierp en bekogelde met stenen.
Luke is schuldig bevonden aan godslastering, een vergrijp waar in Indonesië een maximumstraf van vijf jaar voor staat. Omdat hij heeft aangegeven spijt te hebben van zijn daad, eisen de aanklagers slechts zeven maanden op water en brood voor de beste man.
Oke, hierbij is 22 februari Dag van het dakraam.
Lullige straf btw.. Water en brood.. brrrrr
"And I think it should be – religion – treated with ridicule, and hatred and contempt. And I claim that right."- Christopher Hitchens, 1949 - 2011
Hieronder zullen vele reacties volgen in de trant van: "Die man heeft groot gelijk".
Ug, je bent af en toe een (leuke) mafkees, maar ook een wijs man.
Zie de relevantie van je comment ook verder niet...
Verder die mensen die met stenen gooien moeten toch ook opgepakt worden, eigen rechtertje spelen enzo. Maar goed geloof maakt meer kapot dan je lief is.
Evenzogoed, als je naar een land gaat dat een dergelijk primitief bijgeloof aanhangt heb je beter uit je doppen te kijken, niet iedereen ter wereld is nu eenmaal mentaal de 6e eeuw al ontgroeid.
"And I think it should be – religion – treated with ridicule, and hatred and contempt. And I claim that right."- Christopher Hitchens, 1949 - 2011
Het uitschakelen van die speaker dan he.
Jezelf voor de gek houden is al ontzettend stom. Jezelf haten is echt helemaaaaal achterlijk. Als je jezelf zo haat, verander dan.
7 maanden is wel wat veel.
(zelfst. naamw.)
Iets dat op is tegen de middag.
Kutmoslims
effe nadenken voor je wat zegt........
Ik vindt dat de beste man er nog goed mee weg komt. 7 maanden ipv 5 jaar, dan heb je mazzel.
Evenzogoed is dit natuurlijk een actie "op vakantie gaan naar Iran en in je USA Rocks!-shirtje aan iemand van de religieuze politie vragen in welke lokale gaybar het bier en de poppers het goedkoopst zijn".
"And I think it should be – religion – treated with ridicule, and hatred and contempt. And I claim that right."- Christopher Hitchens, 1949 - 2011
MCB radio 747KHz Middengolf
http://www.youtube.com/watch?v=ysIzPF3BfpQ
Johannes 8:7.........
't is me wat....
Ooit eens tijdens de Ramadan in Egypte geweest, daar smeet ik uit vrije wil 's nachts echt het raam van mijn accomodatie dicht....
Ik vind zeven maanden nogal gortig voor de daad, hier in nederland zou je 40 uur werkstraf krijgen op zijn hoogst. Maar goed, ander land, ander cultuur, bla bla bla..
"And I think it should be – religion – treated with ridicule, and hatred and contempt. And I claim that right."- Christopher Hitchens, 1949 - 2011
Je kiest er zelf voor om naartoe te gaan, nu moet je ook je straf accepteren.
En nee dan bedoel ik niet het stenigen
Fok!pubertjes die interessant proberen te doen
2. Plus verdienen ze een straf omdat ze allemaal een gebed hebben overgeslagen wat ik natuurlijk ook heel onverantwoord vind.
Ik las man trekt stekker uit moskeespreker dat was een stuk leuker geweest.
10000 keer liever klokgelui.
Affijn, misschien moeten er wel grote borden met disclaimers komen bij de grensovergangen naar dit soort landen:
"WAARSCHUWING. U staat op het punt een land te betreden waarbij de grote meerderheid van de bevolking een mal, irrationeel en absurd bijgeloof aanhangt. Probeer niet met rationele argumenten in discussie te gaan en probeer alle geestelijk achtergebleven rituelen en gewoonten zoveel mogelijk te negeren. Laatste waarschuwing: vanaf deze rode lijn betreedt U mentaal de zesde eeuw."
Wellicht helpt het.
"And I think it should be – religion – treated with ridicule, and hatred and contempt. And I claim that right."- Christopher Hitchens, 1949 - 2011
foto
en cultuur snuiven lijkt me lastig maar in nederland hebben we geneog andere dingen te snuiven
ohja en dat die man de stekker eruit trekt kan ik helemaal begrijpen maar zoals hiervoor is aangegeven hij is te gast in een land en dan kun je het beter niet doen en vooral niet als er 5 jaar gevangenis op kan staan.
Prima dat zij daar straffen, heel goed zelfs. Nu moeten wij dat hier ook doen, maar nee hoor.. Ga het nou maar niet vergelijken, want in die landen worden andere religies bijna als verboden gezien.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken