Voetbal: Uitslagen Europa League (02/12)

Vandaag hebben 24 clubs hun vijfde duel in de Europa League afgewerkt. Ajax plaatste zich voor de volgende ronde, FC Twente slaagde daar vooralsnog niet in. Hieronder vind je de uitslagen en standen.

 

 FC Twente - Fenerbahçe 0-1
71’ Lugano 0-1

Toeschouwers: 22.000
Scheidsrechter: Muñiz Fernández (Spa)
Stadion: Grolsch Veste, Enschede
Gele kaart: Douglas, Perez, Boschker (FC Twente), Roberto Carlos, Volkan, Alex, Wederson, Lugano (Fenerbahçe)

Opstellingen

FC Twente: Boschker, Stam, Douglas, Wisgerhof, Carney, Brama (de Jong/82), Perez, Tioté (Parker/82), Ruiz, N'Kufo, Stoch

Fenerbahçe: Volkan, Gönül, Lugano, Bilica, Roberto Carlos (Santos/76), Topuz (Baris/90), Sahin, Alex, Cristian, Wederson, Güiza (Semih/83)


 FC Timisoara – Ajax 1-2
2' Goga 1-0
8' Suárez 1-1
46' Pantelic 1-2

Toeschouwers: 15.000
Scheidsrechter: Tagliavento (Ita)
Stadion: Stadion Dan Păltinişanu
Gele kaart: Alexa, Scutaru, Goga (Timisoara), Suárez (Ajax)
Rode kaart: 50' Éder, 62' Pantilimon (Timisoara)
Bijz: Suárez mist 2 penalty's (51', 65')

Opstellingen

FC Timisoara: Pantilimon, Mera, Éder, Scutaru, Stancu, Bourceanu, Magera (Parks/54), Alexa, Art. Karamyan, Goga (Maxim/73), Bucur (Taborda/65)

Ajax: Stekelenburg, v.d.Wiel (Silva/64), Alderweireld, Vertonghen, Anita (Sulejmani/59), Enoh, De Zeeuw, Donald, Suárez, Pantelic, Emanuelson (Oleguer/46)


Groep A:

RSC Anderlecht (BEL) - NK Dinamo Zagreb (CRO) 0-1
58' Miroslav Slepička 0-1

Stand:

#ClubGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenGoals
1AFC Ajax*5320117-3
2RSC Anderlecht522186-3
3NK Dinamo Zagreb520365-6
4FC Timisoara502322-8

Groep B:

Valencia CF (ESP) - LOSC Lille Métropole (FRA) 3-1
3' Joaquín 1-0
32' Joaquín 2-0
52' Juan Mata 3-0
90'+1 Aurélien Chedjou 3-1

SK Slavia Praha (CZE) - Genoa CFC (ITA) 0-0

Stand:

#ClubGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenGoals
1Valencia CF5230910-7
2LOSC Lille Métropole5212712-8
3Genoa CFC521277-8
4SK Slavia Praha503234-10

 


Groep C:

Celtic FC (SCO) - Hapoel Tel-Aviv FC (ISR) 2-0
23' Georgios Samaras 1-0
68' Barry Robson 2-0

Hamburger SV (GER) - SK Rapid Wien (AUT) 2-0
47' Marcell Jansen 1-0
53' Marcus Berg 2-0

Stand:

#ClubGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenGoals
1Hamburger SV*5311107-5
2Hapoel Tel-Aviv FC*5302912-8
3Celtic FC512254-4
4SK Rapid Wien511345-11

 


Groep G:

FC Red Bull Salzburg (AUT) - SS Lazio (ITA) 2-1
52' Rabiu Afolabi 1-0
57' Pasquale Foggia 1-1
78' Somen Tchoyi 2-1

PFC Levski Sofia (BUL) - Villarreal CF (ESP) 0-2
36' Giuseppe Rossi 0-1
84' Marcos Senna 0-2

Stand:

#ClubGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenGoals
1FC Red Bull Salzburg*5500158-2
2Villarreal CF*530298-5
3SS Lazio520369-9
4PFC Levski Sofia500500-9

Groep H:

FC Sheriff (MDA) - FC Steaua Bucuresti (ROU) 1-1
83' Amath Diedhiou 1-0
87' Juan Toja 1-1
90'+3 Petre Marin (Steaua)

Stand:

#ClubGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenGoals
1Fenerbahçe SK*5401127-3
2FC Twente521274-5
3FC Sheriff512254-4
4FC Steaua Bucuresti503232-5

Groep I:

FC BATE (BLR) - SL Benfica (POR) 1-2
46' Javier Saviola 0-1
63' Fábio Coentrão 0-2
67' Miguel Vítor (e.d.) 1-2

AEK FC (GRE) - Everton FC (ENG) 0-1
6' Diniyar Bilyaletdinov 0-1

Stand:

#ClubGespeeldWinstGelijkVerliesPuntenGoals
1SL Benfica*54011211-2
2Everton FC*530297-8
3FC BATE511346-9
4AEK FC511344-9

* = door naar volgende ronde