Moslimstrijders gedood door beer
Moslimstrijders in het Indiase deel van Kashmir die een schuilplaats zochten kwamen er al snel achter dat ze de verkeerde plek hadden uitgezocht. De plek die ze hadden uitgekozen bleek namelijk al te zijn vergeven en wel aan een beer.
Ondanks dat de mannen bewapend waren, werden ze plots door de bewoner aangevallen en probeerden te vluchten. Dat je aan een beer niet zo makkelijk ontkomt dat bleek wel toen één van de strijders gewond bij een ziekenhuis aan kwam zetten. Zo kwam de politie er dan ook achter wat er gebeurd was.
Ook een andere militant wist nog te ontkomen. Twee anderen moesten het lot echter minder fortuinlijk bezegelen. Ze werden door de beer gedood.
Net goed, weer 2 dwazen minder.
shiznuts gelooft trouwens niet in welke god dan ook
En nee ik hang ook geen religie aan.
Ook een gast die in alah gelooft loopt wel eens aan tegen een beer van 2 meter 80.
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
dood toewenst is nuance, nuance die altijd in jouw posts
terug te vinden is.
Heeft niets met links-rechts te maken maar alles met
normale omgangsvormen.
Help de Beren!
foto
De moed, veranderingen aan te brengen wanneer ik dat kan
en de wijsheid het verschil te zien.
Je hebt gelijk Fen.
darwin award voor de moslimstrijders
Op donderdag 22 november 2007 @ 12:42 schreef Neelis het volgende: Rabbelneuteaantwaark ?
foto
En het geschiedde in die dagen, dat Abraham de heilige beat dropte en God sprak tot hem: "Mijn zoon, dat is een retestrakke beat, in Mijn Naam". En het volk Israël wubte en wobte. Amen.
[/quote]
Dat die parasiteert op de samenleving in zijn geheel, moet natuurlijk verzwegen worden.
leuk verzonnen, maar de koran is een plagiaat van de bijbel en een verzinsel van een pedofiele analfabetische generaal, die deze wraakzuchtige idioot als god van bliksem en donder misbruikte om het volk op de knieën te krijgen.
zoals nog steeds, bewezen door al dat islamextremisme in andere landen, met als doel de gehele wereld onder het juk van de islam te krijgen
Porcupine Tee - Normal
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken