Uitslagen zaterdaghoofdklasse
| Vandaag stond de tweede speeldag in de zaterdaghoofdklasse op het programma. Hieronder de uitslagen. |
Uitslagen hoofdklasse A:
ARC | TOGR | 1-0 |
Barendrecht | RVVH | 1-3 |
DOTO | Capelle | 2-4 |
Katwijk | ASWH | 0-2 |
Noordwijk | FC Lisse | 1-1 |
Rijnsburgse Boys | Scheveningen | 2-0 |
Ter Leede | Quick Boys | 2-3 |
Stand
1. | Capelle | 2 | 6 | 11-4 |
2. | ASWH | 2 | 6 | 5-2 |
3. | Rijnsburgse Boys | 2 | 6 | 4-1 |
4. | ARC | 2 | 6 | 2-0 |
5. | RVVH | 2 | 3 | 4-3 |
6. | Ter Leede | 2 | 3 | 4-4 |
7. | Quick Boys | 2 | 3 | 3-3 |
8. | FC Lisse | 2 | 2 | 3-3 |
9. | Noordwijk | 2 | 1 | 3-4 |
10. | DOTO | 2 | 1 | 5-7 |
11. | Barendrecht | 2 | 1 | 3-5 |
12. | Scheveningen | 2 | 1 | 3-5 |
13. | TOGR | 2 | 0 | 1-3 |
14. | Katwijk | 2 | 0 | 2-9 |
Uitslagen hoofdklasse B:
DOVO | Kozakken Boys | 2-2 |
Hoek | ODIN '59 | 3-0 |
LRC Leerdam | Sparta Nijkerk | 1-3 |
SDC Putten | Jodan Boys | 2-2 |
Volendam | Spakenburg | 2-5 |
IJsselmeervogels | Bennekom | 2-0 |
Zwaluwen '30 | GVVV | 1-0 |
Stand
1. | Sparta Nijkerk | 2 | 6 | 5-1 |
2. | IJsselmeervogels | 2 | 6 | 5-2 |
3. | Kozakken Boys | 2 | 4 | 5-4 |
4. | DOVO | 2 | 4 | 4-3 |
5. | Spakenburg | 2 | 3 | 5-3 |
6. | GVVV | 2 | 3 | 3-1 |
7. | Bennekom | 2 | 3 | 3-2 |
8. | Hoek | 2 | 3 | 3-3 |
9. | LRC Leerdam | 2 | 3 | 2-3 |
10. | Zwaluwen '30 | 2 | 3 | 1-2 |
11. | Jodan Boys | 2 | 1 | 4-5 |
12. | SDC Putten | 2 | 1 | 4-5 |
13. | ODIN '59 | 2 | 0 | 1-5 |
14. | Volendam | 2 | 0 | 2-8 |
Uitslagen hoofdklasse C:
ACV | Go-Ahead Kampen | 2-2 |
Berkum | Flevo Boys | 4-1 |
CSV Apeldoorn | Harkemase Boys | 0-1 |
Excelsior '31 | Staphorst | 2-1 |
HHC Hardenberg | Nunspeet | 1-0 |
SC Genemuiden | Be Quick '28 | 2-2 |
WHC | PKC '83 | 1-2 |
Stand
1. | Excelsior '31 | 2 | 6 | 5-1 |
2. | HHC Hardenberg | 2 | 4 | 2-1 |
3. | PKC '83 | 1 | 3 | 2-1 |
4. | Berkum | 2 | 3 | 5-4 |
5. | Nunspeet | 2 | 3 | 3-2 |
6. | WHC | 2 | 3 | 3-3 |
7. | Harkemase Boys | 2 | 3 | 2-2 |
8. | Be Quick '28 | 2 | 2 | 3-3 |
9. | Go-Ahead Kampen | 2 | 2 | 3-3 |
10. | SC Genemuiden | 2 | 2 | 3-3 |
11. | ACV | 1 | 1 | 2-2 |
12. | Staphorst | 2 | 1 | 1-2 |
13. | CSV Apeldoorn | 2 | 1 | 0-1 |
14. | Flevo Boys | 2 | 0 | 1-7 |