Uitslagen zondaghoofdklasse
Gisteren werd er weer een speelronde gespeeld in de Zondaghoofdklasse. Vanaf dit seizoen wekelijks een uitgebreide uitslagenpost, zodat iedereen op de hoogte kan blijven van deze competitie. |
Hoofdklasse A
DWV - VVSB 2-2
23' Vladimir Jozic 0-1
25' Henk Abercrombie 1-1 (penalty)
27' Henk Abercrombie 2-1 (penalty)
59' Vladimir Jozic 2-2 (penalty)
VUC - HBS 1-1
27' Winston Faerber 0-1
83' Bart Koffeman 1-1
Elinkwijk - FC Hilversum 0-3
40' Lars de Kort 0-1
80' Joshua Patrick 0-2
83' Tom Clobus 0-3
Westlandia - Hollandia 2-0
4' Raily Ignacio 1-0
27' Joost van Schie 2-0
ADO '20 - Argon 0-0
AFC - Haaglandia 4-4
17' Erkan Sensoy 0-1
36' Robert Gehring 1-1
41' Gijs Roodbeen 2-1
45' Robert Gehring 3-1
51' Dennis Roerade 3-2
52' Robert Gehring 4-2
69' Brutil Hosé 4-3
81' Mourad Mghizrat 4-4
75. John van Otterloo (Haaglandia)
De Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | Westlandia | 21 | 42 | 38-21 |
2. | Argon | 21 | 40 | 41-22 |
3. | Haaglandia | 21 | 37 | 42-35 |
4. | FC Hilversum | 21 | 37 | 37-32 |
5. | VVSB | 22 | 33 | 34-28 |
6. | AFC | 20 | 32 | 40-31 |
7. | ADO'20 | 22 | 30 | 34-31 |
8. | Hollandia | 21 | 29 | 29-28 |
9. | FC Omniworld | 21 | 25 | 36-33 |
10. | HBS | 22 | 25 | 27-43 |
11. | VUC | 20 | 20 | 23-34 |
12. | Elinkwijk | 21 | 20 | 25-39 |
13. | DWV | 21 | 11 | 11-40 |
Hoofdklasse B
EVV - JVC Cuijk 2-0
31' Christof Aelbr 1-0
90' Jeroen Evelein 2-0
Randy Hofmeijer (JVC/twee keer geel)
Baronie - LONGA 2-0
SV Meerssen - Papendrecht 4-0
Venray - Schijndel 2-0
UNA - OJC Rosmalen 3-2
Deurne - Gemert 1-2
' Mark van Dijk 0-1
' Bas van der Reijken 0-2 (penalty)
' Joep Sijbers 1-2 (Penalty)
Alain van de Besselaar (Deurne) en Jan Willem van der Putten (Gemert)
Dijkse Boys - DESK 0-2
De Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | Gemert | 23 | 47 | 44-15 |
2. | Baronie | 23 | 46 | 43-26 |
3. | EVV | 23 | 42 | 34-22 |
4. | UNA | 23 | 37 | 41-32 |
5. | Dijkse Boys | 23 | 36 | 33-26 |
6. | DESK | 23 | 32 | 36-50 |
7. | sv Meerssen | 23 | 31 | 38-45 |
8. | JVC Cuijk | 23 | 29 | 36-35 |
9. | sv Deurne | 23 | 29 | 28-27 |
10. | sv Venray | 23 | 29 | 41-42 |
11. | Papendrecht | 23 | 28 | 27-35 |
12. | Schijndel / Bol Accountants | 23 | 27 | 26-28 |
13. | OJC Rosmalen | 23 | 21 | 25-31 |
14. | LONGA | 23 | 10 | 24-62 |
LONGA is gedegradeerd.
Hoofdklasse C
WKE – Quick’20 4-0
' Paul Weerman 1-0
' Paul Weerman 2-0
' Theo Gennissen 3-0
' Paul Weerman 4-0
SC Joure – Alcides 3-1
2' Zabih Etemad 1-0
37' René Geertsma 2-0
62' Erwin Scholte ter Horst 2-1
80' Nico de Jong 3-1
Babberich – WSV 2-1
20' Simon Rooks 1-0
49' Arajan Goorman 2-0
57' Resa Ngarigota 2-1
HSC’21 – De Bataven 3-1
' Maurice Bartelds 1-0
' Robert Wilens 2-0
' Martijn ten Brinke 2-1
' Robert Wilens 3-1
Germania – Sneek Wit Zwart 2-1
' Gijs Diebels 1-0
' Patrick van Leeuwe 2-0 (penalty)
' Theo Ydema 2-1
De Treffers – FC Lienden 2-2
31' Saïd Echarqui 1-0
37' Solomon Caulley 1-1
60' Jordi Brands 1-2
68' Bas Bakker 2-2 (penalty)
Erik Makaay (De Treffers), Frank Hol (FC Lienden/2 keer geel)
Be Quick 1887 – Achilles’29 2-2
44' Bob Verweij 0-1
82' Rudmer Wiersma 1-1
89' Rudmer Wiersma 2-1
90'+7Maarten Smulders 2-2
Rudemer Wiersma (Be Quick/ 2 keer geel)
De Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | WKE | 23 | 45 | 48-19 |
2. | HSC'21 | 22 | 41 | 49-29 |
3. | Achilles '29 | 23 | 41 | 41-26 |
4. | De Treffers | 23 | 41 | 36-24 |
5. | FC Lienden | 22 | 40 | 46-30 |
6. | Quick'20 | 21 | 37 | 37-32 |
7. | Be Quick 1887 | 23 | 28 | 30-31 |
8. | Sneek Wit Zwart | 23 | 27 | 24-31 |
9. | Germania | 22 | 25 | 21-31 |
10. | WSV | 22 | 24 | 32-41 |
11. | sc Joure | 22 | 24 | 29-40 |
12. | Alcides | 23 | 20 | 29-55 |
13. | Babberich | 22 | 18 | 30-43 |
14. | De Bataven | 23 | 16 | 22-42 |