Uitslagen zondaghoofdklasse
Gisteren werd er in de Zondaghoofdklasse weer een volledig programma afgewerkt. Vanaf dit seizoen wekelijks op maandag een uitgebreide uitslagenpost, zodat iedereen op de hoogte kan blijven van deze competitie. |
Hoofdklasse A
FC Omniworld - FC Hilversum
55' Houssain Ouhsaine Ouichou 1-0
75' Thijs van der Meulen 1-1
85' Mauricio Cabeza 1-2
Elinkwijk - VUC 4-0
12' Rob Koppen 1-0
52' Gerrit Bartels 2-0
53' Ralf de Haan 3-0
88' Gerrit Bartels 4-0
Argon - Hollandia 1-0
27' Joeri Onderwater 1-0
Westlandia - DWV 2-1
20' Ivo van Holstein 1-0
21' Henk Abercrombie 1-1
85' Raily Ignacio 2-1
ADO '20 - HBS 0-0
AFC - VVSB 3-2
20' Gijs Roodbeen 1-0
56' Daryll van Mighem 2-0
57' Frans van Niel 2-1
65' Tom Oude Veldhuis 2-2
80' Malcolm Esajas 3-2
43. Gijs Roodbeen (AFC)
De Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | Westlandia | 16 | 32 | 32-18 |
2. | Argon | 16 | 30 | 30-16 |
3. | VVSB | 17 | 29 | 28-18 |
4. | Haaglandia / Sir Winston | 16 | 28 | 30-27 |
5. | AFC | 14 | 27 | 31-20 |
6. | FC Hilversum | 15 | 27 | 28-25 |
7. | ADO '20 | 15 | 20 | 24-23 |
8. | HBS | 17 | 19 | 21-37 |
9. | Hollandia | 14 | 18 | 19-17 |
10. | FC Omniworld | 17 | 18 | 28-29 |
11. | VUC | 14 | 13 | 16-28 |
12. | Elinkwijk | 15 | 13 | 16-28 |
13. | DWV | 16 | 10 | 8-27 |
Hoofdklasse B
EVV - DESK 2-0
24' Jeroen Evelein 1-0
71' Jeroen Evelein 2-0
sv Deurne - Papendrecht 0-1
25' Giovanni Klaverweide 0-1
UNA - Schijndel / Bol Accountants 0-2
' Ronnie Hoevenaars 0-1
' Ahmed El Allachi 0-2
OJC Rosmalen - LONGA 4-1
' Jesse Krncevic 1-0
' Randy Thenu 2-0
' Maykel Sterrenburg 2-1 (penalty)
' Jesse Krncevic 3-1
' Joost de Laat 4-1
Gemert - JVC Cuijk 1-1
' Dennis Schouten 0-1
' Bas van der Reijken 1-1
Dijkse Boys - SV Venray 1-1
' Kuskens 0-1
' Enis Genç 1-1
Baronie - SV Meerssen 2-5
' Erik Wintjens 0-1
' Michiel Pluim 0-2
' Erik Wintjens 0-3
' Thom van Santbergen 1-3
' Michiel Pluim 1-4
' Thom van Santbergen 2-4
' Erik Wintjens 2-5
De Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | Baronie | 17 | 36 | 31-19 |
2. | EVV | 16 | 30 | 25-17 |
3. | Gemert | 16 | 28 | 26-14 |
4. | UNA | 16 | 27 | 29-19 |
5. | Dijkse Boys | 16 | 25 | 26-19 |
6. | JVC Cuijk | 17 | 25 | 28-24 |
7. | Papendrecht | 17 | 24 | 25-25 |
8. | sv Meerssen | 17 | 24 | 29-32 |
9. | Schijndel / Bol Accountants | 17 | 23 | 21-18 |
10. | DESK | 17 | 23 | 30-37 |
11. | OJC Rosmalen | 15 | 15 | 17-18 |
12. | sv Deurne | 15 | 15 | 17-18 |
13. | sv Venray | 15 | 14 | 27-34 |
14. | LONGA | 17 | 2 | 14-53 |
Hoofdklasse C
Babberich - Alcides 2-4
49' Marc van Eijk 0-1
52' Sander Kuiperij 1-1
54' Abdel Haouli 2-1
62' Yume Ramos 2-2
69' Joey van den Berg 2-3
77' Yume Ramos 2-4
Sneek Wit Zwart - FC Lienden 1-1
21' Age Hains Boersma 1-0
72' Jeroen van de Kerkhof 1-1
WKE - HSC '21 / Carparc 1-0
20' Paul Weerman 1-0
WSV - Achilles '29 1-4
11' Anouk Roest 1-0
18' Bob Verweij 1-1
45' Tim Verhoeven 1-2
45' Peter van Putten 1-3
80' Ivo Rigter 1-4
Be Quick 1887 - Quick '20 0-0
De Treffers - SC Joure 0-2
25' Peter Buise 0-1
60' Peter van der Slot 0-2
Germania - De Bataven 0-3
34' Gertie Riken 0-1
45' Rein Meekels 0-2
62' Rein Meekels 0-3
De Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | Quick '20 | 15 | 30 | 29-18 |
2. | WKE | 16 | 30 | 36-14 |
3. | HSC '21 / Carparc | 17 | 29 | 36-22 |
4. | FC Lienden | 16 | 27 | 34-22 |
5. | De Treffers | 16 | 27 | 19-15 |
6. | Achilles '29 | 17 | 27 | 26-20 |
7. | Be Quick 1887 | 16 | 24 | 21-18 |
8. | Sneek Wit Zwart | 16 | 21 | 18-20 |
9. | SC Joure | 15 | 18 | 19-28 |
10. | WSV | 15 | 17 | 21-29 |
11. | Alcides | 16 | 15 | 18-38 |
12. | Babberich | 15 | 12 | 21-30 |
13. | Germania | 15 | 12 | 11-23 |
14. | De Bataven | 17 | 12 | 16-28 |