Uitslagen zaterdaghoofdklasse

Gisteren stond de tiende speelronde in de zaterdaghoofdklasse op het programma. Vanaf dit seizoen wekelijks op zondag een uitgebreide uitslagenpost, zodat iedereen op de hoogte kan blijven van deze competitie.

Hoofdklasse A

ASWH - ARC 3-0 (1-0)
45 (+2). 1-0 Leon van Dalen 56. 2-0 Leon van Dalen 60. 3-0 Ferry van Lare

Barendrecht - Heerjansdam 3-0 (0-0)
57. 1-0 Ramon Barendregt 82. 2-0 Michael van Dommelen 90. 3-0 Michael van Dommelen
Rood: Lennox Mauris, Remco Roos (beiden Heerjansdam)

Capelle - Katwijk 2-1 (0-1)
5. 0-1 Arie Jonker 54. 1-1 Gertjan Rothman 86. 2-1 Henk Roeland
Rood: Pim Langeveld (assistent-trainer Katwijk)

Excelsior Maassluis - FC Lisse 3-0 (1-0)
30. 1-0 Kelly Giessen 72. 2-0 Alex Evora Texeira 86. 3-0 Demis Xanthopoulos
Rood: Richard Rasens (assistent-trainer Excelsior Maassluis)

Noordwijk - DOTO 1-0 (0-0)
47. 1-0 Joost Leonard

Quick Boys - Rijnsburgse Boys 0-1 (0-1)
6. 0-1 Richal Leitoe

Ter Leede - Scheveningen 4-2 (1-0)
43. 1-0 Sergio Ommel 54. 2-0 Frank de Groot 66. 3-0 Sergio Ommel 72. 3-1 Kevin van der Geest 79. 3-2 Mike van Gool 90 (+3). 4-2 Houssin Bezzai
Rood: John Kila (trainer Scheveningen)


STAND

1. Rijnsburgse Boys 10-28
2. Capelle 9-20
3. Ter Leede 10-20
4. Barendrecht 10-19
5. Quick Boys 10-18
6. Katwijk 10-16
7. ASWH 8-14
8. Excelsior Maassluis 10-12
9. FC Lisse 9-11
10. Noordwijk 10-10
11. DOTO 9-7
12. ARC 10-7
13. Scheveningen 9-6
14. Heerjansdam 10-3

Topscorers:

1. Sergio Ommel (Ter Leede) 11
2. Henk Roeland (Capelle) 7
3. Arie Jonker (Katwijk) 6
=. Joost Leonard (Noordwijk) 6
5. Maarten Bak (Quick Boys) 5
=. Michael van Dommelen (Barendrecht) 5
=. Benjamin Martha (Quick Boys) 5
=. Youri Petrov (ASWH) 5

Hoofdklasse B

DOVO - Bennekom 2-1 (0-0)
58. 1-0 Remko Pieterse 84. 2-0 Marco van Rooijen 87. 2-1 Clint van der Wal

Jodan Boys - Spakenburg 2-3 (1-1)
40. 0-1 Duncan van Moll 45. 1-1 Peter Graafland 77. 2-1 Peter Graafland 82. 2-2 Donovan Mijnals 90 (+3). 2-3 Ruben Wilson
Rood: Duncan van Moll (Spakenburg)

Kozakken Boys - SDC Putten 1-2 (1-1)
16. 1-0 Marruchen Zimmerman 40. 1-1 Iwan Bos 85. 1-2 Albert van Nijhuis

Sparta Nijkerk - AFC Ajax 5-0 (2-0)
15. 1-0 Dick Kooijman 42. 2-0 Arjen van Dijk 62. 3-0 Stefan Fredriksen 87. 4-0 Mitchell Poot 90 (+4). 5-0 Dick Kooijman

Volendam - Hoek 4-2 (0-0)
55. 0-1 Ferry Alfons 56. 1-1 Nick Tol 66. 2-1 Jaap Molenaar 75. 3-1 Jaap Molenaar 81. 3-2 Regilio Pinas 87. 4-2 Jeffrey Veerman

IJsselmeervogels - Geinoord 4-0 (2-0)
23. 1-0 Bram Meurs 33. 2-0 Jeffrey Winter 78. 3-0 Jeffrey Winter 90. 4-0 Christian Opschoor

Zwaluwen '30 / Henver - GVVV 0-1 (0-0)
81. 0-1 Dennis van Meegdenburg
Bijzonderheid: GVVV mist strafschop

STAND

1. IJsselmeervogels 10-23
2. GVVV 10-21 *
3. Spakenburg 10-19 *
4. Bennekom 10-15 (+2)
5. Hoek 10-15 (+1)
6. SDC Putten 10-14 (-1)
7. Sparta Nijkerk 10-14 (-6)
8. DOVO 10-13
9. Volendam 10-12 (+3)
10. Kozakken Boys 10-12 (0)
11. Zwaluwen '30 / Henver 10-11
12. Jodan Boys 10-10
13. Geinoord 10-7 (-11, 16 goals voor)
14. AFC Ajax 10-7 (-11, 9 goals voor)

*= één punt in mindering

Topscorers:

1. Kwong-Wah Steinraht (IJsselmeervogels) 9
2. Thijs Houwing (Spakenburg) 8
=. Dennis van Meegdenburg (GVVV) 8
4. André Kemper (IJsselmeervogels) 7
=. Clint van der Wal (Bennekom) 7
5. Jaap Molenaar (Volendam) 6
=. Daan van der Valk (Geinoord) 6
=. Ruben Wilson (Spakenburg) 6
=. Marruchen Zimmerman (Kozakken Boys) 6

Hoofdklasse C

Be Quick '28 - Go-Ahead Kampen 0-0 (0-0)

Flevo Boys - Oranje Nassau 0-2 (0-1)
36. 0-1 Bart Ensing 90 (+3). 0-2 Renco van Eeken
Rood: Arjan Veld (Flevo Boys)

ONS Sneek - Harkemase Boys 0-4 (0-2)
34. 0-1 Martijn Barto 44. 0-2 Martijn Barto 80. 0-3 Martijn Barto 89. 0-4 Patrick Goedhart

PKC '83 - Excelsior '31 1-5 (1-4)
0-1 Gerald Janssen 0-2 Niki Leferink 0-3 Jan Michels 1-3 René van der Weij 1-4 Nick Hoekstra 1-5 Sjors Brugge

Staphorst - Berkum 1-5 (0-1)
43. 0-1 Marc van der Meulen 48. 0-2 Chris van der Meulen 71. 1-2 Bas Bloemen 75. 1-3 Marc van der Meulen 80. 1-4 Marc van der Meulen 90. 1-5 Klaas-Henk de Jager
Rood: Kenny van der Sluis (Staphorst)

WHC - Nunspeet 0-0 (0-0)

SC Genemuiden - HHC Hardenberg verplaatst wegens bekerverplichtingen HHC afgelopen donderdag

STAND

1. Harkemase Boys 10-23
2. WHC 10-18
3. Go-Ahead Kampen 10-17
4. HHC Hardenberg 9-16
5. Excelsior '31 10-16 (+5, 22 goals voor)
6. Nunspeet 10-16 (+5, 15 goals voor)
7. Be Quick '28 10-15
8. ONS Sneek 10-12
9. Berkum 10-11 (+4)
10. PKC '83 10-11 (-5)
11. Staphorst 10-11 (-11)
12. Flevo Boys 10-10
13. SC Genemuiden 9-9
14. Oranje Nassau 10-7

Topscorers:

1. Martijn Barto (Harkemase Boys) 9
=. Jurrian Zandbergen (Go-Ahead Kampen) 9
3. Marc van der Meulen (Berkum) 7
=. Arjen Postma (Flevo Boys) 7
5. Bas Bloemen (Staphorst) 6
=. Erwin Schouten (Nunspeet) 6