Duits meisje (12) verdrinkt in Noordzee
De 51-jarige vader van de kinderen zag vanaf het strand hoe de kinderen in problemen kwamen en samen met een andere badgast dook hij in het water. De twee wisten het jongetje boven water te halen. De vader kon niet meer bij zijn dochtertje komen. De vader werd uiteindelijk door de reddingsbrigade uit het water gehaald. Hij is met onderkoelingsverschijnselen naar het ziekenhuis gebracht. Ook het meisje werd door de reddingsbrigade uit het water gehaald maar voor haar kwam de hulp te laat.
Wat een trieste samenloop van omstandigheden, letten de ouders op zijn ze nog te laat...
verder verschrikkelijk voor die vader natuurlijk, grootste angst van elke ouder.
Vraag me af waar die stroming begint maar ik ga het nooit meer uitproberen.
R.I.P.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
De Noordzee is gewoon een klote zee met zijn gevaarlijke stromingen, mensen zouden meer gewaarschuwd moeten worden en betere borden op het strand en vaker de rode of op zijn minst gele vlag. En span eens zoals bij vele andere landen een touw met boeien over een breed gedeelte.
[..]
maar de échte vraag is natuurlijk; waar is Ab Klink om de noordzee te verbieden.
op FOK!
op Facebook
op de website
en het ergste is dat het iedereen kan overkomen
- Rotterdamse haven
- VOC
- Handel
- Toerisme
- Scheepvaart
*LD50 is groot voorstander van drugs
*LD50 is groot voorstander van alcohol
*LD50 is groot voorstander van hoererij
Nederland paradijs
Ook dom om in zo'n gebied te gaan zwemmen, ze moeten zulke zones afsluiten met boeien of kurken die op het water drijven. zo voorkom je dit soort dingen.
Vreemd genoeg is verkeersveiligheid waar de overheid wel onevenredig veel in investeerd. Maar ja, dat verdient zich stukken makkelijker terug.
Zielig voor de ouders, vooral voor de pa, hij is een held, maar of hij daar wat aan heeft...
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
Like does the man say 'Is now the time to take of my pants?' ...'Yes.', I said.
Of kom je uit de Bijlmer ofzo?
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo
zeg maar gewoon: da was er geen water...
Nee, het geloof is vele malen vriendelijke
Ze zitten vlak bij de oosterscheldekeerkring en de stroming kan daar erg sterk zijn bij eb. Zelf als klein joch nog bijna koppie onder gegaan toen een bal afdreef.
Heel zonde.
marokkanenkanker...meteen verbieden .
Maar triest is het wel, dat gaan ze nooit meer te boven komen.
Het is zelfs slecht voor de plaatselijke economie, die ouders gaan nooit meer op vakantie naar Zeeland.
Het probleem is vaak dat veel duitsers zijn die vaak in de problemen komen. En ja dit waren kinderen, die kunnen niet alles weten. Maar het feit blijft dat het vaak duitsers zijn.
Vreselijk als je een kind ziet verdrinken. Dat gaat je niet in koude kleren zitten ook voor de omstanders. Veel sterkte.
Bij vrouwenpolder en kamperland bevind zich de oosterschelde kering. Hier staat altijd een enorme stroming. Afhankelijk van eb en vloed. Linksom of rechtsom. Als je daar met voorwerpen de zee in gaat ben je binnen 5 minuten een halve kilometer verder. Let daar dus altijd goed op.
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken