Portier gaat door het lint
De portier had een vijftienjarige jongen uit de disco gezet. De jongen stelt dat hij door de portier in zijn gezicht is geslagen en dat de portier hem schopte terwijl hij al op de grond lag. Ook zou de portier het slachtoffer bijna gewurgd hebben.
Volgens de politie was het een onrustige nacht bij de discotheek. Een man uit het Duitse Schüttorf is ook opgepakt voor mishandeling. Hij zou een discobezoeker uit Terwolde hebben mishandeld.
De portier is vanochtend vrijgelaten. De politie heeft tegen hem een proces verbaal opgemaakt.
gr
WT1
En inderdaad... 15jarigen horen niet in bruins!!
even you ! !
gr
WT1
Ze heeft dikke billen, maar ze zit er niet mee.
Beroepskeuzeadvies: Word bokser, meer kans op slagen.
OT: 15 jarig gastje zal wel een grote bek hebben gehad. Of niet. Geen idee, maar het zal wel een goede reden hebben gehad.
z'n moeder had nog zo gezegd: '' doe je wel schoon ondergoed aan voor je naar de disco gaat?''
- '' toch niet dat witte he, mam ? ''
Het eerste wat bij me opkwam: "hem wil ik slaan!"
+ Ik was ook met 15 al in de discotheek te vinden. En ja, er werd alcohol geschonken, zelfs een Pushkin keycord gekregen bij een drankje van 3 muntjes. Dat waren nog eens tijden.
hij vroeg vast op een id
bibelabedibi-babeloedabab .. oi! dat was de scatman, ken je 'm nog?
Om te kunnen reageren moet je zijn ingelogd op FOK.nl. Als je nog geen account hebt kun je gratis een FOK!account aanmaken