Voetbal: Uitslag loting UEFA Cup

Icoon UEFA CupZojuist is de loting voor de eerste ronde van de UEFA Cup verricht. De Nederlandse clubs lootten vrij ongelukkig.

FC Groningen treft het Italiaanse Fiorentina, AZ het Portugese FC PaÁos de Ferreira. FC Twente moet het opnemen tegen Getafe uit Spanje, Ajax treft Dinamo Zagreb en SC Heerenveen tenslotte speelt tegen het Zweedse Helsingborgs IF.


Volledige Loting

FC Midtjylland (DEN) - FC Lokomotiv Moskva (RUS)
FC Groningen (NED) - ACF Fiorentina (ITA)
FK Rabotnički (MKD) - Bolton Wanderers FC (ENG)
Sevilla FC (ESP)/AEK FC (GRE) - FC Red Bull Salzburg (AUT)
1. FC NŁrnberg (GER) - AFC Rapid Bucureşti (ROU)

Everton FC (ENG) - FC Metalist Kharkiv (UKR)
FC Zenit St. Petersburg (RUS) - Royal Standard de LiŤge (BEL)
Bayer 04 Leverkusen (GER) - Uni„o Desportiva de Leiria (POR)
Villarreal CF (ESP) - FC BATE Borisov (BLR)
FC Sion (SUI) - Galatasaray SK (TUR)

Club Atlťtico de Madrid (ESP) - Kayseri Erciyesspor (TUR)
FC Girondins de Bordeaux (FRA) - Tampere United (FIN)
Panathinaikos FC (GRE) - FC Artmedia Petr¸alka (SVK)
AC Sparta Praha (CZE) - Odense BK (DEN)
FC ZŁrich (SUI) - Empoli FC (ITA)

FC Sochaux-Montbťliard (FRA) - Panionios FC (GRE)
SK Rapid Wien (AUT) - RCS Anderlecht (BEL)
FC PaÁos de Ferreira (POR) - AZ Alkmaar (NED)
UC Sampdoria (ITA) - Aalborg BK (DEN)
FC Spartak Moskva (RUS) - BK Hšcken (SWE)

Hammarby IF (SWE) - SC Braga (POR)
Larissa FC (GRE) - Blackburn Rovers FC (ENG)
FK MladŠ Boleslav (CZE) - US Cittŗ di Palermo (ITA)
NK Dinamo Zagreb (CRO) - AFC Ajax (NED)
Stade Rennais FC (FRA) - PFC Lokomotiv Sofia (BUL)

SK Brann (NOR) - Club Brugge KV (BEL)
FC Bayern MŁnchen (GER) - CF Os Belenenses (POR)
Aberdeen FC (SCO) - FC Dnipro Dnipropetrovsk (UKR)
sc Heerenveen (NED) - Helsingborgs IF (SWE)
Toulouse FC (FRA) - PFC CSKA Sofia (BUL)

Hamburger SV (GER) - PFC Litex Lovech (BUL)
FK Sarajevo (BIH) - FC Basel 1893 (SUI)
FK Austria Wien (AUT) - VŚlerenga IF (NOR)
AIK Solna (SWE) - Hapoel Tel-Aviv FC (ISR)
Aris Thessaloniki FC (GRE) - Real Zaragoza (ESP)

FC Dinamo Bucureşti (ROU) - IF Elfsborg (SWE)
Tottenham Hotspur FC (ENG) - Anorthosis Famagusta (CYP)
RC Lens (FRA) - FC KÝbenhavn (DEN)
Getafe CF (ESP) - FC Twente (NED)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (POL) - FK Crvena Zvezda (SRB)

Voor meer voetbalnieuws kijk je op de FOK! Voetbalmanager!