Het zal niemand ontgaan zijn dat de datum vandaag één januari is, en daar hoort voor steeds meer mensen een duik in de zee bij. Naast het grote evenement in Scheveningen zijn er verspreid over het land nog veel meer kleinschalige nieuwjaarsduiken waar mensen letterlijk en figuurlijk goedgemutst het nieuwe jaar inluiden.
Er waren voor FOK! fotografen aanwezig in Nijmegen, Katwijk, Zeewolde, Doesburg, Brummen en Zandvoort. FOK!fotograaf Kevin Schoenmakers ging kijken in Katwijk aan Zee, waar meer dan 600 mensen tegelijk het strand afrenden.
In Nijmegen was FOK!fotograaf Jimmy Israel getuige van de allereerste nieuwjaarsduik aldaar. "Bij het startschot stormden we het water in en namen de duik. Het is een bijzondere ervaring om eerst de kou van het water te voelen en vervolgens de adrenaline die vrijkomt.", aldus een deelnemer.
Lees verder op pagina 2 voor meer foto's!
quote:Het is op 't randje, maar ze is absoluut de winnares.Op maandag 2 januari 2012 @ 11:33 schreef jesperrrrsss het volgende:
[afbeelding]
we hebben een winnaar, (misschien iets te jong?)
quote:volgens mij kan ze hem anders al goed hebben, en ik weet hoe ook!Op maandag 2 januari 2012 @ 17:09 schreef Epsix het volgende:
jongens, dat is echt nog maar een meisje hoor.
quote:Joh, dan moest ik veel te vroeg op. Voor Zeewolde (14:00u) was ik nog net op tijd!Op maandag 2 januari 2012 @ 20:59 schreef Suncatcher het volgende:
Had je eerder in scheveningen verwacht, ronaldV.. nee wacht, misschien maar goed ook dat je er niet was.. ik deed mee![]()
Mooie fotos
quote:Jaar of 16 schat ik...Op maandag 2 januari 2012 @ 17:09 schreef Epsix het volgende:
jongens, dat is echt nog maar een meisje hoor.