FOK! houdt van strips. Heel erg zelfs. Dat heb je al kunnen zien aan de cartoons van Krasser die je al af en toe onderaan de Frontpage hebt kunnen zien langskomen, en die nog op de weblog te vinden zijn. Maar er is meer...quote:john and john is veel zieker en leuker dan fokke en sukke.Op zaterdag 26 maart 2005 11:23 schreef edjuh18 het volgende:
ok dat word leuk denk ik
zelfde humor als fokke en sukke??
als dat zo is komt het helemaal goed...
quote:Ik krijg ze bijna dagelijks in mn mailboxOp zaterdag 26 maart 2005 11:28 schreef stbabylon het volgende:
[..]
john and john is veel zieker en leuker dan fokke en sukke.
betekent dit meer dan 3 strips per week? zou koel zijn
quote:Inderdaad. Ziet er best leuk uit.Op zaterdag 26 maart 2005 11:32 schreef steenz het volgende:
En de eerste is zelfs speciaal voor fok zo te zien![]()
quote:Zieker is het af en toe zeker. Niet dat het daarom minder leuk is...Op zaterdag 26 maart 2005 11:28 schreef stbabylon het volgende:
[..]
john and john is veel zieker en leuker dan fokke en sukke.
betekent dit meer dan 3 strips per week? zou koel zijn
SpuitElf (FOK! Crew) 26-03-2005 @ 12:28
quote:Nou vergeet dat maar, john and john is echt super flauwe kut humor. Fokke en Sukke is echt 100x leuker.Op zaterdag 26 maart 2005 11:23 schreef edjuh18 het volgende:
ok dat word leuk denk ik
zelfde humor als fokke en sukke??
als dat zo is komt het helemaal goed...
SunChaser (Redactie Frontpage) 26-03-2005 @ 14:09
SunChaser (Redactie Frontpage) 26-03-2005 @ 14:21
quote:Door het gebruik van Engels voelt de tekenaar van de strips zich internationaal, trendy en jong. Ik wacht met spanning op het moment dat John en John in breezah-taal geschreven wordt.Op zaterdag 26 maart 2005 14:09 schreef SunChaser het volgende:
Dit is niet te vergelijken met Fokke en Sukke hoor. Waarom is het eigenlijk in het Engels? Of is het een 'aangeochte' strip uit Engeland ofzo?