Christina Aguilera is een artiest die zich niet aan een bepaalde muziekstijl bindt. Zo heeft ze al verschilde kanten van zichzelf laten horen. Waar haar eerste album meer popachtige muziek was liet ze met Mi Reflejo meer haar latin kant horen. Stripped was meer een album voor R&B songs en Back to Basics ging meer richting de fifties pop. Eigenlijk waait Christina met elke populaire windrichting mee, want met Bionic is het commerciële electropop.
Er zijn talloze tijdschriften te vinden over het maken en onderhouden van websites. Iedereen kan tegenwoordig ook een website maken, maar hoe doe je dit nou goed? Dat blijft een vak apart. Om nou echt een leuk tijdschrift te vinden die ook bij je hobby of vakgebied aansluit is dus vrij lastig. Wij kregen op de redactie van FOK! het tijdschrift Web Designer binnen. Is dit gewoon weer een lullig Nederlands net niet blad? Of gaat Web Designer wel inhoudelijk op zaken in...
Let op! Onderstaande review kan spoilers bevatten als je de eerste twee seizoenen nog niet gezien hebt. Het is dan ook af te raden verder te lezen zodat je kijkplezier niet wordt verpest.
America Ferrera gaat al twee seizoenen door het leven als de niet-modebewuste Betty Suarez. Betty, die ooit graag een eigen tijdschrift op de markt zou willen brengen, kwam in het eerste seizoen terecht bij het modeblad MODE. Iets wat compleet niet bij haar paste aangezien ze met een foeilelijke poncho haar eerste werkdag tegen de deur liep op kantoor. Zij was de nieuwe assistente van Daniel Meade, de zoon van de zeer rijke Bradford en Claire Meade. Nog wat onwennig in de modewereld stuntelde Betty het eerste seizoen door. In het tweede seizoen had ze haar draai gevonden en kon ze al aardig haar mannetje staan in deze keiharde wereld. In dit derde seizoen van Ugly Betty gaat ze compleet nieuwe avonturen beleven.
Debra Messing kennen wij allemaal wel van de tv-serie Will & Grace. Daar speelt ze een nogal naief typje wat aan haar vrienden hangt. In de serie The Starterwife komt ze in een soort gelijke rol terug. Hierin speelt ze de pas gescheiden Molly Kagen.
ls je naar de hoes van dit album van de Sugababes kijkt zal je haast gaan denken dat je de soundtrack van Charlies Angels in je handen hebt. Niets is minder waar, Sweet 7 is namelijk de nieuwe cd van dit drietal. De hoes mag dan misschien wel lichtelijk gejat zijn, maar zijn de tracks wel origineel?
Beide heren van Cosmic Gate hebben afgelopen jaar zeker niet stil gezeten. Hun vierde artiestenalbum werd dan ook zeer goed door de luisteraars ontvangen. Stilzitten is voor grootmeesters Bossi en Nic Chagall geen optie. Daarom komen ze nu uit met hun vierde cd uit de reeks Back 2 back.
Koken wordt door veel mensen niet als moeilijk beschouwd, maar lekker en goed koken is toch een grote prestatie. Met veel gevloek in de keuken is Gordon Ramsay misschien wel een van de bekendere tv-chefs. Na 100% Ramsay, Fastfood, Gezond met Ramsay en Gordon Ramsay maakt het makkelijk komt hij nu met Wereld gerechten.
Altijd al een beetje gadget geek geweest? Of interesseren multimedia en het web jou wel? Dan is misschien het tijdschrift Bright wel wat voor jou. Op de redactie van FOK! kregen we Bright 32 binnen om ons oordeel eens over te geven. Nieuwsgierig?
Als je als regisseur een klein budget hebt voor een film dan moet je keuzes maken. Dat was bij Duncan Jones ook het geval. Hij maakte de keuze voor maar een klein aantal acteurs en een zeer kleine set. Dat was er namelijk nodig voor het maken van Moon. Een astronaut, een robot met een stem en een maanstation. Maar blijft dit wel voor ruim 90 minuten interessant?
In ons koude kikkerlandje beschikken we over een flink aantal discotheken en clubs. Maar er was nooit echt een compleet overzicht van de beste in ons land. Wat kost de entree, wat betaal je voor het ophangen van je jas. Club judge komt met het boek De 100 beste clubs van Nederland.
Afrika, misschien wat betreft puurheid en natuur het mooiste continent op deze aarde. Tenminste dat zegt iedereen die een keer geweest is. Mafrika is een Nederlandse film met een gouden Kalf uit 2008. De fillm zelf heeft al voordat hij uitkwam in de bioscopen en op dvd flink wat stof doen opwaaien. Minster Koenders gaf namelijk regisseur Paul Ruven vier ton subside voor het maken van deze film.
Een film gebaseerd op twee waargebeurde verhalen. Als dit maar goed gaat, en niet een grote weerwar van verhaallijnen gaat worden. Meryl Streep en Amy Adams spelen samen in Julie & Julia.
Vond je het ook zo vreselijk toen Addison Montgommery vertrok uit Grey’s Anatomy? Gelukkig kreeg ze al snel haar eigen tv-serie Private Practice. Einde McSteamy en McDreamy, welkom verleidelijke roodharige Addison!
Opgepast! De volgende review kan voor mannen soms wat te zoet en sappig overkomen. Jullie zijn gewaarschuwd.
Eeuwig vrijgezel Charlie ontmoet eindelijk de vrouw van zijn dromen. Daphne is mooi, grappig en lief. Wat hij echter nog niet meteen weet als ze elkaar ontmoeten, is dat hij in de film Heavy Petting het gevecht aan zal moeten gaan met Babydol, de troetelhond van Daphne.
Na het succes van Donnie Darko komt regisseur Richard Kelly nu met Southland Tales. Met namen zoals Dwayne ‘The Rock’ Johnson, Sean William Scott, Sarah Michelle Gellar en Justin Timberlake zijn wij heel benieuwd geworden naar deze film.
In Amerika hebben we Quentin Tarantino, In Engeland is Guy Ritchie. In Australie waagt Chris Nyst een poging tot een leuke misdaadfilm. Is Crooked Busine$$ een slap aftreksel van misdaadgod Tarantino, of mag hij zich bij de grote namen voegen?
Mannen komen van mars vrouwen van venus. Dat moet de strekking zijn geweest van The Ugly Truth. In deze film komen duidelijk het verschil tussen daten volgens een man, en daten volgens een vrouw lijnrecht tegenover elkaar te staan. Dit gespeelt door Katherine Heigl en Gerard Butler is gegarandeerd smullen!
Amerika en de oorlog met Irak blijft een onderwerp wat erg aantrekkelijk is voor script schrijvers. Zo vliegen dan ook de heldenfilms je om de oren. Het zal je dan ook niet verbazen dat The Lucky Ones gaat over een aantal terug gekeerde soldaten uit Irak. Wat maakte deze andere dan andere? Deze draaien op een roadtrip met elkaar in Amerika door, en niet thuis in de voortuin.
Opgroeien in armoede en zonder vader, slecht meekomen op school en een agressieprobleem hebben. Allemaal ingrediënten voor het uiteindelijk weggooien van je leven. Ben Carsons moeder had wat anders in gedachten. Zij wilde niet het leven dat zij nu had voor haar jongensin de toekomst. Gifted Hands is een waargebeurd verhaal van de wereldberoemde hersenchirug Ben Carson.
I
n deze populaire dramaserie is de dood soms een nieuw begin, en Melinda weet dat als geen ander. Melinda kan vanaf haar jeugd geesten zien. In The Ghost Whisperer helpt ze dan ook geesten die op aarde vast blijken te zitten. Het is vaak zo dat niet alleen de mensen die achter zijn gebleven zaken moeten afsluiten voor hun gevoel, maar geesten moeten dat ook voordat ze door kunnen met hun leven ergens anders.
emigrant - zn m / v emigrant (-en mv), emigrante (-n, -s mv) [emiˈxrɑnt, emiˈxrɑntə] iemand die zijn eigen land verlaat om in een ander land te gaan wonen. Crossing Over gaat over een zestal mensen die naar het land van de onbegrensde mogelijkheden zijn gekomen. Om te kunnen werken en wonen in Amerika heb je echter de wel bekende Greencard nodig. En die krijg je natuurlijk niet zomaar.
Sandra Laing werd in 1955 geboren in Piet Retief in Afrika. Zij woonde daar samen met haar ouders en haar broer Leon. Het enige verschil tussen haar ouders, leon en haar was de huidskleur. Want terwijl Sandra was geboren met een donkere huidskleur en kroeshaar, waren haar ouders en oudere broer blank. Iets wat natuurlijk in dat jaartal in Afrika absoluut niet acceptabel was. Skin gaat over de apartheid.
Deze film maakt deel uit van een drieluik over een grote joodse familie. Regisseur Frans Weisz heeft er in totaal twintig jaar over gedaan om deze films te voltooien, maar het is dan eindelijk allemaal klaar. Na Leedvermaak (1989) en Qui Vive (2001) is Happy End het laatste deel.
Bij de eerste Voltt compilatie van vorig jaar kreeg de luisteraar een typische Bart Skills mix voorgeschoteld. Voor de tweede compilatie is het stokje overgedragen aan 2000 and one. Een totaal niet onlogische keuze, aangezien Dylan Hermelijn de laatste jaren een belangrijke rol heeft gespeeld in de Nederlandse house en techno scene. Het is alweer bijna een jaar geleden dat Hermelijn met zijn heerlijk album Heritage uit kwam. Eens kijken wat hij ditmaal voor de luisteraar in petto heeft met deze nieuwe compilatie voor Voltt.
Een donkere man zit te wachten op zijn ontbijt en probeert de aandacht te krijgen van de serveerster. Deze is echter meer bezig met het telefoneren naar haar kleine kind thuis dan het daadwerkelijk uitserveren van haar klanten. Opeens komt er een onbekende man binnen die zomaar willekeurige mensen begint neer te schieten. Dat is eigenlijk het plot van Fragments.
Robin Williams speelt in World’s greatest dad een docent literatuur en een vader van een oversekste zoon. Genoeg elementen dus om de lachspieren eens flink te trainen zou je zeggen. De film valt onder het genre drama/komedie. Zal dit een onderwetse lekkere komedie met Williams worden? Of is het klinkklaar drama!
We weten allemaal wel dat we wat moeten doen aan de opwarming van de aarde. Sommige mensen zijn daar al actief mee bezig, maar bij andere mensen wil het denkbeeldige kwartje nog niet helemaal vallen. Al Gore heeft al een keer eerder geprobeerd iedereen duidelijk te maken waar we op af gaan racen als we er niets aan gaan doen. An Inconvenient Truth werd het gesprek van de dag maar is kennelijk toch niet helemaal bij ons, als kijker, blijven hangen. Regisseur Franny Amstrong probeerde het in september van vorig jaar nog een keer met een bioscoopfilm. The age of stupid ging wereldwijd massaal in première. Maar is die film dan echt zo anders dan zijn voorganger An Inconvenient Truth?
Het is misschien wel de eerste cabaretvoorstelling die ooit in de bioscoop kwam. Ruim 1,5 miljoen kijkers hebben vanuit hun eigen luien stoel of bank deze show ook in Januari op televisie gezien. En vanaf begin deze maand is hij al te koop op dvd. Zonder Pardon is de zesde show van Theo Maasen.
Het is oud nieuws dat Armin van Buuren de beste dj te wereld is. Naast al zijn State Of Trance cd’s komt hij nu met een verzamelalbum met daarop zijn 17 heerlijkste tracks en daarbij horende videoclips. The music videos 1997 – 2009 bestaat dus uit twee schijfjes. Hopelijk wordt dat dubbel genieten.
Na het succes van American Pie in de bioscopen kwamen er in no-time nog twee edities van deze film uit. Namelijk American Pie 2 en American Wedding. Het succes nam allemaal wat af en edities vier tot en met zes kwamen enkel uit op DVD. Alsof zes keer dezelfde formule uitgemolken te hebben niet genoeg was kwamen de makers nu met American Pie presents The Book Of Love. Daar gaan we weer, ruim 90 minuten naakt en oversekste pubers kijken.

Traditiegetrouw kwam net voor het uitverkochte Dirty Dutch event in de Rai van Amsterdam de gelijknamige CD uit van Dirty Dutch en housegoeroe DJ Chuckie. Het is bijna niet meer de vraag of het een heerlijk album zal zijn, maar meer of Chuckie zichzelf zou overtreffen in vergelijking met het vorige album. Tijd voor ons om eens te kijken welke opzwepende beats hij voor deze dubbel-cd gebruikt heeft.






























Volgens mij kent iedereen wel de films van The Terminator. Mocht je ze nog nooit gezien hebben dan heb je er vast wel over gehoord. Maar goed, het kan gebeuren dat je er dus wel wat over gehoord hebt maar niet weet waar het over gaat. The Terminator gaat over machines die de wereld over gaan nemen. De wereld die wij als mens kennen zal er niet meer zijn. Deze robots jagen namelijk op de mens, want voor hun zijn wij ongedierte. Na een flink aantal succesvolle films, daar valt nog over te discussiëren maar ze waren altijd goed bezocht in de bioscoop, kwam het tv-station Fox met een televisieserie. Ook weer over terminators maar dan met de invalshoek met de toekomstige leider John Conner (Thomas Dekker) en zijn moeder Sarah (Lena Headey). The Sarah Connor Chronicles speelt zich af na de gebeurtenissen in de film Terminator 2.









Het is voor Armin van Buuren een vrij heftig jaar. Non-stop touren, zijn eigen Armin Only show opzetten, zijn nummer één status in de DJ Mag Top 100 prolongeren, meer dan 30 miljoen luisteraars zijn wekelijkse radioshow voorschotelen, zijn derde artiestenalbum 'Imagine' uitbrengen en ten slotte hoog in de charts duiken met de vijfde editie van de A State of Trance compilatiereeks. Je zou dus denken dat het tijd is voor vakantie voor Armin van Buuren. Maar niets is minder waar. Zijn 72-uur durende uitzending van de 400ste A State of Trance radioshow ligt bij iedereen nog vers in het geheugen en toch komt hij nu weer met een nieuwe A State of Trance 2009 cd.







Nick Bracegirdle timmert sinds 1996 al flink aan de weg in de dance scene. Dit is namelijk de man die schuil gaat achter de grote naam Chicane. In totaal zijn er al drie albums, vele producties en talloze remixes voor andere artiesten uit zijn handen gekomen. Chicane is en zal ook altijd een grote naam in de danswereld zijn. Dat zijn succesproducties niet onopgemerkt bleven blijkt wel uit het feit dat diverse grote artiesten uit de scene graag met hem samenwerkte, neem een Bryan Adams, een Ton Jones en een Keane en je weet je wel genoeg. Met diverse hoge noteringen in de charts wist Chicane elke keer weer te bewijzen dat dance en pop prima samengaan. Daarom vonden ze het nu tijd worden voor een best of Chicane 1996 - 2009 album met daarop de beste nummers die ooit zijn voortgekomen uit Chicane.








Als je op zoek bent naar opzwepende zomerse tunes dan ben je bij Stonebridge wel aan het goede adres. Met een eigen platenlabel, twee artiesten albums en 96 releases en remixen op zijn naam mag je hem een oude rot in het vak noemen. In dit rijtje getallen hoort ook zijn mix-compilatie-serie The Flavour, The Vibe waar we nu aangekomen zijn bij het derde deel. Zoals de voorgangers zou The Flavour de mix moeten zijn met de warme sound en The Vibe meer moeten lijken op een clubset vol energie. We gaan het merken! 
Het staat er toch echt op de cover van deze dvdbox; “Winnaar van een Golden Globe”. Waarom hebben wij in ons kikkerland er dan nog nooit wat van gezien op de televisie. Volgens mij blijven wij veel liever hangen in de tig aantal herhalingen van Crime Scene Investigation. Maar een Golden Globe moet toch wat zeggen? Daarom mogen we misschien van geluk spreken dat deze serie nu uit is gekomen op dvd.
Met een overvolle agenda met optredens tot in de verste uithoeken van de wereld en collaboraties met de grootste namen uit de scene zal Richard Durand het moeten doen. Sinds Tiësto hem tipte als Tip For The Top in 2007 in het Engelse DJ Magazine leverde Richard Durand een stroom aan overweldigende producties en remixen af, zoals officiële herbewerkingen van Tiësto’s 'Lethal Industry', 'Flight 643' en 'Break My Fall', maar ook Armin van Buuren’s 'In And Out Of Love', de 'Art Of Trance classic Madagascar', The Prodigy’s 'Smack My Bitch Up' en 'Binary Finary’s' grootste hit ooit, 1998. Deze tracks keerden dankzij zijn bewerking stuk voor stuk in één klap weer terug op de dansvloer. Naast al deze praktijken vond hij het zelf tijd worden voor een debuutalbum. Afgelopen maand kwam hij dan ook uit met Always The Sun. Maar eens kijken of dat net zo’n succes is als al zijn remixen van golden oldies.


De schuwe Lars Lindstrom (Ryan Gosling) woont in een klein dorpje in het noorden van Amerika. Hij verblijft in de garage die naast het huis van zijn broer Gus (Paul Schneider) en zijn vrouw Karin (Emily Mortimer) staat. Helemaal perfect voor hem aangezien hij zo min mogelijk te maken wil hebben met andere mensen uit de omgeving. Echter is er wel een probleem, want die mensen in zijn omgeving laten hem niet met rust en willen hem in hun leven betrekken. Lars heeft hier echter helemaal geen behoefte aan.
In augustus 2005 liet de vernietigende orkaan Katrina een spoor van vernieling achter in New Orleans. We hebben allemaal deze beelden kunnen zien op televisie. DJ Blake Jarrell woonde op dat moment in New Orleans en verloor alles. Noodgedwongen kwam hij terecht in Chicago. Geluk bij een ongeluk, want Blake raakte er geïnfecteerd met het dancevirus. Na een demo te hebben overhandigd aan Armin, werd hij enkele dagen later gebeld met de vraag of hij als special guest-dj met Armin mee wilde touren. Blake deed in die twee jaar meer dan 90 steden aan, van Ibiza tot Amsterdam en van Buenos Aires tot Chicago. Naast het touren heeft Blake ook nog zijn eigen radioshow: 'Concentrate'. Deze radioshow wordt door steeds meer luisteraars goed beluisterd en is dan ook een populair programma. Door het drukke tourschema begint Blake steeds vaker de studio te missen, maar vooral het hele leerproces en het experimenteren met nieuwe ideeën en technieken.


De naam voor dit verzamelalbum vol met populaire tracks van het Armada label komt niet echt uit de lucht vallen. In maart vond in Miami de jaarlijkse Winter Music Conference plaats waar de international dancescene zich had verzameld. Meer dan 62.000 bezoekers uit 70 verschillende landen bezochten de conventie: DJ's, artiesten, platenbazen en andere mensen uit de dance industrie wisten hun weg te vinden naar Miami. Zo ook ons Nederlandse label Armada Music. Het label was namelijk genomineerd voor een flink aantal awards op de conferentie. Uiteindelijk gingen ze naar huis met de award voor beste dancelabel ter wereld! Mede-eigenaar Armin van Buuren kon naar huis met nog vier awards, namelijk: Best Progressive House/Trance Track en Best Music Video voor het nummer In And Out Of Love - waarop hij samenwerkt met Sharon den Adel - en Best European DJ en Best Radio Mix Show DJ. Voor deze conferentie bracht Armada Music Miami Tunes 2009 uit met daarop de beste tracks die op het succesvolle label zijn uitgebracht.

Nummer zes uit een reeks cd’s vol met trancemuziek. Voor dit deel heeft Armada Music Mike Dierickx uit de kast getrokken. De naam zegt in eerste instantie misschien niet zo heel veel, maar hij heeft er toch al een flink scala aan eigen gemaakte tracks opzitten. Misschien dat er een lampje gaat branden bij de namen: M.I.K.E., Push, Plastic Boy, Absolute of één van de andere 60 aliassen waaronder zijn producties schuil gaan. Enkele van de tracks van deze Belgische producer-dj M.I.K.E. zijn zelfs uitgegroeid tot legendarische classics, zoals 'Universal Nation' en 'Strange World' onder zijn Push alias. Met bijna 15 jaar dj- en producerervaring en zes albums is dj M.I.K.E een waardige opvolger voor John O'Callaghan, Sean Tyas, Signum, Robert Nickson en Aly & Fila. Deze namen gingen de Belg namelijk voor in de reeks Trance World cd’s.
















Poken? Wat is nou weer een Poken? Nou dat gaan wij hier even haarfijn uitleggen. Want Pokens zijn de nieuwe hype voor social networking in 2009 en die mag jij toch niet missen?

































We zitten net in 2005 en veel van de goede voornemens zijn alweer met de noorderzon vertrokken. Zelf had ik mij voorgenomen om weer eens wat aan mijn conditie te gaan doen in 2005. Je kent het vast wel die bekende beloftes die je jezelf maakt: "Volgende week ga ik lekker een blokje hardlopen." "Nee, deze week doe ik het echt." Elke keer weer stel je het uit. Tot ik te horen kreeg dat ik een Fitness DVD kon reviewen. Die kans kon ik niet laten liggen. Binnen een paar dagen had ik hem in huis en kon ik eens gaan kijken of het wat aan mijn conditie kon veranderen. Nu hoor ik jullie allemaal wel weer denken van: "Alweer zo'n fitness DVD? Daar zijn er al tig van. Wat maakt deze nou zo anders als alle andere?" Wil je het echt weten? Lees dan gerust verder.


De Lama’s is een improvisatiekomedie format gebaseerd op de succesvolle Channel 4-serie ‘Who’s line is it anyway’, van de makers van ‘Have I Got News For You’.
'Een kansloze missie' verklaren desgevraagd de kenners als op 23 juli 1995 een groep vrienden een dancefeest op de voormalige vuilnisbelt van Spaarnwoude organiseert. Tien jaar later is het een feestje van toen uitgegroeid tot het grootste en bekendste dance-event ter wereld: Dance Valley Festival.















Op 19 juni jl. was het dan zover. DefQon.1 editie 2 op het Almere Strand. Het evenement was ondanks het wat koude weer een groot succes. Bij elk succesvol evenement hoort tegenwoordig een kleine afterparty in de vorm van een CD. De CD van DefQon.1 kreeg ik vlak voor mijn vakantie binnen. Helaas had ik dus geen tijd meer om hem nog even snel voor mijn vakantie te reviewen, vandaar dat ik dus wat laat ben. Maar het was het wachten zeker waard. Wil jij weten wat wij van deze CD vinden? Lees dan verder...
Deze CD kwam al in maart uit volgens de verkoopdatum. Is het dan eigenlijk nog wel een review waard? CNR dacht van wel, en voor FOK! kregen we een exemplaar om te beluisteren. Vorig jaar was het jaar van de Hardstyle, en dit jaar lijkt het meer de Hardtrance te worden. Wil jij weten wat wij van deze CD vonden? Lees dan verder...

Zoals iemand het op partyflock heel mooi zei: "Muziekstijlen komen, muziekstijlen gaan, maar sommige muziek blijft tijdloos." Zo komen er tegenwoordig steeds meer classic CD's uit. Zo kwam "Turn up the bass presents: Club Classics" al in mei dit jaar uit. Voor FOK! kregen we een exemplaar, wil je weten wat wij er van vinden? Lees dan verder...












Nog voor dat het feest was begonnen waren er eigelijk alleen maar negatieve geluiden rondom dit evenement. De kaartverkoop ging dan ook niet zo heel hard, en men besloot van het Gelredome in Arnhem naar de Heineken Music Hall in Amsterdam te gaan. Afgelopen zaterdag was het dan zover. Wil je weten of de negatieve geluiden terecht waren? Lees dan verder...

Armand van Helden het klinkt toch behoorlijk Nederlands als je het mij vraagt, maar toch komt deze DJ officieel uit New York. Hij zorgt eigenlijk altijd voor bijzondere muziek en is daarnaast verantwoordelijk voor hitgevoelige remixen van artiesten als Tori Amos en Professional Widow. Eén van zijn bekendste nummers was waarschijnlijk "You Don't Know Me". Dat hij een eigenzinnige DJ is bewijst hij wel weer met dit album, "New York a Mix Odyssey.
















Geen zin meer om 's morgens wakker te worden met een kater? Maar wel lekker veel willen drinken op een avondje stappen? Na onze review over de KG-2 pil is het nu tijd voor de RU-21 pil. Eens kijken wat ons testpanel van deze pil vindt en wat hun ervaring met deze pil was. Na een avondje drinken.
Electro en een dikke drum knallen uit mijn boxen als ik de CD opstart, een gedurfd begin. Het tweede album met dezelfde naam als de naam die de band zelf voert. Dit album, van deze zeer gemengde band, ligt klaar om gereviewed te worden. The Grand Piano op z'n best?

![]() Foto in de review met dank aan Floor-is van Q-dance.nl |

|
Ruwweg een maand of 2 geleden kwam de Dutch DJ Award in het nieuws, een initiatief van een aantal mensen uit de dance-scene, tot de dag van de uitreiking kon je je stem uitbrengen op je favoriete DJ. 29 oktober om 22:00 was het zover, de stemmen waren geteld en de uitreikingsparty kon beginnen. Wij mochten er aanwezig zijn om lekker te feesten en een verslagje te schrijven.



![]() |
![]() Ingrediënten: Bijna 1500 gamers, 11dagen lang, evenemententerrein Sixflags, zon, tentjes en veel vrijwilligers. Dat is het enige wat je nodig hebt voor een succesvol Codemasters Campzone 2003. In deze review kan je lezen hoe een bezoeker het heeft gevonden, en hoe iemand het heeft ervaren die er die 11 dagen lang "gewerkt" heeft. |
![]() Na het succes van Sensation White was de ArenA het weekend daarna gereserveerd voor Sensation Black. White voor de trance liefhebbers en Black voor de hardstyle liefhebbers. Aan de Black line-up te zien zou het een heerlijke avond worden. En mijn verwachtingen kwamen uit. Foto's: ID&T Archief (Rud-gr, Mario Elshout, Jeroen Jansen) |
![]() |
