Dit is een overzicht van de meest recente reviews geschreven door Ted. Klik op Lees verder... om de gehele reviews te lezen.
Hier een berichje van harley:
Gisteren ben ik weer terug gekomen van een weekje WAN !
En het was gezellig, leuk, druk, en vermoeiend. Maar het was het allemaal waard hoor.
Tinuz kwam met het volgende in de nieuwssubmit:
Zaterdagavond heb ik met een stel vrienden nog even de nachtvoorstelling van de film "Scary Movie" meegepikt.
Lees hier het finaleverslag van Machielovic
Frankrijk - Italië
In de kuip die nu eigenlijk heel erg Oranje had moeten zijn maar vanavond erg blauw zal zijn. De Fransen spelen vanavond in het blauw aangezien ze thuis spelen en niet allebei in het blauw mogen spelen. De Zweedse scheidsrechter Frisk zal deze finale in goede banen proberen te leiden. Frankrijk kan vanavond de eerste ploeg worden die als huidige wereld kampioen het EK wint.
Het verslag van de eerste halve finale komt weer van Machielovic:
In het Koning Boudewijn stadion en in de stad was het een feest voor de wedstrijd. 16 jaar geleden werd deze wedstrijd ook gespeeld op een EK in de halve finale toen won Portugal met Eusebio van Frankrijk maar verloor toen in de finale van Engeland. Portugal en Frankrijk spelen met één spits vrij verdedigend.
Door uw verslaggever Machielovic:

In het Koning Boudewijn stadion, de sfeer voor aanvang van de match in de stad was rustig en relaxed omdat veel mensen nog opzoek waren naar kaartjes, het stadion was bij lange na niet uitverkocht. Popescu is voor de rest van het toernooi uitgeschakeld door een blessure opgelopen in de vorige wedstrijd. Ilie, Contra en Petrescu zijn geschorst, en Hagi heeft nu een bijna helemaal kale Tedlook

. Italië is de favoriet voor de winst maar dat is al vaker erg tegengevallen voor een tegenstander van Roemenië.
Wederom een verslag van ons aller Machielovic

.
In het stadion van Brugge, Joegoslavië is al zo goed als geplaatst en Spanje moet winnen om niet afhankelijk te zijn van Noorwegen - Slovenië voor een kwartfinaleplaats. Mihajlovic heeft zijn schorsing uitgezeten en is dus weer van de partij. Cañizarez keept nu inplaats van Molina die niet zo gellukig keepte in de eerste wedstrijd, en Hierro is gebleseerd en is vervangen voor Paco.
Verslag door Machielovic:
"In het nu erg hete Koning Boudewijn stadion. Gefloten door de tot nu toe goede Deense scheidsrechter Nilsen. Nilis speelt in de basis door de blesure van Strupar die ineens wakker werd met rugpijn. Dit is een hele belangrijke wedstrijd want het is of Turkije of België dat door gaat, de Belgen en de Turken moeten winnen om door te gaan en als de Zweden met grote cijfers winnen van Italië (wat natuurlijk erg onwaarschijnlijk is) is België zoiezo uigeschakeld."
Joegoslavië - Noorwegen gespeeld in Luik, de sfeer in de stad was niet heel prettig doordat de gendarmes(politie) heel erg op hun hoede zijn door de rellen in Charleroi gister.
Het verslag komt wederom van uw vertrouwde verslaggever, de ons allen bekende "Machielovic"

.
De sfeer was zoals al het hele EK opperbest in Arnhem. Hagi speelt weer en zal binnenkort de 3de Roemeense speler worden met meer dan honderd gespeelde wedstrijden.
Gelukkig dat Machiel het verslag heeft gemaakt, want ik viel rond de dertigste minuut in slaap, om pas rond de zestigste weer wakker te worden

.
Ik ben dus weer de stad in gegaan omdat de volgende wedstrijd van Oranje op het programma staat. Aangezien Danny constant zegt dat ik geen zak te doen heb en daarom de stad in ga, plaats ik dit bericht nu zelf

.

Ik moet natuurlijk toegeven dat het een rot-job is en dat ik liever de hele tijd achter mijn PC zit, maar iemand moet toch foto's maken van het feest hier in Rotjeknor

.
In het vervolg zal ik de nodige foto's laten zien van het feest, dat al vroeg begon en waar je kan zien dat het bier rijkelijk vloeide. Uiteraard heb ik het zelf bij koffie en cola gehouden


.
Zweden - Turkije gespeeld in het Philips-stadion van PSV. Scheidsrechter de Haagse Dick Jol. Dit is een hele belangrijke wedstrijd als een van beide niet wint is de kans op de volgende ronde virtueel onmogelijk. Larsson speelt deze wedstrijd in de basis in tegenstelling tot de openingswedstrijd tegen België. Opmerkelijk het geluid van het volkslied van Zweden viel uit maar de Zweden zingen gewoon verder zoals het hoort zou bij Nederland niet lukken denk ik
Aangezien MeneerTim vandaag officieel is geslaagd voor zijn HAVO-examen (waarvoor gefeliciteerd), ga ik het dus zelf nog een keer proberen.
Ik zal beginnen met de basis-elf van beide ploegen.
Italië:
12 - Toldo
3 - Maldini (A)
4 - Albertini
5 - Cannavaro
8 - Conte
9 - Inzaghi
13 - Nesta
15 - Juliano
17 - Zambrotta
18 - Fiore
20 - Totti
België:
1 - De Wilde
2 - Deflandre
3 - Valgaeren
4 - Staelens (A)
6 - Vanderheaghe
7 - Wilmots
8 - Goor
9 - E. Mpenza
10 - Strupar
14 - Verheyen
18 - Van Kerckhoven
Joegoslavië dat voor het eerst sinds de boycot in Zweden ’92 weer mee mocht doen aan een EK, mocht vanavond aantreden tegen hun voormalige deelstaat Slovenië. De wedstrijd werd gespeeld in Charleroi en uw verslaggever op FOK! is "Machielovic"
Ik dacht in de eerste 20 minuten van dit doelpuntenfestijn nog dat ik de toekomstige Europese kampioenen in het wit zag spelen, maar het kan raar lopen

.
Het verslag van de wedstrijd is van MeneerTim.
Vandaag staan de wedstrijden van poule A op het programma en we beginnen met Duitsland tegen Roemenië.
Het verslag van de wedstrijd komt ditmaal weer van de hand van Machiel.
's Middags was het al heel erg gezellig rond de Arena en supporters van beide ploegen liepen broederlijk door elkaar heen. Alles was leuk en vriendelijk en met het mooie weer vertelde mijn bron dat er ook zeer leuke dames rondliepen in korte rokjes en strakke oranje shirts

. Ook tijdens de wedstrijd totaal geen ongeregeldheden.
Ik ben zelf naar het Stadhuisplein in Rotterdam gegaan om daar het Oranje gebeuren te volgen en daar zijn dus ook de foto's van (Big Ben). Ondertussen heeft "MeneerTim" het verslag geschreven dat zo volgen gaat.
De wedstrijd tussen de regerend Wereldkampioen en de Europees kampioen van 1992.
Beide ploegen hebben er zin in en de wedstrijd begint dan ook zeer fel.
Ik kreeg van 2 Fok!kers een verslag binnen van deze wedstrijd. Zowel van MeneerTim als van Machiel. Om niet te gaan knoeien in hun verslaggeving plaats ik dus die van machiel en hopelijk later nog een verslag van MeneerTim van een andere wedstrijd. Beiden in ieder geval bedankt.
Vooraf: De sfeer in de stad was prima vertelde een Turkse supporter. Er was een probleem met de toegangshekken want de sleutel was zoek

heel handig, NOT
Het uitgebeelde verhaal tijdens de openingsceremonie ging dus over een jongetje in een rooie pyjama, die er over droomt dat hij de wedstrijd van zijn leven speelt. Een grote witte voetbal(lon) zweeft over het veld en er dansen witte Michelin-poppetjes en andere futuristische figuren omheen. Als de giga-bal(lon) richting middenstip gaat, verschijnt er een reusachtige pop van 15 meter hoog, die aangedreven wordt door hoovercrafttechniek (en vervaardigd in Oranje-land). Als de reuzepop de bal(lon) wegtrapt, gaan er tegelijk duizenden witte ballonnetjes de lucht in uit handen van Belgische schoolkinderen en later nog eens duizenden, maar dan in de nationale 3-kleuren van de twee gastlanden.