DVD: Michael Jackson's This Is It

DVD • Geschreven door Tim (vrolijke-frits) op 21-03-2010 @ 07:00
print 

Er werd gehuild, vreselijk veel gehuild. Er werd gezongen, bijna al zijn liedjes werden te verstaan gegeven op straat. Mensen gingen de straten op en eerden hem alsof hij een god was. Maar hij was geen god, slechts een koning; de King of Pop welteverstaan. 

Michael Jackson's This Is It

 

Vlak na de schok van zijn dood klonken er geluiden over de reeks concerten die hij zou gaan geven in London. Het zouden maar liefst 50 concerten worden, bijzondere concerten omdat het de laatste tour zou zijn die hij zou geven. De geruchtenmachine draaide op volle toeren, en Michael zou zijn bezweken aan de druk van deze 50 concerten. Hij zou het eigenlijk nooit gewild hebben, fysiek zou hij het helemaal niet aankunnen en mentaal zou hij er aan kapot gaan. Stuk voor stuk dingen die we best met de King of Pop konden vereenzelvigen. Want laten we eerlijk zijn: we vonden hem allemaal toch wel een beetje raar.

Eerdere live-optredens van Michael Jackson stonden vaak bol van de verrassingen en fantastische dance moves van de King zelf. Het zingen liet hij daar nog wel eens verstek gaan, maar in de serie repetities die te zien is op Michael Jackson's This Is It, laat hij toch zien dat hij geweldig kon zingen. En dat terwijl hij zijn stem spaarde. De dvd staat vol met beelden van repetities voor de show, ruim anderhalf uur lang zit je geboeid te kijken naar een man die toch eigenlijk 'op' was. De film begint overigens met de jonge Nederlandse danser Timor Steffens, die mee mocht dansen in de show.

Michael Jackson's This Is It Screenshot

In This Is It is te zien hoe bescheiden Michael eigenlijk was, maar wel met een uitgesproken mening over zijn nummers. Hij wilde wel precies weten wat er gebeurde op welk moment. Hij complimenteert zijn collega's en neemt ook dankbaar zijn complimenten in ontvangst. Voor een man die niet wist wat 'normaal' was, is het mooi om te zien dat de dansers om hem heen uit hun dak gaan om bepaalde bewegingen, waarna Michael zelf bescheiden blijft. 

This Is It is een schitterend portret geworden van de man die de wereld op z'n kop zette. Dit had het moeten worden, de beste en meest bijzondere concertreeks ooit! Helaas heeft dat niet zo mogen zijn, maar met dank aan de cameramensen die voor Michael zelf werkten, hij wilde graag een persoonlijke kopie van de opnames, is dit meesterwerk bewaard gebleven. Hij oogt allerminst slecht, danst zoals vanouds en zingt loepzuiver. 

Michael Jackson's This Is It Screenshot2

De extra's op de dvd vormen eigenlijk een verlenging van de film zelf. Er staan interviews op met mensen die met Michael werkten. De audities voor de dansers zijn te zien, en ook twee making of documentaires. Een mooie aanvulling om even af te kicken van de film. Het was heel bijzonder geworden als je de repetities mag geloven, spectaculair. Hij zou er uit gaan met een knal! Maar helaas, hier bleef het bij; This Is It!




Lees ook:

» 09/02 DVD: Schlafkrankheit1
» 08/02 DVD: Transformers: Dark of the Moon24
» 06/02 DVD: Final Destination 522
» 05/02 DVD: Horrible Bosses11


delen | eKudos nujij

4119 views / 13 reacties
Type Film
Genre Muziek
Speelduur107
Waardering    
User-waardering    
Aantal stemmen    31
Reacties op dit bericht
13  van 13 reacties op deze pagina. Pagina  1
userIcon
Ik heb hem in de bios gezien. Echt helemaal top !
userIcon
Dat vind ik ook.

5 sterren kun je ook niet aan zoiets geven. Voor een docu en portret van de beste man, vind ik het erg karig. Al heb ik de extra's niet gezien.

Als kijker bleef ik toch ver van Michael Jackson staan.
userIcon
"King of Pop"; dat was tie helemaal niet. Zo heeft hij zichzelf genoemd.
Hij heeft wel leuke songs gemaakt.
userIcon
Ik ben geen fan van MJ, maar zijn muziek is wel top om naar te luisteren. Echter deze film/docu vond ik vreselijk saai met veel dom geblaat, alleen de rehearsals waren leuk om te zien.

5 sterren voor de echte fans
3 sterren voor mensen zoals ik
1 ster voor mensen die niets met MJ hebben.
quote:
Op zondag 21 maart 2010 @ 13:50 schreef Rmie het volgende:
"King of Pop"; dat was tie helemaal niet. Zo heeft hij zichzelf genoemd.
Hij heeft wel leuke songs gemaakt.
Ah ,de nieuwe generatie , en wat voor een sterren hebben jullie dan?
userIcon
quote:
Op zondag 21 maart 2010 @ 13:50 schreef Rmie het volgende:
"King of Pop"; dat was tie helemaal niet. Zo heeft hij zichzelf genoemd.
Hij heeft wel leuke songs gemaakt.
Hij was niet degene die zichzelf zo heeft genoemd. Dat was Elizabeth Taylor.
het idee om de filmbeelden te maken en vervolgens voor de bios (en dvd) uit te brengen verdiend inderdaad 5 sterren

Het resultaat hoogstens drie.
man Stefan (Redactie Frontpage) 22-03-2010 @ 09:38 fotoboek no homepage
userIcon
Een tien??????
Ik vond het maar niks. Dat geslijm van die medewerkers de hele tijd, die Michael overal gelijkgeven als een drammend kind. Gewoon lijkenpikkerij deze film.
man Stefan (Redactie Frontpage) 22-03-2010 @ 09:39 fotoboek no homepage
userIcon
quote:
audities voor de dansers zijn te zien, en ook twee making of documentaires.
De hele film is toch een Making Of????
Waardering 10.0 (5.0 sterren)
User-waardering 6.0 (3.0 sterren)

Hmm, reviewer is blijkbaar een grote MJ fan.

Ik ben het met zoenvis eens, als je geen fan bent is deze film maar een 1 waard.
Wat jammer nou; ik had 5 sterren willen geven!!! Als je dit niet zo vaak doet, weet je niet altijd hoe het werkt. En als je op de eerste ster klikt, heb je meteen geen mogelijkheid meer om meer sterren toe te kennen.

Je hoeft voor deze film niet direct een uitgesproken fan te zijn! Wel vond ik 'This is It' het beste tot zijn recht komen in de bioscoop op groot scherm en met een goede muziekinstallatie. Muisstil was het in de zaal; nog nooit zo stil meegemaakt bij een publiekstrekker waar anders al gauw gekwebbeld en gelachen wordt. Toch nog een stukje 'concert dat niet meer zou plaatsvinden' en na afloop een leegte, een stukje verdriet dat je deze unieke artiest nooit meer 'live' zult zien.
userIcon
quote:
Op maandag 22 maart 2010 @ 21:36 schreef ZoeterMark het volgende:
Waardering 10.0 (5.0 sterren)
User-waardering 6.0 (3.0 sterren)

Hmm, reviewer is blijkbaar een grote MJ fan.

Ik ben het met zoenvis eens, als je geen fan bent is deze film maar een 1 waard.
wat een onzin... dan ben je gewoon geen muziekliefhebber of luisteraar zelfs..
ben zelf absoluut geen MJ fan.. maar deze film/docu was wel erg goed en laat (misschien wat gekleurd, dat dna wel) zien hoe hij tijdens dit event was..
13  van 13 reacties op deze pagina. Pagina  1


Lees ook:

» 09/02 DVD: Schlafkrankheit1
» 08/02 DVD: Transformers: Dark of the Moon24
» 06/02 DVD: Final Destination 522
» 05/02 DVD: Horrible Bosses11


delen | eKudos nujij

Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Meteen bestellen?



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden