Sommige mannen op deze aardbol hebben alleen maar vrouwelijke vrienden in hun vriendenkring zitten. Dit is ook het geval bij Peter Klaven (Paul Rudd). Hij wordt met deze keiharde waarheid geconfronteerd als hij zijn vriendin Zooey (Rashida Jones) ten huwelijk vraagt. Want wie moet hij nu vragen om zijn getuige te zijn?

Peter Klaven is een middelmatige makelaar op een groot makelaarskantoor. Na een relatie van acht maanden met zijn vriendin Zooey vindt hij het tijd worden voor de volgende stap, hij vraagt haar ten huwelijk. Zooey is door het dolle heen en belt meteen haar beste vriendinnen op. Als ze samen aan de champagne zitten te nippen geeft Zooey de telefoon aan Peter, die zelf niet zo goed weet wie hij moet bellen. De waarheid komt hard aan. Hij heeft helemaal geen beste vriend die hij kan bellen om dit heuglijke nieuws mee te delen.
Hij stort zich van de ene “man-date” in de andere. Variërende van een oudere man van in de 90 jaar tot aan een homoseksueel die hem wel erg ziet zitten. Met geen enkele man lijkt hij een klik te hebben en na een aanvaring met een tong in zijn mond houdt hij het even voor gezien. De maat is vol. Dan maar geen beste vriend. Als Peter een open huis houdt, komt hij Sydney Fife (Jason Segel) tegen. Sydney staat nonchalant tegen een tafel met voedsel aangeleund terwijl Peter druk bezig is een gesprek aan te gaan met een mogelijke koper. Sydney helpt Peter meteen van die droom af en vertelt hem heel droog dat die jongen er alleen maar is om indruk te maken op zijn vriendin die erbij is. Hij is gelukkig ook zo eerlijk om te vertellen dat hij er zelf alleen maar is voor de lekkere broodjes. De heren wisselen kaartjes uit en vanaf dat moment verandert het leven van Peter compleet.
I Love You, Man is geregisseerd door John Hamburg. Deze regisseur heeft ook te maken gehad met de screenplay van
Meet the Fockers en heeft
Along came Polly zelfs geschreven. De hoofdrolspelers Paul Rudd en Jason Segal zijn geen vreemden van elkaar. Dit duo heeft namelijk vele malen met elkaar gewerkt. De hele cast van deze film kent elkaar. Zo lijkt het hier ook om een select vriendenclubje te gaan dat elkaar steeds opzoekt. Dit is voor de komediefan niet per se een slecht ding. Deze groep acteurs zorgt namelijk voor zeer relaxte humor met natuurlijke dialogen. De pogingen van het karakter Peter om hip en grappig over te komen zijn dan ook zeker niet geforceerd en stijf, maar komen erg natuurlijk over. Misschien is dit ook wel de beste eigenschap van Rudd als acteur.

Het succes van de film is daarmee vrijwel uitsluitend afhankelijk van de humor, die gelukkig vaak goed werkt. Het is niet zo dat je als kijker non-stop op de grond ligt van het lachen, maar de grappen zijn minstens amusant te noemen. De verhaallijn is ook niet ijzersterk. Het feit dat Peter op zoek gaat naar een beste vriend leidt natuurlijk tot een lading homograppen. Dit wordt extra aangedikt door Peters homoseksuele broer Robbie Klaven (Andy Samberg). Hij helpt hem aan een mannelijke vriend te komen. Met alle gevolgen van dien natuurlijk. De goed bij elkaar gevonden cast is genoeg om van
I Love You, Man een vermakelijke, verfrissende komedie te maken. Vandaar de drie sterren voor deze zaterdagavond film.
Label: Dreamworks
Releasedatum: 28 mei 2009
Kijkwijzer:

Waardering Film:




Kijk voor meer films en dvd's in Film, Tv & Radio.
Lees ook:
»
26/05 Film: On the Road1
»
23/05 Film: Men in Black III12
»
17/05 Film: Oslo, August 31st3
»
17/05 DVD: Mission: Impossible - Ghost Protocol7
|
Leuke review!
Ga hem zeker op m'n pc bekijken!
quote:Op woensdag 22 april 2009 @ 11:35 schreef emile182 het volgende:
Leuke review!
Ga hem zeker op m'n pc bekijken!
yup, lekker downloaden van internet en kijken op mijn pc
Kheb em in de states in de bios gezien.. verrassend leuk
Ik ben niet zo'n fan van die Paul Rudd, vond hem in Role Models maar een slappe hap...
quote:Op woensdag 22 april 2009 @ 13:34 schreef Westlife-fan het volgende:
Ik ben niet zo'n fan van die Paul Rudd, vond hem in Role Models maar een slappe hap...
Paul rudd maakt juist die film. Die droogheid die hij acteert echt prachtig. Ik ga deze film ook zeker kijken.
Weer een foutje. I Love You, Man gaat niet vandaag maar pas 28 mei in première!
quote:Op woensdag 22 april 2009 @ 13:54 schreef wsslw het volgende:
Weer een foutje. I Love You, Man gaat niet vandaag maar pas 28 mei in première!
dank je, ga ik aanpassen
Grrrrr ik vanmiddag voor de bios gelegen omdat ik dacht dat vandaag de premiere was! Een erg kwalijke fout!
paul rudd
Jason Segel
Ik hoor zojuist van de maatschappij dat hij in NL pas op 28 mei in premiere gaat... dus tegen die tijd komt ie nog wel een keer langs hier
quote:Op woensdag 22 april 2009 @ 20:41 schreef TheJanitor het volgende:Geniale film, al gezien hier in Amerika. 4,5 ster

film is leuk 2 keer, niet 20 keer. Geen 4.5 ster hier.
quote:Dit wordt extra aangedikt door Peters homoseksuele broer Robbie Klaven (Andy Samberg).
Waarom vraagt ie zn broer niet gewoon zn best man te zijn? Probleem opgelost.
quote:Op zondag 26 april 2009 @ 10:42 schreef Ayurvedwa het volgende:
[..]
Waarom vraagt ie zn broer niet gewoon zn best man te zijn? Probleem opgelost.
Dan zou de film ook niet erg lang duren.
Ah deze wil ik graag zien

Jason Segel
Klinkt wel amusant.
Lijkt me een hele toffe film.
haha Paul Rudd wie kent hem niet.. uit clueless
Naar de bios geweest naar deze film en zeker een smaakmaker, heerlijke film waar je gewoon relaxt naar kijkt en het is zó herkenbaar!
Matige review, leuke film, nog leukere acteurs!
Inderdaad een zeer leuke/vermakelijke film. Lekker voor de zaterdagmiddag of zondagmiddag.
Frisse comedy, leuke acteurs, aantal fijne lach scenes, gewoon kijken!