Ik kreeg al een beetje argwaan toen ik op de achterkant van de cd keek en daar onder andere de Klubbheads zag staan. De Klubbheads op een techno-cd?! Ondanks dat de titel anders doet vermoeden blijkt 'Techno Reloaded Volume 1' dus geen techno te bevatten, maar is het gewoon een hardhouse-cd! Ook leuk...
Het is een dubbel-cd met op iedere cd zestien losse nummers. Het zijn dus géén mix-cd's. Om maar te beginnen met de eerste cd: je merkt vrij vlot dat het een redelijk commerciële cd is. Er staan een flink aantal deuntjes op die je, als je weleens naar een discotheek gaat, direct zal herkennen. Nummers als 'Dickheadz - Suck my...!', 'Blutonium Boy - Make it Loud' en 'Klubbheads - Somebody Skreem!' klinken je zeker bekend in de oren. De nummers die op de cd staan zijn niet allemaal even sterk, maar er staan best een aantal lekkere nummers op. Over het algemeen is de cd niet echt hard, er staan juist best veel vrolijke
loops op (soms zelfs op het 'trancerige' af). Zeven van de zestien nummers zijn remixen van de originele versie.
Deel twee dan. Eigenlijk is een beetje hetzelfde verhaal als cd 1. Af en toe een beetje een uitgemolken sample (hoe vaak heb ik 'Bigger and Tougher' al niet gehoord?), verder best aardige tracks. Gevoelsmatig zeg ik dat deze cd een iets stevigere 'sound' heeft dan cd 1, al scheelt het niet veel. Ook hier weer 6 remixen van originele tracks en ook deze cd klinkt gewoon best goed. De tracks die uitgekozen zijn, kunnen mij in ieder geval best bekoren.
Wat me wel opvalt, is het feit dat het allemaal losse nummers zijn. Ik vind dat persoonlijk jammer. Juist met dit soort muziek is het toch vrij gemakkelijk om er één grote mix van te maken. Dat houdt het tempo er nét even wat meer in en geeft de cd gewoon iets extra's. Desalniettemin, zeker geen slechte cd!
'Techno Reloaded Volume 1' is een leuk hardhouse-cdtje voor in de auto. Weinig verrassends of bijzonders: over het algemeen vrij aardige tracks, niet te hard, maar gewoon lekker voor overdag. Als je van een beetje relaxte hardhouse houdt en binnenkort nog in je auto stapt richting Frankrijk, Spanje of Italië, dan kun je even overwegen om dit cdtje nog even te gaan halen! 'Techno Reloaded Volume 1' krijgt van mij een modale 7.
CD 1 Total playing time: 77:37
01 DJ Session One - Dreams in my fantasy 2003
02 Groovelikers - Now (Listen...Bass!) (Junkfood Junkies Radio Cut)
03 Dr. Mohrle & Alibee Feat. Aura DJ Team - Rhythm is our passion (Alibee Remix)
04 Dickheadz - Suck my...!
05 Hypnoter feat. Tom Taylor - Those DJs (Hypnotize Mix)
06 Ray Clarke - Electronic Part 2 (Short Main Mix)
07 DJ Frankie Jones - Let the beat control your body
08 Blutonium Boy - Make it loud
09 Sascha Muller - Turbulance (Sascha Muller Techno Mix)
10 Torul W / - Like a bitch (Miquelle Club Remix)
11 Barbarez Feat. Mike Rossi - Hamburg Rulez
12 Smirk - I like the girls (Main Mix)
13 Klubbheads - Somebody Skreem!
14 Mind one - Star for me
15 DJ Session One Feat. Franku - Can you hear me
16 DJ Neil - Go Ahead
CD 2 Total playing time: 77:30
01 Drve 202 & Phil Green - Legends (Hijackers Remix)
02 Tinitus - Direct Disco 2003
03 E-Static - Bigger and Tougher (H.A.Z.A.R.D. Remix)
04 DJ Zany - Hectic
05 Accenter & Three O. - Analog Defender
06 Miquelle - Brothers & Sisters (Norman Freedom Hands Up Mix)
07 N-Son-X - Fake Buggin (Battlecats Mix)
08 Monks - The Sound of the Monks
09 Dr R. Fishbone - Exploring
10 Sascha Muller - Atomic Mack (Druck Teknik Remix)
11 Bosa System - Raw Bass (Sam Punk Main Club Mix)
12 Tory Kay - Don't Stop the Party
13 Chris Menzi Pres. Wavetraxx - Das Boot 2003
14 Ray Clarke - Electronic
15 Vector 7 Meets Blair Bitch - Natural Thing
16 Mike Miller - Pump
Lees ook:
»
23/05 CD: Cold Specks - I Predict A Graceful Expulsion0
»
21/05 CD: King Creosote & Jon Hopkins - Diamond Mine Jubilee Edition6
»
18/05 CD: North Atlantic Oscillation - Fog Electric1
»
18/05 CD: Golden Earring - Tits 'N Ass7
|
Hm.. het kan aan mij liggen maar dit lijkt me gewoon een cd van de vele compilaties waar maar wat hitjes op worden gegooid en geen moeite voor wordt gedaan om er iets goeds van te maken.. zou m zelf ook nooit kopen, dan gaat mn voorkeur uit naar een wel gemixte cd.
Vind t maar een vreemde keuze om een review over te schrijven ook, maar dat kan aan mij liggen
Jammer dat ze een hardstyle cd, techno als naam geven. Zo krijgt men snel al een verkeerd beel over een bepaalde dance stroom.
beetje rare cd
van alles wat
niet echt hardstyle cd trwnz.. ook wel aantal trance/hardtrance nummers.
maar jah losse nummers is nix doe mij ook maar mixed;
Heerlijk, weer een keer een house-cd die niet voorgemixt is.
Kunnen de dj's onder ons die niet met vinyl werken ook deze cd zelf gebruiken en inmixen. Voorgemixte cd's zijn een ramp.
Is het nou een goede of een slechte c.d.? Waardeloze review.. een 7 geven omdat je eigenlijk geen mening hebt..
Als ik er achter kwam dat de muziek die er op staat niet de muziek is die je verwacht te kopen zou ik 'm niet eens meer reviewen.. Al helemaal niet als het zo schaamteloos duidelijk is dat ze die naam hebben bedacht om kopers te misleiden..
Goeie techno/tekno is echt tof.. dus als je die c.d. koopt naar aanleiding van een score op Fok kom je bedrogen uit.. De meeste Hardhousenummers die tegenwoordig te krijgen zijn, zijn allemaal uitgekauwde hardcore nummers met, zoals je goed constateerde, allemaal uitgekauwde samples..
Als laatste: Klubheadz? OMFG..
Ik weeet het smaken verschillen..maar er is een grens..
Mag ik toch ff een discussie hier losbarsten.
Ik vind dit helemaal geen techno!!!
Techno is bijv. Aphex Twin, Autechre, e.d.
Dit is gewoon hardhouse.
Tjah, tegenwoordig plakt men op alles dat elektronisch is en waar men een constante beat gebruikt het label "techno".
Stelletje amateurs precies.
btw hoe is het nummer van franky jones?
lang geleden dat ik nog van deze gehoord heb, deze maakte ook meer trance(in de veronderstelling dat het over de belgische franky jones gaat die aan het voormalige bonzai label gebonden was)
Aphex Twin noem ik niet echt techno.
Heb hier ook een meer ambient getinte plaat van hem liggen(widowlicker), al zal deze ook wel al techno gemaakt hebben.
Techno is voor mij de muziek die je weervindt op labels zoals, intec, session, lupus, kozzmozz, musicman, ...
vb marco bailey, t-quest, sven vath, ritchie hawtin, umek, rush, etc
[ Dit bericht is gewijzigd door Cajmere ]
quote:
Door Phaelanx - zaterdag 12 juli 2003 @ 20:43 (Unmodded)
Is het nou een goede of een slechte c.d.? Waardeloze review.. een 7 geven omdat je eigenlijk geen mening hebt..
Ik weet niet of je de review ook gelezen hebt maar ik zet er toch duidelijk in dat ik het een vrij aardig cdtje vind. Redelijke tracks, leuk cdtje voor in de auto. Daarom geef ik dus een 7, niet slecht ook niet uitblinkend goed.
quote:
Goeie techno/tekno is echt tof.. dus als je die c.d. koopt naar aanleiding van een score op Fok kom je bedrogen uit
Dit is natuurlijk gelul, ik zet er duidelijk in dat het GEEN Techno-cd is. Als je de review leest en je houdt van een beetje relaxte hardhouse kan je dus overwegen om die cd te kopen.
Kritiek vind ik niet erg, maar lees aub wel eerst het verhaal door voordat je met dingen aankomt die er wél instaan...
quote:
Door DjNeoZiggy - zaterdag 12 juli 2003 @ 22:12 (Unmodded)
Mag ik toch ff een discussie hier losbarsten.
Ik vind dit helemaal geen techno!!!
Techno is bijv. Aphex Twin, Autechre, e.d.
Dit is gewoon hardhouse.
Zie alinea 1
Ok, maar als je een techno cd koopt, dan bekijk je toch eerst de tracklisting?
Dan wil ik namen zien als Christian Valera, Adam Beyer, Chris Liebing, Marco Carola, ect ect.
DAN is het een techno cd
zal wel een bug erin geslopen zijn bij het 'herladen' van deze cd
[Efink] : Oke, oke.. ik was chagerijnig en ben nogal een puritein als het op muziek aankomt..
Excuses..

Enneh, DjNeoZiggy: Als je Aphex Twin en Autechre dan toch in een hokje wil stoppen noem het dan experimentele electro ofzo.. Het is nou niet bepaald techno..
Even voor de duidelijkheid:
Als ik deze tracklist zo zie, staan er vooral Duitse artiesten op. Het zal me niets verbazen als deze CD ook is samengesteld door en Duitser, en dat het ook een Duitser geweest is die deze titel bedacht heeft.
Waarom vertel ik dit? Het zit zo: In Duitsland heten bijna alle dancestijlen 'techno'. Het wordt niet zo erg in hokjes gestopt als hier in Nederland, ik denk dat daar dus ook deze benaming vandaan komt.
Overigens wel een ERG standaard CDtje als ik de tracklist zo zie. Dit soort CDs verschijnen wekelijks bij onze oosterburen
jij hebt ECHT geen verstand van muziek

Beetje dapper lopen doen dat het geen techno maar hardhouse is. DIT IS GEEN HARDHOUSE KNUL!
Hardhouse= Lisa Lashes/Tidy Boys/Captain Tinrib etc, dit hardstyle bagger.
Wat ik aan deze discussie (WEER) merk is dat dance-liefhebbers niet zo verdraagzaam zijn als het om verkeerdelijk etikkeren van een genre gaat. Dit heb ik ook al een aantal keer gezien in Muziek als iemand, schande o schande, in een technotopic een trancenummer plaatst.
Gadverdamme, deze bagger verdient het etiketje techno niet eens.
[ Dit bericht is gewijzigd door Glacius ]