GSM Review: Sharp GX-10

GSM • Geschreven door Michel (TripleM) op 16-06-2003 @ 20:51
print 
Wat zit er in de doos?

Het Sharp GX-10 pakket bestaat uit de volgende onderdelen:

  • GSM 900/1800 GPRS telefoon
  • Oplaadbare Li-ion batterij
  • Batterijlader
  • Headset*
  • CD-ROM*
  • Gebruikershandleiding

    *: Zaten niet in het pakket dat aan FOK! werd aangeboden ter review en konden derhalve niet worden getest.

    De volgende accessoires zijn verkrijgbaar:

  • Li-ion reservebatterij
  • Sigarettenaansteker-oplader
  • Houder voor montage in auto
  • Datakabel


    De GX-10 in een note(n)dop

  • Gewicht: 107 gram
  • Afmetingen: 94 x 48 x 26 mm
  • Netwerk: Dualband (GSM 900/1800)
  • Gesprekstijd: 150 tot 200 minuten
  • Standby-tijd: 150 uur
  • Beeldscherm: TFT, 120 x 160 pixels, 65.536 kleuren
  • Geïntegreerde digitale camera met zoom, donker-lichtstand en zelfontspanner (110.000 pixels)
  • Polyfonische ringtones (16 tonig)
  • Infrarood
  • MMS
  • Java


    Prijzen

    De Sharp GX-10 is het voordeligste Vodafone Live toestel. In totaal biedt Vodafone vier toestellen aan in combinatie met deze dienst. De prijzen hieronder zijn gebaseerd op een 2-jarig Vodafone 180-abonnement met Live! voorraad van 10 euro.

    Model Prijs
    Sharp GX-10 99 euro
    Nokia 3650 129 euro
    Panasonic GD87 149 euro
    Nokia 7650 299 euro

    Bron: Vodafone.nl

    verder lezen:
    1 2 3 4


    Lees ook:

    » 12/04 Nokia Lumia 7105
    » 25/12 Nokia Lumia 80035
    » 21/08 Game: Nokia X722
    » 20/05 GSM: Mio A7017


    delen | eKudos nujij

  • 13622 views / 27 reacties
    Reacties op dit bericht
    27  van 27 reacties op deze pagina. Pagina  1
    Twee dingen die me erg opvallen: de headset ontbrak (??) en je kunt de geschoten kiekjes niet naar de PC overzetten. Vooral dat laatste lijkt me erg vervelend, want op fora wil je wel eens iets laten zien, en dan is zo'n telefoon dé oplossing. Of, zoals in dit geval, juist niet
    De volgende accessoires zijn verkrijgbaar:

    - Datakabel

    Kan je hiermee niet foto's van je telefoon naar je PC overzetten?
    userIcon

    quote:
    De volgende accessoires zijn verkrijgbaar:

    - Datakabel

    Kan je hiermee niet foto's van je telefoon naar je PC overzetten?

    Helaas. Voor zover ik weet bevat de CD-ROM namelijk alleen een modem driver e.d., geen software die het mogelijk maakt je telefoon te browsen en dingen te kopieren (zoals bij mijn Siemens S45 wel kan).

    Via infrarood kun je ook geen afbeeldingen versturen (naar andere telefoons o.i.d.) vanwege de ingebouwde firewall als ik me niet vergis. Daardoor is het alleen mogelijk om modemsignalen te versturen en ontvangen met de infraroodpoort.
    Over dat foto naar pc zetten.
    als je de foto nou zou mailen via je telefoon naar een email adres of kan dit niet?

    quote:
    Door m0echie17 - maandag 16 juni 2003 @ 21:04 (Unmodded)
    Over dat foto naar pc zetten.
    als je de foto nou zou mailen via je telefoon naar een email adres of kan dit niet?

    dat kan wel maar dat KOST jou geld!
    daarom zit er een firewall in om te zorgen dat je m moet versturen om te kunnen zien op je pc!
    tja vodafone is ook niet gek!

    quote:
    dat kan wel maar dat KOST jou geld!
    daarom zit er een firewall in om te zorgen dat je m moet versturen om te kunnen zien op je pc!
    tja vodafone is ook niet gek!

    dat vind ik wel een hele grote nadeel ivm gsm's die dat wel kunnen

    quote:
    nadeel ivm gsm's

    ivm = tov
    [ Dit bericht is gewijzigd door cREATiVe8500 ]
    Ik heb dit toestel nu een paar weken, ter vervanging van de klote T68i die ik eerst had... wat een verademing.

    Het is heel jammer dat je de foto's niet kan downloaden naar de pc, maar voor kwaliteitsfoto's is het ding toch niks. Echter het toestel werkt superfijn, lekker snel (itt de T68i) en het display roeleert echt grote tijd!
    userIcon
    Helaas geen Ir/datakabel kopieer mogelijkheid, ik heb een boel toffe herinneringen opgeslagen op mijn GX-10 alleen kan ik het niet kopieeren naar PC (alleen mailen...en dat kost nogal wat!)

    Wat extra info over deze beperking:

    http://www.reviewcentre.com/post58483.html

    http://www.reviewcentre.com/post47376.html

    http://www.whatmobile.net/forum/topic.asp?whichpage=6&ARCHIVEVIEW=&TOPIC_ID=2555

    http://www.gprsworld.nl/gastboeken/sharp_gx10_review.htm

    http://www.wirelessgamingreview.com/devicedir_viewdevice.php?device_id=58

    Ik hoop op een firmware hack...
    [ Dit bericht is gewijzigd door Dragonetti ]
    userIcon
    PLaatjes niet naar pc moven -> waardeloos ding.

    Typisch weer zo'n actie om je te verplichten dure diensten af te nemen. Ik zou wel cam-foon willen, maar dan zonder zo'n abo erbij
    userIcon

    quote:
    Door netblade - maandag 16 juni 2003 @ 21:11 (+1 - Normaal)
    dat kan wel maar dat KOST jou geld!
    daarom zit er een firewall in om te zorgen dat je m moet versturen om te kunnen zien op je pc!
    tja vodafone is ook niet gek!

    Ik heb dat geprobeerd, maar ik kreeg het niet voor elkaar hoor, hoe doe jij dat dan? Met MMS kun je namelijk alleen naar een telefoonnummer versturen en met Vodafone Mail kon ik nergens vinden dat ik een attachment kon toevoegen.

    quote:
    Ik heb dat geprobeerd, maar ik kreeg het niet voor elkaar hoor, hoe doe jij dat dan? Met MMS kun je namelijk alleen naar een telefoonnummer versturen en met Vodafone Mail kon ik nergens vinden dat ik een attachment kon toevoegen.

    Je kan MMSjes sturen naar een emailadres In het veld waar je het nummer in moet toetsen hou je # 2 seconden ingedrukt.

    quote:
    dat kan wel maar dat KOST jou geld!
    daarom zit er een firewall in om te zorgen dat je m moet versturen om te kunnen zien op je pc!
    tja vodafone is ook niet gek!

    Even inhakende op bovenstaande opmerking. De levertijd voor de sharp gx 10's was zeer kort dit omdat vodafone de grootste order in de mobiele telecom geschiedenis heeft gemaakt bij sharp voor het leveren van de vodafone live toestellen.

    De toestellen werden met software geleverd die het versturen en ontvangen via infrarood nog niet ondersteuenden. behalve voor het gebruik van internet. Zodra er een nieuwe software versie voor beschikbaar is moet het theoretisch wel mogelijk zijn om dit te versturen.

    over de headset...dit is een grove fout..die hoort bij elk toestel geleverd te worden (zelf werkzaam bij vodafone weet ik dit, elk sharp pakket hoort een headset te hebben)

    de cd rom daarintegen is een bekend probleem dit ook omdat sharp niet op tijd klaar was met het maken van de cd rom voor de internetverbinding. Voor het bestellen van de cd rom achteraf kan contact opgenomen worden met de vodafone klantenservice...

    117 met je mobiele telefoon van vodafone
    of
    0800-0560 met een vaste lijn
    Jammer dat Vodafone zo f*cking veel vraagt voor dataverkeer, dan is het zelfs bij O2 beter geregeld...
    Heb nog wel wat commentaar... De gespreksinfo is belabberd, je kunt gevoerde gesprekken nauwlijks terughalen.
    Verder is het niet mogelijk meer dan 15 smsjes te ontvangen...
    Daarnaast kun je ook geen eigen profielen opstellen voor vrienden ed. En dan tenslotte de menustructuur die in mms duidelijk afwijkt van de sms structuur, allemaal niet handig. Oh ja, de microfoon is ook crappy, nauwelijks te horen wat je opneemt. En dan nog het wisselen van netwerk (netwerkupdate); gaat ontzettend traag...
    Overigens ben ik het wel met de positieve punten eens, ik vind het op zich ook wel een fijn toestel.
    ben zelf ook parttime bij vodafone werkzaam dus in tegenstelling tot sommige mensen die maar wat onzin lullen even wat echte feiten:

    - Gespreksinfo is niet belabberd maar zeer uitgebreid.. je hebt met 1 keer op je groene knop drukken lijst met laatste gesprekken met naam of nummer, tijd en datum en met pijltje naar links of rechts en heb je een lijstje van ontvangen gesprekken en nog verder een lijstje met gemiste oproepen. Snel accessable, zeer volledig en overzichtelijk gescheiden. Daarnaast kan je ook in menu oproepinfo zien hoe lang je laatste gesprek geduurt heeft en wat je totale gespreksduur is. Ook voor je data; ontvangen, verstuurd, laatste sessie en totaal.

    - Het is misschien wel een klein nadeeltje maar een sharp heeft inderdaad geen extra sms geheugen.. ik denk dat det het een beetje expres zo ontworpen was om mms te stimuleren want daarvan kan je WEL heel veel in je toestel opslaan.. ook passen er behoorlijk wat spelletjes, plaatjes en ringtones in. Geheugen genoeg en toch hebben ze expres voor gekozen om geen geheugen toe te wijzen aan korte kale ouderwetse berichtjes. En jij hebt een kaartje waar maar 15 op passen, ik heb toevallig eentje waar 34 op passen dus voor mij is het iets relaxter.
    Maar als je ook zo een smsje op je sharp ziet.. heel lullig kort berichtje met zwarte lettertjes op je grote kleurenscherm.. compleet smsje past op 1 schermpje en dan ziet het er best armoedig uit.. Mmsjes zijn gewoon veel leuker om te ontvangen, hele verhalen passen erin en ringtones die bijgevoegd zijn als bijlage worden automatisch afgespeeld en ook worden alle plaatjes in een sliedshow weergegeven. Dat vind ik veel mooier dan bij meeste mms nokias waar je zelf moet gaan bladeren om mini-thumbnails van plaatjes te zien en moet je los op ringtone klikken om het af te spelen...

    -Je kan WEL profielen maken, (vip, familie, vrienden, collegas en nog zelf nieuwe aanmaken) en je kan ook iedereen in je telefoonboek een plaatje en een speciale ringtone toewijzen maar ook kan je iedereen koppelen aan een bepaalde groep en kan je ook per groep aangeven wat voor ringtone etc..
    Deze profielen moet je overigens niet verwarren met profielen zoals stil, auto, vergadering, normaal etc.. want die zijn er OOK en die zijn ook super aanpasbaar, je kan per profiel zo een beetje alles aangeven, t doet zelfs een klein beetje denken aan win xp waar je verschillende profielen heb voor verschillende users.

    - Microfoon is perfect je moet alleen in je telefoon praten alsof je normaal aan de telefoon bent en niet zoals in die reclame een illusie wordt gewekt dat je vanaf 1 meter afstand roept I love you en dat je geliefde in een drukke stadsbus van halve meter afstand keihard hoort I love you.. dat hebben ze zo ovedreven om the point in de reclame duidelijk te maken, in werklijkheid is het gewoon te horen als je telefoon tegen je oor houdt en op te nemen als je normaal in de microfoon praat.

    En wat sommige punten betreft; Keizertje; je moet wel eventjes goed nagaan of iets klopt voor je zomaar wat gaat roepen vind ik.

    Dan CyberErik: vodafone vraagt ongeveer even veel voor zero access als t-mobile dus niet duurder dan concurrentie. En als vodafone voor een gemiddelde 5mb bundel 15 euro vraagt valt het heel erg mee; das 3 euro per mb en daar kan je een maand lang veel surfen en downloaden voor 15 euro. Vergis je niet, spelletjes en ringtones zijn vaak maar 5-80 kb hoor. En o2 mag misschien wel goedkoper mbs aanbieden maar weetje hoe frustrerend vaak je timeout krijgt en errors en verbroken verbindingen... zou persoonlijk 02 alleen willen gebruiken als het helemaal gratis was.

    MrTinux: Ik gebruik zelf nu duo-kaart met mijn belangrijkste 06 nummer, 1tje in gx10 en andere in t68i.. beiden hebben hun voordelen. Sharp om zijn mooie grote scherm, ingebouwde cam en live-access en t68 is ideaal als ik een klein toestelletje bij me wil hebben en is perfect qua standbytijd... schat the standby tijd in praktijk op ongeveer 2 keer zo lang als die van sharp. (Die waarden van fabrieksmetingen moet je niet te veel waarde aan hechten in praktijk is het best anders). En dat jouw t68i-tje traag loopt kan te maken hebben dat je een te zware theme in hebt geladen, je geheugen te vol is of een verkeerde of halfvastgelopen softwareversie hebt.. die van mij gaat als een speer hoor.

    Oh en nog een punt waar nog niemand het over gehad heeft en wat wel heel relevant is vind ik:
    -->> Je kan vrij rondsurven op internet op alle wap en chtml sites en daar zijn er nogal wat van... dus je hoeft niet die dure vodafone ringtones en spelletjes te downloaden voor paar euro per stuk.. beetje goeie mobile startpagina bookmarken en je kan honderden GRATIS ringtones en spelletjes downloaden!! :-D
    [ Dit bericht is gewijzigd door spooky1234 ]

    quote:
    Door spooky1234 - dinsdag 17 juni 2003 @ 03:01 (Unmodded)

    Je kan vrij rondsurven op internet op alle wap en chtml sites en daar zijn er nogal wat van... dus je hoeft niet die dure vodafone ringtones en spelletjes te downloaden voor paar euro per stuk.. beetje goeie mobile startpagina bookmarken en je kan honderden GRATIS ringtones en spelletjes downloaden!! :-D

    Gratis?
    Ik dacht toch dat je een hele zooi aan vodafone betaalt! Kwa maandbedrag extra kosten en mms of Live! Kosten. Je kan natuurlijk ook met prepaid leuk gaan 'Liveén' maar dan is de spreuk PrePaid eraf. Aangezien je daar een extra abonnement bij moet afsluiten! Als jullie nou ffies leuk T-Mobile nadoen die PrePaid ECHT prepaid laten, en ffies leuk alle diensten ook aan prepaid bellers geven, zoals gprs en ook via andere portals dan alleen vizzavi wappen, ik heb ook vodafone maar dat vizzavi doet het 9 van de 10 keer niet, en dat 900HMZ netwerk is nou niet wat je zegt geweldig voor dataverkeer, een sms sturen duurt al ongeveer 10 sec (voor n smsje met 160 tekens) ik kan me herrineren dat het bij T-Mobile (voorheen Ben) nog geen 5 sec duurde, en dan kun je wel gaan zeggen dat jullie 1800MHZ frequenties hebben, nou die staan blijkbaar niet in mijn omgeving, alleen in het centrum van onze stad, nee das lekker Ofwel ik hoop dat jullie ffies een zooi van die gsm masten vervangen want zo issut natuurlijk geen doen!
    [ Dit bericht is gewijzigd door netblade ]

    quote:
    Mmsjes zijn gewoon veel leuker om te ontvangen, hele verhalen passen erin en ringtones die bijgevoegd zijn als bijlage worden automatisch afgespeeld en ook worden alle plaatjes in een sliedshow weergegeven. Dat vind ik veel mooier dan bij meeste mms nokias waar je zelf moet gaan bladeren om mini-thumbnails van plaatjes te zien en moet je los op ringtone klikken om het af te spelen...

    Hoeveel kost zo'n MMSje dan? volgens mij iets van 25-50cent of zo. Beetje jammer om zoveel te moetnen betalen voor 1 berichtje. Ga gewoon mailen of zo, da's gratis of ga gewoon PRATEN. Wordt een beetje ziek van dat je tegenwoordig overal voor moet betalen. Vroegah was alles beter
    userIcon

    quote:
    Heb je geen Live! Voorraad (beltegoed, maar dan voor Vodafone Live!), dan betaal je 0,0244 euro per kilobyte. (25 euro per MB).

    Erg duur! Ik betaal omgerekend 0,0015 cent per kB bij O2, en dan maakt het niet uit of ik nou 1 MB of 10 MB verbruik

    Heb net even op Tweakers.net-irc gezeten, 10 minuten lang, kostte omgerekend 4,5 eurocent

    Daarnaast heb ik een S55, waarvan het enige minpunt het contrast van de display (niet zo storend) en de layout van het toetsenbord is (heel erg wennen met die minitoetsjes aan de zijkant)...
    S55 kreeg ik trouwens gratis bij een 2-jarig O2-500 abo wat ¤ 12,50 per maand kost.

    O2-ontvangst (en ook datasnelheid) is hier erg goed (echt heel erg verbeterd laatste paar jaar), en dat terwijl ik in Limburg woon
    Ik snap dus nog altijd niet waarom mensen dingen als I-mode of Vodafone Live nemen

    Oja, de camera die je bij de S55 krijgt (wel wat groter dan die van dit ding natuurlijk, en je moet em los eraan koppelen) maakt foto's van 640x480 en heeft een flitser. Die foto's komen meteen op de telefoon en kun je ook met meegeleverde datakabel meteen op je pc wegschrijven.
    [ Dit bericht is gewijzigd door Sorcerer8472 ]
    Netblade:

    Als je vanaf vodafone-Live startpagina gaat surven betaal je datakosten EN voor meeste content tussen 1 en 4-5 euro.. spelletjes, ringtones etc... Als je op sommige sites die opgezet zijn door "aardige mensen" gaat surfen betaal je idd nog steeds data kosten maar je hebt 1000en ringtonenen die gratis downloadbaar zijn, en spelletjes en wallpapers etc...

    Verder lul je iets vaags over dat je met live-prepaid niet prepaid blijft? Onzin, prepaid betekent dat je vooraf een bedrag betaalt en je alles kan doen tot het op is. Abonnement is een vorm van crediet je onbeperkt alles kan doen en achteraf je rekening krijgt. Als jij je abonneert op elke dag een ringtone ofzo wordt elke dag een euro van je beltegoed afgeschreven maar je blijft nog echt prepaid hoor want als het op is is het op en je krijgt geen accept giro thuis achteraf hoor. Overigens, enige redenen dat iemand prepaid zou verkiezen boven een abonnement zijn: je bent niet credietwaardig en mag geen abonnement, je bent jonger dan 18 en je ouders zijn niet lief om abo op hun naam te nemen voor je, je belt heel weinig (minder dan 13 euro in de maand ongeveer) of je bent tijdelijk en korter dan 1 jaar in nederland. Alle andere mensen die prepaid hebben betalen gewoon een soort extra domheid-belasting.

    en je T-mobile prepaid is juist een prepaid waarbij je voor in t buitenlandbellen moet registereren en de kosten achteraf bereknd worden dus eigenlijk GEEN echte prepaid en niet andersom zoals jij zegt.

    Vizzavi doet het niet altijd nee (en dan moet je maar denken aan 1 op 30 keer niet doen, ik weet echte storing cijfers en jij lult maar vaag) maar das ook omdat het officieel niet echt meer bestaat en niet echt onderhouden wordt, Live is neemt t over.

    Smsje wordt in 1 seconde gestuurd en heeft nix te maken met 900MHZ netwerk, dat het langer duurt heeft met je toestel te maken en met hoe druk je smscentrale is etc. En vodafone gebruikt inderdaad zowel 900mhz als 1800mhz om optimale dekking te hebben.. met 900 heb je al overal dekking maar om sommige extra drukke stedelijke punten te versterken zijn er ook 1800mhz palen om voor te zorgen dat je nooit tu-du-duu te horen krijgt. Mijn vodaofne smsjes worden overigens meestal binnen 2-3 seconden verstuurd.. als jij er 10 seconden over doet is of je toestel gaar of je zit ergens waar je net geen bereik heb maar heel sporadisch.

    Kijk het kan best voorkomen dat je ergens met een ander netwerk betere dekking heb, hoor t soms ook van dat hier of daar meer streepjes met orange dan zijn dan met vodafone, dat zal je altijd houden maar ik heb 1 keer zo een opzegging meegemaakt en tientallen porteringen van o2, orange en t-mobile meegemaakt die met dekkingproblemen te maken hadden.

    En over die masten, vodafone is al best ver gevorderd met t plaatsen van umts masten dus binnenkort wordt het helemaal snel internetten vanaf je mobiel.

    Cramwinckel: mms kost bij vodafone 49 cent per bericht en bij t-mobile 50 cent.
    - sms als je kort iets wil doorgeven en als je elkaar niet kan verstaan, niet kan praten, nummers of iets wat genoteerd moet worden wil doorgeven etc..
    - bel als je lang verhalen wil vertellen, als je wil praten etc..
    - mms als je een moment wil delen.. je kan wel zeggen hey ik sta hier en een half uur uitleggen of je stuurt 1 of een paar fotos (kan overigens in 1 bericht he!! veel mensen denken het is 50cent per foto), Je kan ook iets proberen te beschrijven maar een foto zegt meer. Je kan een vakantiekaartje sturen via post maar direct vanaf je telefoon mmsen kan ook, sneller, persoonlijker en goedkoper zelfs! Je kan je partner een lief smsje sturen met een lieve text maar een lieve foto of plaatje met je sms-text dat nog langer kan zijn.. voor maar 49 cent? Goedkoper dan een bos bloemen als je iets moet goedmaken en persee zo zuinig en goedkoop moet zijn... die mensen van vroegah ook he
    [ Dit bericht is gewijzigd door spooky1234 ]
    userIcon

    quote:
    De toestellen werden met software geleverd die het versturen en ontvangen via infrarood nog niet ondersteuenden. behalve voor het gebruik van internet. Zodra er een nieuwe software versie voor beschikbaar is moet het theoretisch wel mogelijk zijn om dit te versturen.

    ik weet niet hoe je aan deze valse info komt
    Het is al lang mogelijk.. tenminste met de testtoestellen van Sharp - die aan vodafone werden verstrekt voor de officiele release.. maar die worden vernietigd of teruggestuurd naar de fabrikant NA de testperiode.

    Sharp heeft speciaal op verzoek van Vodafone deze optie eruit gesloopt.. MMS'jes brengen eenmaal meer op dan als je je fotootjes via infrarood uitleest.. de infrarood kan alleen modemsignalen aan. Een ingebouwde beperking in de software van het toestel. Je zult dus op de telefoon de boel moeten hacken via een datakabel ofzoiets..

    Vodafone zal het iig zelf nooit laten activeren. Is nadelig voor de inkomsten.
    userIcon
    lees net op internet dat er al een GX10i uit is.. de opvolger dus .. beetje laat met de review dus .. De gx10 is zowieso al vrij lang op de markt. Mijn collega heeft hem al geruime tijd

    GX10i heeft een verbeterde camera en verbeterd display .. kan tri-band aan en nog wat extraatjes..

    maar de opvolger heeft dus wel een telefoonmanager via usb en kan prentjes uploaden naar je telefoon
    eruit halen is nog steeds niet mogelijk
    [ Dit bericht is gewijzigd door MegA ]
    Wat ik erg WAARDELOOS vindt is dat op tv het lijkt of je foto's kunt versturen naar elke telefoon met MMS.
    maar NEE hoor dat kan dus niet!!!!

    Dit kan alleen maar naar iemand met een Vodafone abb. en dus niet naar een ander.

    Wil die andere die wel MMS heeft maar een andere aanbieder het fotootje bekijken dan moeten ze al op internet kijken via de code die ze wel ontvangen als sms.

    Ik heb hier achteraan gebelt en krijg al een half jaar te horen dat Vodafoon ermee bezig is maar dat ze het niet eens kunnen worden met andere telefoon aanbieders. bv.met ben,tefort,kpn

    Ben benieuwd of dit ooit nog goed gaat komen.

    Verder is de telefoon PERFECT
    [ Dit bericht is gewijzigd door TripleM ]
    ahem... beste brigit, het is nu MAANDEN geleden dat netwerken van vodafone, t-mobile en 02 aan elkaar gekoppeld zijn en mmsen heen en weer gaat uitstekend!

    p.s. ik verbaas me echt over hoeveelheid onzinnige desinformatie wat hier door sommige mensen geroepen wordt.. echt nie normaal. Als je iets niet weet, ga niet roepen dat het zus of zo is...
    Geweldig natuurlijk zo'n forum met revieuws,
    Maar ik sluit me helemaal aan bij spooky1234
    Er wordt op internet ontzettend veel onzin verteld.
    Tips geven kan geen kwaad, maar met vragen over de tarieven e.d. kun je het beste terecht bij je provider, Vodafone in dit geval. 117 optie 1.1

    Een specefiek voordeel wat je nu ook hebt is dat de SharpGX10 het huistoestel is van Vodafone,
    33% van het personeel loopt met zo'n toestel rond, dus ook bij de Klantenservice weten ze er vrij veel van.

    Nu maar hopen dat de GX10 gauw komt (gaat komen)
    www.vodafone.co.uk

    En nog een tip voor gratis ringtones voor de Sharp www.dewin.org/mobile

    Veel plezier ermee!
    userIcon
    Ziet eruit als een meesterlijke telefoon!
    goede review btw!
    quote:
    Op maandag 16 juni 2003 21:04 schreef TripleM het volgende:
    <br><font size=-2 face=Verdana, Arial, Helvetica color=#808080>quote:<br>De volgende accessoires zijn verkrijgbaar:

    - Datakabel

    Kan je hiermee niet foto's van je telefoon naar je PC overzetten?<br><br></font>Helaas. Voor zover ik weet bevat de CD-ROM namelijk alleen een modem driver e.d., geen software die het mogelijk maakt je telefoon te browsen en dingen te kopieren (zoals bij mijn Siemens S45 wel kan).

    Via infrarood kun je ook geen afbeeldingen versturen (naar andere telefoons o.i.d.) vanwege de ingebouwde firewall als ik me niet vergis. Daardoor is het alleen mogelijk om modemsignalen te versturen en ontvangen met de infraroodpoort.
    software voor die datakabel zou je evt. nog wel kunnen downloaden maar geen foto's enzo sturen via infrarood is echt vaag!!!
    27  van 27 reacties op deze pagina. Pagina  1


    Lees ook:

    » 12/04 Nokia Lumia 7105
    » 25/12 Nokia Lumia 80035
    » 21/08 Game: Nokia X722
    » 20/05 GSM: Mio A7017


    delen | eKudos nujij

    Gebruikersnaam 
    Wachtwoord
     
    online adverteren www.m4n.nl
    Video's



    True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden