Contactgegevens

FOK! wordt gemaakt door ruim 200 vrijwilligers die op dagelijkse basis hun bijdrage leveren op verschillende onderdelen van de site. Elk van deze onderdelen valt onder de eindredactie van de Site-Admins.

Hoofdredactie / beheer
Alle onderdelen van FOK! vallen onder de eindverantwoordelijkheid van de Administrators. Voor vragen of opmerkingen over een specifiek onderwerp dient echter contact gezocht te worden met de SA's van dat specifieke onderdeel. Ook gebruikers kunnen voor problemen op een specifieke site het beste mailen naar het algemene adres van deze subsite. De adressen van subsites vind je verderop deze pagina.

Problemen met registreren, wachtwoorden en inloggen
Voor problemen met registreren op FOK! en verloren passwords is forum@fok.nl het juiste adres.

Public Relations en Adverteren
Voor contacten over promotiemateriaal ten behoeve van prijsvragen of redactionele inhoud op FOK!, kunt u contact opnemen met pr@fok.nl. Ons PR-team bestaat uit:

PR-medewerkers      
Manager PR   PR FOK!forum  
Senesta pr@fok.nl Anne anne@fok.nl
PR FOK!frontpage   PR FOK!sport  
Algemeen emailadres pr@fok.nl Algemeen emailadres pr@fok.nl
FOK!PR reviews frontpage PR FOK!film  
    Robbert Willegers robbert.willegers@fok.nl
PR FOK!games   PR Fotografie  
Ron pheno@fok.nl Serena Cloodt serenacloodt@fok.nl
    Siegfried  

Voor informatie over advertentiemogelijkheden op onze site, zie deze pagina.


Eindredactie FOK!frontpage

De eindredactie van de Frontpage is te bereiken voor vragen en opmerkingen over nieuws, reviews, columns, polls en Frontpage-moderatie op frontpage@fok.nl. Dit adres is ook geschikt voor persberichten. Voor het insturen van nieuwstips, zelfgeschreven reviews en columns kun je gebruik maken van de submit.

Frontpage-medewerkers
Managers
     
Nieuws: MPG MPG@fok.nl
     
 
Eindredactie Nieuws
Mick frontpage@fok.nl  
Monique frontpage@fok.nl  
     
Eindredactie Reviews
DVD & Blu-Ray Daan daan1601@fok.nl
Bioscoop & televisie Peter Breuls breuls@fok.nl
Boeken    
Muziek Willem Woudstra willem.woudstra@fok.nl
Theater    
     
Eindredactie Columns
     
     


FOK!games

FOK!games is te bereiken op het algemene adres games@fok.nl.

Eindredactie
Karel kensuke@fok.nl
Wouter 2dope@fok.nl
Oscar  donald_dick@fok.nl
   


FOK!sport

Voor sportnieuws, informatie over managerspellen en overige vragen over FOK!sport kunt u contact opnemen met de Site-Admins op sport@fok.nl

Eindredactie:
heywoodu heywoodu@fok.nl
   
   
   


FOK!film
Voor algemene zaken over FOK!film en alles aangaande filmnieuws kunt u contact opnemen de eindredactie op film@fok.nl

Hoofdredactie
Peter Breuls breuls@fok.nl
Eindredactie
Daan daan1601@fok.nl
Borizzz borizzz@fok.nl
   


FOK!weblog
Voor informatie over de weblog kunt u contact opnemen met weblog@fok.nl.

Eindredactie
sneakydesert sneakydesert@fok.nl
Paul paul@fok.nl
   


Beheer en moderatie FOK!forum/FOK!fotoboek

De dagelijkse leiding van het forum is in handen van de Forum-Admins. Deze zijn gezamenlijk te bereiken op forum@fok.nl.
Voor informatie over het FOK!fotoboek kunt u contact opnemen met de FA's op het gezamelijke adres fotoboek@fok.nl.

Forumadmins
Opa.Bakkebaard opa.bakkebaard@fok.nl
Pharkus pharkus@fok.nl
Shmoopy shmoopy@fok.nl
Snakey snakey@fok.nl
   


Hosting en serverbeheer

FOK! wordt op eigen servers gehost in de colocatie suite van True B.V. bij EUNetworks te Amsterdam. Deze servers worden beheerd door Johan Heslinga (iteejer@fok.nl).

Ontwikkeling
De technische ontwikkeling van FOK! wordt verzorgd door een team enthousiaste ontwikkelaars. Voor technische informatie over FOK! of vragen/opmerking over development, neemt u contact op met Johan Heslinga (iteejer@fok.nl) of Peter Breuls (breuls@fok.nl). Bugmeldingen zijn van harte welkom in FOK!features, bugs en development op het forum.

Administrators
Voor FOK!brede zaken zijn de admins bereikbaar op admins@fok.nl. Dit adres is niet geschikt voor problemen met registreren, inloggen, reacties plaatsen of andere forumzaken. Hiervoor dient het adres van de betreffende site aangesproken te worden.

Admins
Danny Roodbol (eigenaar) danny@fok.nl
Jolanda Roodbol jolanda@fok.nl
Peter Breuls breuls@fok.nl
Yvonne Heslinga yvonne@fok.nl
Johan Heslinga iteejer@fok.nl