Uitslagen EK-kwalificatie 13/10/2014
Vandaag stonden negen duels in de kwalificatie voor het Europees kampioenschap voetbal van 2016 op het programma. Nederland verloor met 2-0 van IJsland. Hieronder vind je alle uitslagen, bijzonderheden, standen en programma's van de landen die spelen in de groepen A, B en H.
Groep A
Kazachstan - Tsjechië 2-4
13' Dockal 0-1
44' Lafata 0-2
56' Krejci 0-3
84' Logvinenko 1-3
88' Necid 1-4
90+1' Logvinenko 2-4
IJsland - Nederland 2-0
10' Sigurdsson (pen) 1-0
44' Sigurdsson 2-0
Letland - Turkije 1-1
47' Kisa 0-1
54' Sabala (pen) 1-1
90+2' Freimanis (2xg) (Letland)
Stand
# | Land | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | IJsland | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 8-0 |
2 | Tsjechië | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 8-4 |
3 | Nederland | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4-5 |
4 | Letland | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1-4 |
5 | Kazachstan | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3-7 |
6 | Turkije | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2-6 |
Programma 16 november
Nederland - Letland
Tsjechië - IJsland
Turkije - Kazachstan
Groep B
Andorra - Israël 1-4
3' Damari 0-1
15' Lima (pen) 1-1
41' Damari 1-2
82' Damari 1-3
90+6' Hemed (pen) 1-4
Bosnië-Herzegovina - België 1-1
28' Dzeko 1-0
51' Nainggolan 1-1
Wales - Cyprus 2-1
13' Cotterril 1-0
23' Robson-Kanu 2-0
36' Laban 2-1
47' King (Wales)
Stand
# | Land | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Wales | 3 | 2 | 1 | 1 | 7 | 4-2 |
2 | Israël | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 6-2 |
3 | België | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 7-1 |
4 | Cyprus | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4-5 |
5 | Bosnië-Herzegovina | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 2-3 |
6 | Andorra | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2-12 |
Programma 16 november
België - Wales
Cyprus - Andorra
Israël - Bosnië-Herzegovina
Groep H
Kroatië - Azerbeidzjan 6-0
11' Kramaric 1-0
34' Perisic 2-0
45' Perisic 3-0
45+1' Brozovic 4-0
57' Modric (pen) 5-0
61' Sadygov (e.d.) 6-0
Malta - Italië 0-1
24' Pellè 0-1
28' Mifsud (Malta)
73' Bonucci (Italië)
Noorwegen - Bulgarije 2-1
13' Elyounoussi 1-0
43' Bodurov 1-1
72' Nielsen 2-1
Stand
# | Land | Gespeeld | Winst | Gelijk | Verlies | Punten | Doelsaldo |
1 | Kroatië | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 9-0 |
2 | Italië | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 5-1 |
3 | Noorwegen | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 5-3 |
4 | Bulgarije | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 3-4 |
5 | Azerbeidzjan | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2-10 |
6 | Malta | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0-6 |
Programma 16 november
Azerbeidzjan - Noorwegen
Bulgarije - Malta
Italië - Kroatië