Uitslagen zondaghoofdklasse speelronde 3
Gisteren stond de derde speelronde in de zondaghoofdklasse op het programma. Vanaf dit seizoen wekelijks op maandag een uitgebreide uitslagenpost, zodat iedereen op de hoogte kan blijven van deze competitie. |
Hoofdklasse A
Hollandia- FC Hilversum 3-1
45' Ricardo Pengel 1-0
60' Patrick van Dijk 2-0
70' Patrick van Dijk 3-0
81' Wouter Kos 3-1
FC Omniworld - DWV 5-0
62' Houssaine Ouhsaine Ouichou 1-0
65' Saïd Amor 2-0
74' Steffan Vlietstra 3-0
83' Dave Zwiebel 4-0
90' Steffan Vlietstra 5-0
67. Bertjan Weijers (2 x geel/DWV)
Argon - VVSB 0-2
16' Geert van der Weiden 0-1
64' Maurice Fransen 0-2
Westlandia - FC Türkiyemspor 3-2
54' Raily Ignacio 1-0
60' Kenan Koseoglu 1-1
70' Yucel Gundogdu 1-2
72' Benjamin Gomes 2-2
77' Marco van der Knaap 3-2
Haaglandia / Sir Winston - HBS 3-1
40' Mourad Mghizrat 1-0
53' Quincy Allee 2-0
90' Paul Bekker 2-1
90' Brutil Hosé 3-1
ADO'20 - VUC 0-1
90' Jeffrey Rutten 0-1
AFC - Elinkwijk 1-2
32' Peter Post 1-0
36' Dennis Baino 1-1
50'Bastin Verweij 1-2
De Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | Westlandia | 3 | 9 | 11-3 |
2. | VVSB | 3 | 9 | 5-0 |
3. | FC Omniworld | 3 | 6 | 7-4 |
4. | VUC | 3 | 6 | 5-2 |
5. | Haaglandia / Sir Winston | 3 | 4 | 4-4 |
6. | Argon | 3 | 4 | 2-3 |
7. | FC Türkiyemspor | 3 | 3 | 5-5 |
8. | Hollandia | 3 | 3 | 4-4 |
9. | HBS | 3 | 3 | 4-6 |
10. | ADO '20 | 3 | 3 | 3-5 |
11. | AFC | 3 | 3 | 4-7 |
12. | FC Hilversum | 3 | 3 | 3-6 |
13. | Elinkwijk | 3 | 3 | 3-6 |
14. | DWV | 3 | 2 | 1-6 |
Hoofdklasse B
EVV - sv Meerssen 2-1
9' Kristof Aelbrecht 1-0
14' Jeroen Evelein 2-0
90' Roy Andrien 2-1 strafschop
78. Cem Bozkurt (2x geel / sv Meerssen)
Baronie - JVC Cuijk 1-2
22' Willem van der Weegen 1-0
82' Orin de Waard 1-1
86' Orin de Waard 1-2
LONGA - DESK 1-2
12' Jan Vogels 0-1
35' Teun Snels 1-1
65' Jelle Hakkert 1-2
OJC Rosmalen - Papendrecht 2-3
22' Geert Bakker 0-1
34' Geert Bakker 0-2
54' Randy Thenu 1-2
90' Jeroen van Moorsel 2-2 penalty
90' Samir Acharrat 2-3 penalty
Gemert - Schijndel / Bol Accountants 1-1
47' Bas van der Reijken 1-0
49' Engin Özer 1-1
UNA - Venray 2-2
48' Van Bergen 0-1
59' Van Boekel 1-1
75' Bob Crooy 1-2
87' Timmy Strijbosch 2-2 penalty
sv Deurne - Dijkse Boys 0-2
3' Enis Genç 0-1
51' Abdessalem Assouiki 0-2
Ralph van der Heuvel (2x geel/sv Deurne)
De Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | JVC Cuijk | 3 | 9 | 9-2 |
2. | Dijkse Boys | 3 | 7 | 5-2 |
3. | Papendrecht | 3 | 7 | 6-4 |
4. | Baronie | 3 | 6 | 6-3 |
5. | DESK | 3 | 6 | 6-9 |
6. | Venray | 3 | 5 | 5-2 |
7. | EVV | 3 | 5 | 4-3 |
8. | Schijndel / Bol Accountants | 3 | 4 | 7-4 |
9. | Gemert | 3 | 4 | 5-3 |
10. | sv Meerssen | 3 | 3 | 3-6 |
11. | UNA | 3 | 1 | 3-5 |
12. | LONGA | 3 | 1 | 2-7 |
13. | OJC Rosmalen | 3 | 0 | 3-8 |
14. | sv Deurne | 3 | 0 | 0-6 |
Hoofdklasse C
Babberich - WKE 0-3
25' Berend Oosting 0-1
44' Berry Hoogeveen 0-2
57' Berend Oosting 0-3
Sneek Wit Zwart - Alcides 2-3
' Harvey Bischop 1-0
' Anne Mark Dassen 1-1
' Kevin Koenen 2-1
' Marc van Eijk 2-2
' Jeffrey Kromodipo 2-3
WSV - De Bataven 3-1
28' Cor Prein 0-1
38' Sjoerd Jens 1-1
77' Martijn Mulder 2-1
90' Sjoerd Jens 3-1
Be Quick 1887 - SC Joure 3-1
7' Wieger van der Ven 1-0
38' Björn Schilder 1-1
84' Willem Lanjouw 2-1 penalty
90' Rudmer Wiersma 3-1
Peter van der Slot (sc Joure)
Germania - HSC '21 / Carparc 0-2
50' Robert Wilens 0-1
88' Shiwan Hamdaziz 0-2
FC Lienden - Quick 20 4-4
25' Kevin Winkelhuis 0-1
30' Erik de Kruijk 1-1
46' Marco Aydin 1-2
65' Andreas Gurkin 1-3
70' Jeroen van de Kerkhof 2-3
81' Willem Hupkes 3-3
88' Jesse Pastoors 4-3
90' Kevin Winkelhuis 4-4
De Treffers - Achilles '29 2-1
5' Bas Bakker 1-0 strafschop
65' Gradus Hempenis 1-1
78' Björn Suppers 2-1
De Stand
Pos. | Team | Wedstrijden | Punten | Doelsaldo |
1. | HSC'21 / Carparc | 3 | 9 | 7-0 |
2. | WKE | 3 | 7 | 7-2 |
3. | WSV | 3 | 7 | 6-2 |
4. | FC Lienden | 3 | 7 | 8-5 |
5. | De Treffers | 3 | 7 | 3-1 |
6. | Quick'20 | 3 | 4 | 6-6 |
7. | Alcides | 3 | 4 | 4-4 |
8. | Be Quick 1887 | 3 | 4 | 5-6 |
9. | Achilles '29 | 3 | 3 | 3-4 |
10. | Sneek Wit Zwart | 3 | 3 | 3-5 |
11. | Babberich | 3 | 3 | 2-4 |
12. | Germania | 3 | 1 | 0-4 |
13. | SC Joure | 3 | 0 | 2-7 |
14. | De Bataven | 3 | 0 | 1-7 |