Peter R. de Vries mag de beelden van de arrestatie van twee mannen die waren ingehuurd voor een moord toch uitzenden. Dat heeft het gerechtshof in Amsterdam dinsdag in hoger beroep bepaald, meldt de misdaadverslaggever. De rechtbank stak eerder nog een stokje voor de uitzending over de verijdelde moord.
De twee mannen waren ingehuurd om een escortbaas te vermoorden en maakten video-opnames van het overleg met de opdrachtgever. Die wilden ze aan De Vries verkopen, maar ze werden na het gesprek aangehouden. De USB-stick met de beelden bleef achter bij De Vries die er een kopie van maakte.
De Vries is 'heel blij' met de uitspraak van het hof, laat hij weten op Twitter. "Als je dit niet meer mag uitzenden, kan je net zo goed stoppen." Het programma wordt zondag uitgezonden op SBS 6.
quote:Ondertussen vangt hij meer criminelen dan menig politiecorps. En ja, dat moet natuurlijk ook gefinancierd worden.Op dinsdag 22 mei 2012 @ 12:24 schreef Avernis het volgende:
..was maar gestopt inderdaad. Dit soort riooljournalistiek kunnen we missen als kiespijn.
Je zou bijna hopen dat Willibrord Frequin achter de Vries aan gaat met de vraag hoe ver deze mensen gemotiveerd zijn door de Vries, en of hij goed slaapt na het oplichten van verdachten voor persoonlijk financieel gewin.
quote:Dit is heel ver verwijderd van riool journalistiek. Er worden juist dingen aan de kaak gesteld. Of je het daar nu mee eens bent of niet doet weinig ter zake maar het lijkt me beter dat je geen commentaar post als je niet begrijpt waar je over praat.Op dinsdag 22 mei 2012 @ 12:24 schreef Avernis het volgende:
..was maar gestopt inderdaad. Dit soort riooljournalistiek kunnen we missen als kiespijn.
Je zou bijna hopen dat Willibrord Frequin achter de Vries aan gaat met de vraag hoe ver deze mensen gemotiveerd zijn door de Vries, en of hij goed slaapt na het oplichten van verdachten voor persoonlijk financieel gewin.
quote:De afgunst druipt ervan af.Op dinsdag 22 mei 2012 @ 12:24 schreef Avernis het volgende:
..was maar gestopt inderdaad. Dit soort riooljournalistiek kunnen we missen als kiespijn.
Je zou bijna hopen dat Willibrord Frequin achter de Vries aan gaat met de vraag hoe ver deze mensen gemotiveerd zijn door de Vries, en of hij goed slaapt na het oplichten van verdachten voor persoonlijk financieel gewin.
quote:Je komt eigenlijk altijd met de belachelijkste onzin, OpperTokkie. Maar deze keer ben ik het voor de verandering met je eens.Op dinsdag 22 mei 2012 @ 12:29 schreef OpperTokkie het volgende:
Dus diefstal is als PeterR. De
Vries
het doet gewoon toegestaan?
Waarom geven we nog 100en miljoenen uit aan politie, justitie en de rechterlijke macht, als PeterR. De
Vries
gewoon op tv het onderzoek doet, de aanklacht op tv indient en de vermoedelijke daders publiekelijk op tv veroordeeld. En dit alles al dan niet tot stand laat komen door het illegaal verkrijgen van bewijsmateriaal dan wel het manipuleren van beeldmateriaal.
quote:Ook echt, na afgelopen zondagOp dinsdag 22 mei 2012 @ 12:27 schreef waxmask het volgende:
Tuurlijk na zijn 1-2tje met het OM omtrent de propaganda van een Landelijk DNA bank mag Peterrr ook doorrrr..... Vraag is, is onze privacy niet een beetje duur ten opzichte van een huurmoordenaar.
quote:Ga maar vast in de rij staan voor wat wangslijm af te geven. Jij hebt toch niks te verbergen!Op dinsdag 22 mei 2012 @ 12:34 schreef Frank_Peters het volgende:
[..]
De afgunst druipt ervan af.Maar ja, losers die een ander hun succes niet gunnen blijf je nu eenmaal houden. Het is alleen zo dat er in Nederland wat meer van lijken rond te glibberen dan elders.
De Vries heeft een groot aantal (zware) misdaden weten op te lossen en voorkomen. Door dat riooljournalistiek te noemen, maak je jezelf in 1 klap belachelijk.
quote:Jij bent naief. Mijn DNA hebben ze alvast want een neef van me zit in de gevangenis. Binnen de kortste keren kunnen ze iedereen via-via opsporen. Als mijn buurmeisje morgen wordt vermoord, sta ik mijn DNA overmorgen vrijwillig af, zo kan de politie zich gaan concentreren op andere verdachten en wellicht kostbare tijd winnen. Of ik me beledigd voel als verdachte op dat moment, natuurlijk niet.Op dinsdag 22 mei 2012 @ 12:57 schreef waxmask het volgende:
Ga maar vast in de rij staan voor wat wangslijm af te geven. Jij hebt toch niks te verbergen!
quote:Het politieapparaat functioneert niet goed. Dus wees blij dat iemand er iets aan probeert te doen! Mijn zegen heeft hij.Op dinsdag 22 mei 2012 @ 13:18 schreef Avernis het volgende:
[..]
Daar hebben we een politieapparaat voor, stuk ongeluk. Leer normaal communiceren, of zwijg.