Bolkestein vindt Polenmeldpunt PVV belachelijk

Nederland • Geschreven door Novum op 23-02-2012 @ 11:53 - gepost door bennootje
print 

Het 'Polenmeldpunt' van de PVV is een belachelijk idee. En PVV-leider Geert Wilders moet zich schamen. Dat zegt voormalig VVD-leider Frits Bolkestein donderdag in NRC Handelsblad.

"Ik heb de neiging op een website op te richten voor mensen die klagen over Nederlanders", reageert de oud-politicus. "Want er zijn meer Nederlanders die zich slecht gedragen dan Polen die dat doen."

Bolkestein is niet de eerste die kritiek levert op het meldpunt voor overlastgevende Midden- en Oost-Europeanen. Onder meer de Tweede Kamer en het Europees Parlement gingen hem voor. De Raad van Europa eiste woensdag nog in een brief aan minister van Buitenlandse Zaken Uri Rosenthal (VVD) dat het kabinet afstand zou nemen van het 'xenofobe' meldpunt.

Het kabinet heeft dat tot dusverre geweigerd. Het betreft een website van de PVV en geen regeringsaangelegenheid, luidt de redenering. Bolkestein vindt dat een verstandige opstelling. "Men kan niet van Rutte verwachten dat hij commentaar geeft op alle rukwinden van de PVV."

Bolkestein was als eurocommissaris betrokken bij het openstellen van de Europese interne markt voor de 'Poolse loodgieter'. "Het grote voordeel van de interne markt is dat het welvaartsverhogend werkt", zegt hij daarover. "Ik ben niet bekend met een discussie dat het nadelen zou hebben, maar misschien is die discussie er."

Wilders was fractiemedewerker van de VVD toen Bolkestein partijleider was. De VVD-prominent wordt vaak gezien als zijn leermeester. De politicoloog Meindert Fennema typeerde Wilders in een boek als de 'tovenaarsleerling' van Bolkestein. Bolkestein heeft altijd tegengesproken dat hij Wilders' leermeester is geweest.


Bron: Novum


Lees ook:

» 19/02 Commotie rond meldpunt levert PVV vier zetels op158
» 18/02 Polen voelen zich gediscrimineerd door meldpunt PVV60
» 17/02 Rosenthal herhaalt standpunt over PVV-meldpunt28
» 16/02 Europarlement wil Rutte spreken over PVV-meldpunt78


delen | eKudos nujij

4267 views / 76 reacties
Reacties op dit bericht
76  van 76 reacties op deze pagina. (17 verborgen.Registreer en log in om deze berichten te kunnen zien)
Pagina  1
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 11:55 schreef KlappernootatWork het volgende:
De zoveelste rechtsliberaal die het niet met de opvattingen van radical Geert eens is.
Lang leve het populisme in Nederland. Daar komen we ver mee.
ongeveer 2 weken na dato en er word er weer 1 wakker, een meldpunt voor klagen over nederlanders in NEDERLAND ja dat schiet op.

[ Bericht gewijzigd door uzie op donderdag 23 februari 2012 @ 12:29 ]
man Isdatzo (Forum Moderator) 23-02-2012 @ 11:59 fotoboek homepage
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 11:55 schreef KlappernootatWork het volgende:
De zoveelste rechtsliberaal die het niet met de opvattingen van radical Geert eens is.
Zo liberaal is Bolkestein nou ook weer niet .
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 11:56 schreef Huugman het volgende:
Weer iemand die zijn kop in het zand steekt.
Ja want een meldpunt niet erkennen is kop in het zand steken
quote:
Want er zijn meer Nederlanders die zich slecht gedragen dan Polen die dat doen."
vraag mij af of dat echt zo is in Polen, laat maar zien dat wij Nederlanders ons daar als beesten gedragen.

Om zoiets in Nederland op te zetten is statistisch gezien bagger, er zijn immers meer Nederlanders hier dan Polen.

Bolkenstein ga terug onder je steen.
En JDD zegt dat Bolkestein een mislukte politicus is. SoWHAT !
Dan moet Polen wel een laag criminaliteitscijfer hebben. Hij bedoelt denk ik dat er meer Nederlanders zich misdragen dan Polen BINNEN Nederland. Maar het percentage geeft ook een bepaald beeld af, als dat daadwerkelijk hoog is, dan kan je daar toch op inspelen? Waarom moet iedereen ongenuanceerd zeiken, allemaal maar omdat je er dan bij hoort?
userIcon
quote:
Want er zijn meer Nederlanders die zich slecht gedragen dan Polen die dat doen.
Het gaat erom dat mensen uit O-E die zich misdragen, dat vaak doen op een hele specifieke, steeds terugkerende manier. Skimmen, koperdiefstal etc. Van dat soort shit krijg je een reputatie, want het zijn voor ons relatief nieuwe fenomenen.

Daar mag best wat aan gedaan worden.
userIcon
en we blijven Geert maar aandacht geven.......
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 12:02 schreef 9001 het volgende:
Waarom moet iedereen......

quote:
ongenuanceerd zeiken...


"Iedereen" en "ongenuanceerd" vormen meestal een hele rare woordencombinatie.
userIcon
quote:
"Ik heb de neiging op een website op te richten voor mensen die klagen over Nederlanders"
http://www.meldmisdaad.nl/
''Bolkestein vindt Polenmeldpunt PVV belachelijk''

Fijn, dan weten we dat ook. We zetten er een streepje bij
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 12:11 schreef Nietvandezewereld het volgende:
[..]

Inderdaad. Populisme, de voedingsbodem van o.a. de PvdA in vroeger tijden.
Weet niet of je het begrijpt, maar populisme is een andere term voor verwoorden wat het volk wil en denkt.
Democratie of zo iets heette dat vroeger.
En iemand die Polen aan het werk helpt, hoe goed bedoeld ook is niet meer dan een volksverrader!
help je polen niet aan het werk en trek je Nederlanders voor, dan ben je weer een racist.
http://www.spitsnieuws.nl(...)doppen-en-oogkleppen

Column: Oordoppen en oogkleppen

Politieke partijen dienen op de hoogte te zijn van veranderingen in de samenleving en de reactie van burgers daarop.

Eén van de in het oog lopende ontwikkelingen is de grote toestroom van het aantal mensen uit Midden-, en Oost Europese landen (MOE landen). Op dit moment wordt er geschat dat het er tussen de 200.000 en 300.000 zijn. Zeker weten doen we het niet want 80% van hen registreert zich namelijk niet na 3 maanden zoals is voorgeschreven.

Uit onderzoek (Motivaction sept. 2011) blijkt dat 73% van de Nederlanders blijvende vestiging en komst van Polen wil tegengaan door verscherpte regelgeving. 65% wil niet dat Polen zich hier vestigen en 81% van de Nederlanders maakt zich zorgen over de integratie van Oost Europeanen.

De Haagse Korpschef van Essen zegt in een interview over mensen uit de MOE landen: "Voorheen kenden we deze mensen vooral van overlastmeldingen, maar we zien ze nu terug in de criminaliteitscijfers, ze worden werkeloos en gaan stelen."

Bovenstaande verontrustende gegevens met daarbij in het achterhoofd de mislukte integratie van grote groepen Marokkanen en Antilianen (SCP februari 2012) zou iedere politieke partij moeten doen besluiten om actie te ondernemen. Om bijvoorbeeld aan burgers, die allang niet meer klagen over allerlei misstanden veroorzaakt door mensen uit de MOE landen omdat ze merken dat er toch niets mee gebeurd, nu wél te vragen naar hun mening. Of om mensen die klachten hebben niet meteen neer te zetten als intolerant en te beschuldigen van racisme, zoals in de tachtiger jaren ook gebeurde met mensen die toen klaagden over het gedrag van allochtonen in hun buurt.

Maar politiek correct Nederland wil niet leren van de geschiedenis en blijft met oogkleppen voor en oordoppen in, verkondigen dat het goed gaat met alle immigranten uit de MOE-landen.

Politiek correct Nederland word wakker, er dreigt een tweede integratieramp!
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 12:13 schreef Buuurvrouw het volgende:
[..]


help je polen niet aan het werk en trek je Nederlanders voor, dan ben je weer een racist.
Zijn Polen van een ander ras als wij dan?
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 12:19 schreef Viajero het volgende:
[..]


Iemand die een goedlopend bedrijf in de tuinbouw heeft en geen Nederlanders kan vinden die de hele dag aardbeien willen plukken tegen minimumloon kan inderdaad beter zijn bedrijf sluiten en zelf een uitkering aanvragen ja. Dat is pas goed voor Nederland.
Die zijn er wel te vinden maar werkgevers laten liever een Pool goedkoop en zwart werken.
userIcon
Bolkenstein moet zich schamen, in plaats van de problemen met polen en andere oost-europeanen te veroordelen, zet ie de aanval in op normale, goedwillende mensen die problemen melden.. De politiek zou die problemen serieus moeten nemen en oplossingen aan moeten dragen, niet de boodschappers moeten aanvallen. Het is weer duidelijk hoever de gevestigde partijen af staan van de gewone bevolking.

quote:
Bolkestein was als eurocommissaris betrokken bij het openstellen van de Europese interne markt voor de 'Poolse loodgieter'. "Het grote voordeel van de interne markt is dat het welvaartsverhogend werkt", zegt hij daarover. "Ik ben niet bekend met een discussie dat het nadelen zou hebben, maar misschien is die discussie er."
Compleet wereldvreemd dus, als blijkt dat je besluit achteraf een fout was, moet je dat ook gewoon durven toegeven. Hij heeft geen flauw idee wat er speelt in de samenleving, maar hij durft wel dit soort signalen 'belachelijk' te noemen..

Ik had Bolkenstein vroeger altijd hoog zitten, maar hij lijkt -net als Van Agt- compleet de weg kwijt te zijn geraakt..

[ Bericht gewijzigd door Schepseltje op donderdag 23 februari 2012 @ 12:40 ]
userIcon
quote:
"Want er zijn meer Nederlanders die zich slecht gedragen dan Polen die dat doen."
Sterke uitspraak. Per hoofd denk ik dat er veel meer Polen zijn die de wet breken dan autochtone Nederlanders.

Waarom wordt er niet gewoon toegegeven dat er grove misstanden zijn betreffende Oost-Europeanen maar dat een meldpunt niet de oplossing is? Dat meldpunt is er vooral door struisvogelgedrag van de overheid.

"Niets aan de hand met Polen"
- "O nee, dan maken we toch een meldpunt, zullen we het eens zien"
"Nee, dat mag niet, dat is discriminatie, denk aan 1940-1945, huil huil huil"

Compleet op zichzelf afgeroepen weer...
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 11:55 schreef KlappernootatWork het volgende:
De zoveelste rechtsliberaal die het niet met de opvattingen van radical Geert eens is.
en voor gratis reclame zorgt.
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 12:19 schreef Viajero het volgende:
[..]


Iemand die een goedlopend bedrijf in de tuinbouw heeft en geen Nederlanders kan vinden die de hele dag aardbeien willen plukken tegen minimumloon kan inderdaad beter zijn bedrijf sluiten en zelf een uitkering aanvragen ja. Dat is pas goed voor Nederland.
Nee die kan beter genoegen nemen met iets minder winst en een normaal loon betalen aan Nederlanders, in plaats van via een maas in de wet mensen van buiten Nederland inhuren onder het minimumloon en de kosten afwentelen op de samenleving.
userIcon
Godskolere, weer dat gezeik over dat meldpunt. Alles is nu toch wel gezegd of niet?
userIcon
De PVV is een regeringspartij omdat zij dit kabinet een dictaat heeft opgelegd op basis waarvan zij gedoogd wordt, zodat het dus wel degelijk Rutte's verantwoordelijkheid is om voor zijn regeringspartijen te spreken.

Terugroepen van vakantie die laffaard !
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 12:28 schreef hoatzin het volgende:


..en mensen uit W-E zijn hooligans. Allemaal!
Poolse hooligans behoren tot één van de ergste. Faal.
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 12:21 schreef Confetti het volgende:
Die zijn er wel te vinden maar werkgevers laten liever een Pool goedkoop en zwart werken.
Heeft er geen zak mee te maken. De (meeste) Nederlanders zijn totaal niet gemotiveerd om in de tuin te werken en laten dat dan ook zien, als ze in de tuinbouw werken. Bij het kleinste pijntje zaten ze ziek thuis. Zulk soort figuren komen dan ook nooit de proefperiode door. Hard werken is in de tuinbouw dan ook een must.

Polen daarentegen willen wél hard werken voor een beperkt salaris. De meeste tuinders betalen dan ook een normaal salaris, maar verwachten daar ook wat voor terug in de vorm van hard werken. Geen betere werknemers dan Polen wat dat betreft.

Tuinders waren daarbij ook de grootste tegenstanders toen Rotterdam aangaf werkelozen te dwingen in de tuinbouw te werken; zij hebben gewoonweg geen ene zak aan dat soort werknemers.
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 12:20 schreef hendrik64 het volgende:
[..]


Zijn Polen van een ander ras als wij dan?
Nee natuurlijk niet maar voor links is een andersdenkende al heel gauw een racist (of nazi, Hitler, achterlijk, tokkie, dom etc)
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 12:35 schreef Dayan het volgende:
[..]

Nee natuurlijk niet maar voor links is een andersdenkende al heel gauw een racist (of nazi, Hitler, achterlijk, tokkie, dom etc)
Jij bent iig al erg dom
Wat iedereen lijkt te missen is dat geen enkele criticus iets inhoudelijks zegt. Men komt niet verder dan 'het mag niet'of er worden jij-bakken gemaakt. Zie Bolkenstein.
De vraag die je zou moeten stellen is waarom er niet gesproken mag worden over evt overlast?
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 12:19 schreef Viajero het volgende:
[..]


Iemand die een goedlopend bedrijf in de tuinbouw heeft en geen Nederlanders kan vinden die de hele dag aardbeien willen plukken tegen minimumloon kan inderdaad beter zijn bedrijf sluiten en zelf een uitkering aanvragen ja. Dat is pas goed voor Nederland.
Wie deed dat werk dan voor de grenzen open gingen?
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 12:54 schreef E-Lise het volgende:
[..]
Wie deed dat werk dan voor de grenzen open gingen?
conservatieve nederlanders .... lol
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 12:44 schreef Dayan het volgende:
[..]

Jij kan je nick beter wijzigen in simpel-isvoor-mij-al-heelmoeilijk.
Ja, ik kan dat beter wijzigen dan jij dat zou kunnen. De manier waarop jij streepjes plaatst betekent bijvoorbeeld al dat ik je IQ te hoog had ingeschat... Je mag me nog 100x quoten en ga zelfs punten geven als je mijn alias naar iets grappigs verdraait.

Nadelen merk je natuurlijk niet als je in Wassenaar of Bloemendaal woont.
Maar in een gewone wijk, waar je een "Bulgarenpakhuis" naast de deur hebt, merk je de verloedering dagelijks. Een herhaling van het gastarbeiders vraagstuk van de jaren zeventig ligt op de loer.
man ArchEnemy (Redactie Frontpage) 23-02-2012 @ 13:06 fotoboek homepage
userIcon
Godherejezus, gaat lekker allemaal immauwsjunneil reageren zeg, sleep ze aan die zetels!

Bolk lees: "Een meldpunt voor Polen. Klinkt een beetje alsof iemand meent dat de straat alleen van hem is, maar hij doet maar. Als hij maar niet raar opkijkt van een meldpunt van ondernemers die hun export zien dalen."

Uit de losse pols, van iemand die zo subtiel is als een ijsbreker in een kleuterschool. Man, wie dit verzonnen heeft bij de PVV heeft sex gehad de afgelopen week..
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 13:05 schreef ciscokid het volgende:
Nadelen merk je natuurlijk niet als je in Wassenaar of Bloemendaal woont.
Maar in een gewone wijk, waar je een "Bulgarenpakhuis" naast de deur hebt, merk je de verloedering dagelijks. Een herhaling van het gastarbeiders vraagstuk van de jaren zeventig ligt op de loer.
Dat ontkent Bolkenstein toch ook niet?
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 12:19 schreef Refleck het volgende:
http://www.spitsnieuws.nl(...)doppen-en-oogkleppen

Column: Oordoppen en oogkleppen

Politieke partijen dienen op de hoogte te zijn van veranderingen in de samenleving en de reactie van burgers daarop.

Eén van de in het oog lopende ontwikkelingen is de grote toestroom van het aantal mensen uit Midden-, en Oost Europese landen (MOE landen). Op dit moment wordt er geschat dat het er tussen de 200.000 en 300.000 zijn. Zeker weten doen we het niet want 80% van hen registreert zich namelijk niet na 3 maanden zoals is voorgeschreven.

[...]

Politiek correct Nederland word wakker, er dreigt een tweede integratieramp!
De meeste Nederlanders zullen het wel met dat stuk eens zijn en de angst herkennen, maar de vraag hier is natuurlijk: Hoe gaat zo'nmeldpunt dit precies oplossen? Want daar blinkt de PVV altijd in uit vind ik. Ze kunnen hard roepen, veel schelden en de schuld neerleggen bij anderen, maar de oplossingen zijn altijd ver beneden peil. Maar veel mensen vinden dat geschreeuw al fijn, want dan hebben ze in ieder geval het idee gehoord te worden en staan ze in ieder geval niet alleen.
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 13:04 schreef simpel-isnie-eenvoudig het volgende:
[..]

Ja, ik kan dat beter wijzigen dan jij dat zou kunnen. De manier waarop jij streepjes plaatst betekent bijvoorbeeld al dat ik je IQ te hoog had ingeschat...
Kijk dan eens hoe jij zelf die streepjes plaatst domoor.
man ArchEnemy (Redactie Frontpage) 23-02-2012 @ 13:19 fotoboek homepage
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 13:12 schreef VitaminWater het volgende:
[..]

De meeste Nederlanders zullen het wel met dat stuk eens zijn en de angst herkennen, maar de vraag hier is natuurlijk: Hoe gaat zo'nmeldpunt dit precies oplossen? Want daar blinkt de PVV altijd in uit vind ik. Ze kunnen hard roepen, veel schelden en de schuld neerleggen bij anderen, maar de oplossingen zijn altijd ver beneden peil. Maar veel mensen vinden dat geschreeuw al fijn, want dan hebben ze in ieder geval het idee gehoord te worden en staan ze in ieder geval niet alleen.
Verwar de PVV niet met een denktank. Een Kamerlidmaatschap van Geert's speelzolder is immers het plafond van je carrière..
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 13:04 schreef simpel-isnie-eenvoudig het volgende:
[..]


Ja, ik kan dat beter wijzigen dan jij dat zou kunnen. De manier waarop jij streepjes plaatst betekent bijvoorbeeld al dat ik je IQ te hoog had ingeschat... Je mag me nog 100x quoten en ga zelfs punten geven als je mijn alias naar iets grappigs verdraait.

je moet 12 Dayans IQ-s optellen om boven de 100 uit te komen bedoel je?
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 12:19 schreef Viajero het volgende:
[..]


Iemand die een goedlopend bedrijf in de tuinbouw heeft en geen Nederlanders kan vinden die de hele dag aardbeien willen plukken tegen minimumloon kan inderdaad beter zijn bedrijf sluiten en zelf een uitkering aanvragen ja. Dat is pas goed voor Nederland.
Waarom sluiten 't Loopt toch goed
(en aan de auto's en huizen bij tuinbouwbedrijven te oordelen is de bedelstaf nog niet in zicht)

Ik vermoed dat er zelfs meer dan genoeg Nederlanders zijn die graag in de tuinbouw zouden gaan werken.
Het probleem is meer dat de werkgevers te beroerd zijn om de geldende tarieven te betalen.
Als antwoord zou ook iedereen niet meer dan een kwart van de prijs voor een bakje aardbeien over mogen hebben.
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 13:19 schreef KlappernootatWork het volgende:
[..]
je moet 12 Dayans IQ-s optellen om boven de 100 uit te komen bedoel je?
Nee, ik gaf em echt veel meer krediet, ben geen hater.

quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 13:13 schreef Dayan het volgende:
[..]

Kijk dan eens hoe jij zelf die streepjes plaatst domoor.
2 streepjes, vind ik best subtiel eigenlijk
quote:
Het grote voordeel van de interne markt is dat het welvaartsverhogend werkt", zegt hij daarover. "Ik ben niet bekend met een discussie dat het nadelen zou hebben, maar misschien is die discussie er.
Het werkt welvaartsverhogend voor degene die al rijk zijn maar de lasten zijn voor degene die met die gasten moeten leven in achterstandswijken en vakantieparken.
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 12:54 schreef dennisX het volgende:
Wat iedereen lijkt te missen is dat geen enkele criticus iets inhoudelijks zegt. Men komt niet verder dan 'het mag niet'of er worden jij-bakken gemaakt. Zie Bolkenstein.
De vraag die je zou moeten stellen is waarom er niet gesproken mag worden over evt overlast?

Niemand stelt, dat er niet over eventuele overlast gesproken mag worden. Iedereen, behalve de PVV en zijn aanhang, vinden het meldpunt behoorlijk stigmatiserend. Alsof overlast door MOE landers erger is dan door Nederlanders. Ik kan je door een persoonlijke ervaring op dit ogenblik mededelen, dat er Nederlanders zijn die vele malen erger zijn.
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 12:54 schreef E-Lise het volgende:
[..]
Wie deed dat werk dan voor de grenzen open gingen?
Illegalen.
man ArchEnemy (Redactie Frontpage) 23-02-2012 @ 13:35 fotoboek homepage
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 13:30 schreef hendrik64 het volgende:
[..]


Illegalen.
Italianen toch?
man Isdatzo (Forum Moderator) 23-02-2012 @ 13:37 fotoboek homepage
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 12:15 schreef hendrik64 het volgende:
[..]


Klopt, maar een stuk liberaler dan de leider van de Partij voor de Vrijheid.
Klopt, maar dat is dan ook niet zo'n prestatie hè .
Waarom wordt er telkens over een "Polenmeldpunt" gesproken terwijl het een meldpunt voor overlast door Midden- en Oosteuropeanen betreft?

Eerlijk gezegd denk ik dat het met de overlast door Poolse (seizoens)arbeiders wel een beetje meevalt. Ja, ze vissen na werktijd iedere stadsgracht compleet leeg en zitten 's avonds met een fles drank op tafel te kaarten. Maar dat lijkt me nou niet de reden voor het opzetten van zo'n meldpunt. Roemenen, Bulgaren en andere balkanboeven die hier niet met een arbeidscontract binnen komen, lijkt me meer de groep die voor ellende zorgt.
man ArchEnemy (Redactie Frontpage) 23-02-2012 @ 13:39 fotoboek homepage
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 13:37 schreef DAARHEID het volgende:
Waarom wordt er telkens over een "Polenmeldpunt" gesproken terwijl het een meldpunt voor overlast door Midden- en Oosteuropeanen betreft?
Zo zet je het goed in de politieke markt.
man JeMoeder (Moderator / Redactie Frontpage) 23-02-2012 @ 13:40 fotoboek no homepage
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 11:56 schreef Huugman het volgende:
Weer iemand die zijn kop in het zand steekt.
Weer iemand die schreeuwt zonder constructief na te denken over onze maatschappij.
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 13:37 schreef DAARHEID het volgende:
Waarom wordt er telkens over een "Polenmeldpunt" gesproken terwijl het een meldpunt voor overlast door Midden- en Oosteuropeanen betreft?
Omdat dat lekker bekt. Oneliner weet je wel?
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 13:35 schreef ArchEnemy het volgende:
[..]
Italianen toch?
Ook, maar die moesten ook het minimumloon verdienen. Ik kom zelf van geboorte uit de buurt van Zevenaar, waar heel lang het aanmeldcentrum asielzoekers van de de COA was gevestigd. Rond Zevenaar is ook behoorlijk wat tuinbouw, waar destijds veel asielzoekers illegaal in de kassen werkten voor een habbekrats.
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 13:12 schreef VitaminWater het volgende:
[..]

De meeste Nederlanders zullen het wel met dat stuk eens zijn en de angst herkennen, maar de vraag hier is natuurlijk: Hoe gaat zo'nmeldpunt dit precies oplossen? Want daar blinkt de PVV altijd in uit vind ik. Ze kunnen hard roepen, veel schelden en de schuld neerleggen bij anderen, maar de oplossingen zijn altijd ver beneden peil. Maar veel mensen vinden dat geschreeuw al fijn, want dan hebben ze in ieder geval het idee gehoord te worden en staan ze in ieder geval niet alleen.
Wat ze er mee gaan doen weet ik niet, inventariseren, kijken waar er vele problemen zijn, wat de meeste problemen zijn.
Waarschijnlijk munitie om een aanval mee te openen.

Het belangrijkste van de actie van de PVV is dat de mensen weten dat er wel een partij is die geen oogkleppen op heeft, die weet dat de problemen er zijn en die er iets aan willen gaan doen.

Mensen kunnen hun klachten kwijt en hebben het gevoel dat er iets aan wordt gedaan.

De aanvallen op het meldpunt leid alleen maar tot meer frustratie voor mensen die terechte klachten hebben over oostblokkers.
man ArchEnemy (Redactie Frontpage) 23-02-2012 @ 13:48 fotoboek homepage
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 13:41 schreef hendrik64 het volgende:
[..]


Ook, maar die moesten ook het minimumloon verdienen. Ik kom zelf van geboorte uit de buurt van Zevenaar, waar heel lang het aanmeldcentrum asielzoekers van de de COA was gevestigd. Rond Zevenaar is ook behoorlijk wat tuinbouw, waar destijds veel asielzoekers illegaal in de kassen werkten voor een habbekrats.
Deden die dat voor de tijd van de gastarbeiders al?

Toen stonden de grenzen toch niet open? Nog geen tien jaar voor de eerste gastarbeiders moest half Nederland bij monde der keunigin naar Canada of Australië verhuizen omdat we zo roekeloos overbevolkt bleken..
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 13:30 schreef hendrik64 het volgende:
[..]


Illegalen.
Mn vader heeft dat werk jaren gedaan, er was bij dat bedrijf geen illegaal te vinden.
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 13:44 schreef ZodiaX het volgende:
[..]


Wat ze er mee gaan doen weet ik niet, inventariseren, kijken waar er vele problemen zijn, wat de meeste problemen zijn.
Waarschijnlijk munitie om een aanval mee te openen.

Het belangrijkste van de actie van de PVV is dat de mensen weten dat er wel een partij is die geen oogkleppen op heeft, die weet dat de problemen er zijn en die er iets aan willen gaan doen.

Mensen kunnen hun klachten kwijt en hebben het gevoel dat er iets aan wordt gedaan.

De aanvallen op het meldpunt leid alleen maar tot meer frustratie voor mensen die terechte klachten hebben over oostblokkers.
Ok geen oplossing dus...
Misschien moeten we het klaagbaak-forum wat meer bekendheid geven?

Ik verwacht van een politieke partij wel degelijk oplossingen overigens, maar blijkbaar ben ik te kritisch.
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 13:44 schreef ZodiaX het volgende:
[..]
De aanvallen op het meldpunt leid alleen maar tot meer frustratie voor mensen die terechte klachten hebben over oostblokkers.
Met de definitie van het meldpunt zijn die terechte klachten in eerste instantie van toepassing bij de politie. Ten tweede is het meldpunt geen onafhankelijk onderzoeksbureau dus elk resulterend argument vanuit de pvv dat onttrokken is uit dat ''onderzoek'' heeft 0,0 draagkracht.
T was beter geweest als Wilders genoeg stennis schopte in de politiek om het bewind ertoe te sturen om het cbs de cijfers uit te beelden.
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 13:48 schreef ArchEnemy het volgende:
[..]
Deden die dat voor de tijd van de gastarbeiders al?

Toen stonden de grenzen toch niet open? Nog geen tien jaar voor de eerste gastarbeiders moest half Nederland bij monde der keunigin naar Canada of Australië verhuizen omdat we zo roekeloos overbevolkt bleken..
Voor de tijd van de gastarbeiders werden kinderen (ook illegaal) massaal in de kassen aan het werk gezet. De tuinbouw heeft wat dat betreft een nogal smoezelige reputatie. Maar waar ik het in mijn vorige bericht over had, was in de jaren '90 - '00.
Dan moetie z'n hoofd eens uit z'n aars halen, wake up and smell the real world. Tuurlijk vind hij dat NL-ers zeurpieten zijn, euro euro euro's !! en voor de rest je muil houden en werken.

Maar voor zowel Bolkenstein áls Wilders geldt hetzelfde: Zijn er nou echt geen belangrijkere zaken om je druk over te maken!

Denk eens aan de gezinnen, de huizenmarkt, kinderopvang, ernstig dure zorg, pensioen.

Ik durf het nog bouder te stellen :

Zolang een politici zich niet bezighoudt met 1 van die dringende zaken, dan ontkent die impliciet dat die problemen er zijn.
En dan is die dus niet met het volk bezig, maar MET ZICHZELF!!!!

Wilder én Bolkenstein moeten zich daarom de ogen uit de kop schamen.

[ Bericht gewijzigd door Sander_K op donderdag 23 februari 2012 @ 14:12 ]
userIcon
quote:
Op donderdag 23 februari 2012 @ 13:52 schreef E-Lise het volgende:
[..]
Mn vader heeft dat werk jaren gedaan, er was bij dat bedrijf geen illegaal te vinden.
Er zullen uiteraard ook tuinders zijn, die wel keurig netjes legale werknemers in dienst hebben en hadden. Maar het is bij uitstek een bedrijfstak waar veel met arbeidskrachten wordt gesjoemeld.
userIcon
ik dacht dit te lezen "Bolkestein vindt Pielemuispunt PVV belachelijk"
Wauw wat een geweldig snelle reactie van Bolkenstein. .........
76  van 76 reacties op deze pagina. (17 verborgen.Registreer en log in om deze berichten te kunnen zien)
Pagina  1


Lees ook:

» 19/02 Commotie rond meldpunt levert PVV vier zetels op158
» 18/02 Polen voelen zich gediscrimineerd door meldpunt PVV60
» 17/02 Rosenthal herhaalt standpunt over PVV-meldpunt28
» 16/02 Europarlement wil Rutte spreken over PVV-meldpunt78


delen | eKudos nujij

Gebruikersnaam 
Wachtwoord
 
online adverteren www.m4n.nl
Video's



True ©1999-2012 FOK! INTERNET SITES  |  gratis nieuws op je site?  |  algemene voorwaarden