Meerdere cafés zijn er tijdens carnaval op betrapt dat ze alcohol verkochten aan te jonge mensen. De Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) legde het afgelopen weekeinde acht boetes op en gaf drie horecaondernemers een waarschuwing.
De controleurs bezochten in totaal 106 horecagelegenheden. De boetes die ze oplegden varieerden van 900 tot 3600 euro.
De NWVA lette het afgelopen carnavalsweekeinde in het bijzonder op kroegeigenaren die vorig jaar al beboet werden voor het verkopen van alcohol aan kinderen. Toen werden 158 bedrijven bezocht, waarvan er vijftien werden beboet.
Een van de uitbaters die vorig jaar een prent kreeg, ging ook dit jaar in de fout. Het Overijsselse café schonk alcohol aan kinderen van 13, 14 en 15.
quote:Het is helemaal niet lastig om te checken, maar café-eigenaren kiezen ervoor om in de tijd die ze kwijt zouden zijn om het te checken liever een paar extra drankjes te verkopen.Op woensdag 22 februari 2012 @ 13:40 schreef ThaTim het volgende:
Nja, is altijd lastig checken.
quote:de ouders aanspreken??? geef die ook maar gelijk een boete.. dat aanspreken werkt niet.. agent weg.. moeders niet meer boos..Op woensdag 22 februari 2012 @ 14:00 schreef Haagse-Harry het volgende:
[..]
... cafe's die weer in de fout gaan/gingen (tijdelijk) moeten worden gesloten.
... de ouders van kinderen moeten worden aangesproken.
... kinderen onder de 16 jaar het café niet moeten worden binnengelaten.
quote:Ben je wel eens een drukke kroeg in geweest met carnaval? Je bent al blij als je de bar kunt bereiken... En alsof je met carnaval altijd goed kunt inschatten hoe oud iemand is, dan gaan ze volledig gemaskerd ergens naar binnen en kunnen ze het nog kopen.Op woensdag 22 februari 2012 @ 14:00 schreef Haagse-Harry het volgende:
[..]
Het is helemaal niet lastig om te checken, maar café-eigenaren kiezen ervoor om in de tijd die ze kwijt zouden zijn om het te checken liever een paar extra drankjes te verkopen.
quote:En dat je dan een boete krijgt kan ik ook begrijpenOp woensdag 22 februari 2012 @ 13:36 schreef Sneeuwbataljon het volgende:
In de drukte naar een legitimatie vragen, tjaa het moet wel maar ja dat je het een keer niet doet kan ik begrijpen.
quote:Carnaval doe ik niet aan en ik kom sinds het rookverbod weinig meer in kroegen, maar dat is een heel ander verhaal.Op woensdag 22 februari 2012 @ 14:36 schreef Metalfreak het volgende:
[..]
Ben je wel eens een drukke kroeg in geweest met carnaval? Je bent al blij als je de bar kunt bereiken... En alsof je met carnaval altijd goed kunt inschatten hoe oud iemand is, dan gaan ze volledig gemaskerd ergens naar binnen en kunnen ze het nog kopen.
Wat een kutbaan trouwens, kroegen controleren tijdens carnaval
quote:Op woensdag 22 februari 2012 @ 15:00 schreef metromuis het volgende:
Belachelijk betuttel van de overeid weer, waarom zouden kinderen niet eens een keer alcohol mogen drinken ?
quote:Bron?Op woensdag 22 februari 2012 @ 15:11 schreef sredliw-g het volgende:
[..]
![]()
laat ze in plaats van cafes lastigvallen de koffiehops maar aanpakken dat is een veel groter probleem!
quote:http://www.pvv.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=925
quote:tijdens carnaval op betrapt dat ze alcohol verkochten aan te jonge mensen.
quote:Carnaval boven de rivieren verbieden en het probleem is opgelostHet Overijsselse café
quote:Op woensdag 22 februari 2012 @ 15:25 schreef sredliw-g het volgende:
[..]
http://www.pvv.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=925
voor jouw omdat je dom bent: 30 jaar gedoogbeleid = 30 jaar ellende geweest.
quote:En daar ga je de fout in.. Je MOET het aan de ouders overlaten en die aanpakken als hun kinderen iets flikken.Op woensdag 22 februari 2012 @ 14:35 schreef Haagse-Harry het volgende:
Verbieden en allerlei regeltjes zijn ook niet mijn eerste keuzes, maar het is duidelijk dat je het aan de ouders van tegenwoordig niet meer kunt overlaten om hun kroost op te voeden.
quote:ah nee nu komt je punt in één keer een stuk beter naar vorenOp woensdag 22 februari 2012 @ 16:09 schreef sredliw-g het volgende:
[quote]Op woensdag 22 februari 2012 @ 15:38 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
![]()
Wat de PVV schrijft over coffeeshops neem ik per definitie niet serieus.
De PVV staat voor mij gelijk aan een stelletje bij elkaar geraapte gladiolen.
[/quote
jij moet in een werkkamp gezet worden met je grote muil
criminele stinkjunk!
quote:Moet je kijken hoe je reageert man, rotmongool. Als er een topic over wiet gaat dan weet je niet hoe snel je de fout gespelde beledigingen over andersdenkenden uit moet storten, en als er eens tegen jouw heilige huisje wordt geschopt - heimelijke alcoholist die je bent - dan reageer je zo mogelijk nog kinderachtiger. Ga lekker naar Joop.nl joh. Niet dat ze daar net zo slecht spellen, maar dan zit je in ieder geval tussen je eigen verzuurde soort. Doeeeeei !!Op woensdag 22 februari 2012 @ 16:09 schreef sredliw-g het volgende:
[quote]Op woensdag 22 februari 2012 @ 15:38 schreef The_Terminator het volgende:
[..]
![]()
Wat de PVV schrijft over coffeeshops neem ik per definitie niet serieus.
De PVV staat voor mij gelijk aan een stelletje bij elkaar geraapte gladiolen.
[/quote
jij moet in een werkkamp gezet worden met je grote muil
criminele stinkjunk!
quote:Dit is geen 'bron', dit is de tekst van iemand die hetzelfde beweert als jij.Op woensdag 22 februari 2012 @ 15:25 schreef sredliw-g het volgende:
[..]
http://www.pvv.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=925
voor jouw omdat je dom bent: 30 jaar gedoogbeleid = 30 jaar ellende geweest.