De Nigeriaanse 'onderbroekterrorist' Umar Farouk Abdulmutallab gaat in beroep tegen zijn veroordeling. Abdulmutallab, die schuld had bekend, kreeg donderdag van een Amerikaanse rechter een levenslange gevangenisstraf opgelegd zonder kans op vervroegde vrijlating.
De 25-jarige Abdulmutallab probeerde met Kerstmis 2009 een passagiersvliegtuig op te blazen. Hij droeg in zijn onderbroek explosieven mee toen hij aan boord ging van de vlucht van Amsterdam naar Detroit. Toen het toestel eenmaal in de buurt van de Amerikaanse stad vloog probeerde de Nigeriaan de explosieven tot ontploffing te brengen, maar dat mislukte. Door kordaat optreden van andere passagiers, met name door de Nederlander Jasper Schuringa, kon hij worden overmeesterd.
quote:Hij zou ook in beroep moeten gaan tegen zijn naam, niet tegen de mogenlijke daad die hij gepleegd zou kunnen hebben.Op vrijdag 17 februari 2012 @ 20:44 schreef maily het volgende:
"onderbroekterrorist"....
zou iemand het al voor hem vertaald hebben??![]()
wat een gezichtsverlies....
quote:Die staat lelijk in zijn hemdOp vrijdag 17 februari 2012 @ 20:44 schreef maily het volgende:
"onderbroekterrorist"....
zou iemand het al voor hem vertaald hebben??![]()
wat een gezichtsverlies....
quote:De eigenlijke terreur hier is dat je bij al dat security-gechicaneer nog altijd zelf in actie moet komen als het menens is.Door kordaat optreden van andere passagiers, met name door de Nederlander Jasper Schuringa, kon hij worden overmeesterd.
quote:Ik hoop het.Op vrijdag 17 februari 2012 @ 21:20 schreef Danny het volgende:
En nu in hoger beroep de doodstraf geven...
quote:De doodstraf is illegaal in Michigan sinds 1846. En terecht.Op vrijdag 17 februari 2012 @ 21:20 schreef Danny het volgende:
En nu in hoger beroep de doodstraf geven...
quote:Het is bewezen dat de laatste optie beduidend duurder is; in ieder geval in de V.S. http://www.economist.com/node/13279051Op vrijdag 17 februari 2012 @ 21:12 schreef Ultralaser het volgende:
Kom kom laat hem dat beroep doen en wegens omstandigheden zal het in Texas zijndoodstraf is goedkoper