Bij een aanrijding in Nijmegen is vrijdagochtend een vrouw in een rolstoel overleden. De 82-jarige vrouw uit Nijmegen werd aangereden door een auto en overleed ter plaatse. De bestuurder is aangehouden. De toedracht van het ongeluk is nog onduidelijk, zegt een woordvoerder van de politie.
Het incident gebeurde op het Joris Ivensplein ter hoogte van de Lange Hezelstraat in het centrum van Nijmegen. Volgens de politie was de man niet onder de invloed van alcohol.
quote:nee dusOp vrijdag 17 februari 2012 @ 20:36 schreef pmf71 het volgende:
-WEDDEN- dat de bestuurder jonger is dan 23 jaar?
quote:
De 56-jarige chauffeur van de auto was volledig van slag en verklaarde de vrouw over het hoofd te hebben gezien.
quote:Dat is dus een zebrapad en een behoorlijk druk verkeerspunt..Joris Ivensplein ter hoogte van de Lange Hezelstraat in het centrum van Nijmegen
quote:Eerder in het bericht:De toedracht van het ongeluk is nog onduidelijk, zegt een woordvoerder van de politie.
quote:De 82-jarige vrouw uit Nijmegen werd aangereden door een auto en overleed ter plaatse