Anna Drijver was vroeger een ontzettend moeilijk kind. "Ik had op de basisschool altijd ruzie, vocht heel veel, werd altijd uit de klas gestuurd. Eigenlijk was ik helemaal niet leuk", zegt de actrice voor de camera van Novum Nieuws. Ook in de Nederlandse familiefilm Tony 10 lapt haar personage alle fatsoensregels aan haar laars.
De 28-jarige Drijver weet nog goed hoe haar ouders haar destijds met haar gedrag confronteerden. "Ik heb een oudere broer die als kind juist heel lief was. Mijn ouders hebben me wel eens verteld dat, als ik de eerste was geweest, ze misschien geen tweede kind hadden genomen."
Als kind was Drijver niet zozeer gemeen maar vooral recalcitrant. "Ik werd altijd heel boos dat ik in een systeem mee moest draaien en niet mijn eigen zin door kon drijven."
In Tony 10 speelt de actrice een secretaresse die het probeert aan te leggen met haar nieuwe baas, Tony's vader, een rol van Jeroen Spitzenberger: "Wanda is echt een keiharde carrièretante die alles overheeft voor een betere positie. Dat er een kind achter de man van haar dromen zit, vindt ze alleen maar lastig."
Inmiddels is Drijver wel bijgedraaid. Ze zet zich in voor de belangenvereniging van Nederlandse acteurs en zou zelfs de politiek in gaan om het land te helpen. "Als ik zou worden gevraagd, zou ik meteen ja zeggen. Zeker nu. Mijn handen jeuken om eens met de huidige politici te gaan praten."
Tony 10 draait vanaf woensdag in de Nederlandse bioscopen.

Anna Drijver was rotpuber (Foto: Novum)
quote:Ik denk dat ze zich liever voor de kop zou schieten dan jouw aan te raken.Op woensdag 15 februari 2012 @ 17:26 schreef _UnholyMortal_ het volgende:
Ik zou haar 1 keer doen en daarna haar weg dumpen in een afvalcontainer.
quote:Sinds wanneer zitten pubers op de basisschool trouwens?"Ik had op de basisschool altijd ruzie, vocht heel veel, werd altijd uit de klas gestuurd. Eigenlijk was ik helemaal niet leuk"
quote:Ik denk dat zij heel vaak is blijven zitten op de basisschool.Op woensdag 15 februari 2012 @ 18:36 schreef heegenees het volgende:
[..]
Sinds wanneer zitten pubers op de basisschool trouwens?
quote:Nee, gij trekt volle zalen zekerOp woensdag 15 februari 2012 @ 17:53 schreef Oniksya het volgende:
vandaar die rotkop ook