Een 16-jarige jongen uit Hardenberg, die vrijdagavond ontvoerd dreigde te worden door een nog onbekende man, heeft zijn belager van zich af weten te slaan. Hij wist daardoor te ontkomen. Dat meldde de politie zondag.
De jongen fietste vrijdagavond op de Venneweg in zijn woonplaats, toen een man hem aansprak. De jongen stapte af, waarna de man hem bedreigde met een mes en hem dwong in zijn auto te stappen. In die wagen zag de jongen echter een metalen pijp liggen, waarmee hij de ontvoerder een paar rake klappen verkocht en mogelijk zelfs even bewusteloos sloeg. De jongen koos vervolgens het hazenpad. De politie zoekt getuigen.
quote:Op zondag 12 februari 2012 @ 17:33 schreef SpiekerJozef het volgende:
Werd 'ie toch nog gepijpt . . .
quote:Ook mijn gedachte, maar laten we het nog even afwachtten.Op zondag 12 februari 2012 @ 17:30 schreef geavanceerd het volgende:
Klinkt als broodje aap
belsen (Forum Moderator) 12-02-2012 @ 17:47
quote:Ach, als er nog geen getuigen zijn...De jongen koos vervolgens het hazenpad. De politie zoekt getuigen.
quote:niks over die patta's??Op zondag 12 februari 2012 @ 18:01 schreef dikkeder het volgende:
[..]
Deze kk tata komt met 1 kk prikker, hij wou muh djoekuh G. Maar ik sloeg hem omin hard op zijn kk idi, echte OG's hebbe die kaulo popo niet nodig G jeweetzelluf. Niemand djoekt mijn swagger nickelson jas jeweetoch.
quote:Mwuah, in Grefo-pedo-gristendorp Hardenberg wonen nagenoeg uitsluitend inteelt-idioten. Heb er zelf te lang moeten wonen, als atheïst heb je het daar erg zwaar.Op zondag 12 februari 2012 @ 17:45 schreef BalthasarGerards het volgende:
Vlak bij ponypark city. Trekt nogal wat van die vieze randstad debielen aan.
quote:dan zou het gewoon een sterk verhaal van die jongen geweest kunnen zijn. en anders ben ik wel benieuwd naar het verhaal van het "slachtoffer" .Op zondag 12 februari 2012 @ 18:39 schreef mamaisboos. het volgende:
Komt nogal over als een hoax met al die toevalligheden, en een 'kans' op het verlies van bewustzijn van de belager?
quote:Le-zenOp zondag 12 februari 2012 @ 19:24 schreef mamaisboos. het volgende:
Een jongen van 16 heeft toch wel een mobiele telefoon bij zich? Ik zou toch wel mijn ouders of vrienden gebeld hebben. Duidelijk broodje aap dus wat uit de hand is gelopen
quote:Daar stook je nog eerst een vuurtje om een bericht te kunnen verzenden.Hardenberg
quote:Lijkt mij ook. Ik kan me niet voorstellen dat een pedofiel een bijnavolwassen man probeert te pakken.Op zondag 12 februari 2012 @ 17:30 schreef geavanceerd het volgende:
Klinkt als broodje aap
quote:Op zondag 12 februari 2012 @ 17:33 schreef SpiekerJozef het volgende:
Werd 'ie toch nog gepijpt . . .
quote:Homo!Op zondag 12 februari 2012 @ 17:51 schreef SpermaDonor het volgende:
[..]
Die ontvoerder zal wel hommo zijn....
quote:Bij het liften als net 18-jarige ook wel eens iets soortgelijks gehad: oudere vent die rare vragen begon te stellen en suggereerde naar een afgelegen plek te rijden en dat ook ging doen. Dreigen handrem aan te trekken op drukke weg was overtuigend genoeg voor die gast dat hij me zo snel mogelijk uit de auto flikkerde - nooit melding van gemaakt of zo, geen kenteken genoteerd. In die tijd rustte er nog een enorm taboe op dit soort dingen (25 jaar geleden).Op zondag 12 februari 2012 @ 20:30 schreef ConnerJohn het volgende:
Een pedo pakt geen 16 jarigen, dit is een homofiele verkrachter ofzo denk ik.