Nu de Franse en Duitse banken weer vet op de botten hebben, kan de eurozone het zich veroorloven Griekenland te laten vallen. Dat zei VVD-Kamerlid Mark Harbers in het televisieprogramma Buitenhof.
De eurozone hoeft zich volgens hem niet moreel verplicht te voelen Griekenland te helpen. "Het is geen probleem van de Europese Unie, maar van Griekenland." Het zou aan de Grieken zelf liggen dat ze in de problemen zijn gekomen. "Belasting ontduiken is daar een sport."
Hij kon zich wel voorstellen dat de lagere klassen zich gepakt voelen door problemen die politici hebben veroorzaakt. "Maar als ze ontevreden zijn over de situatie, moeten ze bekijken of het anders kan."
De lonen in het land moeten volgens hem snel naar beneden. "Dan word je concurrerend. Nu wijken toeristen uit naar Turkije." Er zijn volgens hem nog te veel heilige huisjes. "Een havenarbeider verdient bijvoorbeeld tachtigduizend euro bruto per jaar. Als dat hier zo was geweest, was Lee Towers nooit gaan zingen."
Eerder werd aangegeven dat het geen optie was Griekenland te laten vallen en dat het ook in het belang van Nederland is om Griekenland te steunen. De verhoudingen lijken de laatste tijd echter te verschuiven.
Donderdag besloten de eurolanden nog dat Griekenland vooralsnog niet de broodnodige tweede noodlening van 130 miljard euro krijgt. Hier nemen de Europese ministers van financiën pas volgende week een besluit over. Dat wordt nagedacht over die lening, bewijst volgens Harbers dat er nog wel een Europese gedachte bestaat.
quote:En dan nog niet zodanig besteden dat daar iets van een economie op kan draaien. De Griekse spaartegoeden moeten dan zo ongeveer astronomisch hoog zijn."Een havenarbeider verdient bijvoorbeeld tachtigduizend euro bruto per jaar."
quote:Dat zei VVD-Kamerlid Mark HarbersHij kon zich wel voorstellen dat de lagere klassen zich gepakt voelen door problemen die politici hebben veroorzaakt. "Maar als ze ontevreden zijn over de situatie, moeten ze bekijken of het anders kan."
quote:..dat betekent dan ook dat we het belastinggeld niet terug zien. De banken hebben hun geld terug, dat is het voornaamsteOp zondag 12 februari 2012 @ 13:54 schreef Broodje_Zaad het volgende:
Gore honden VVD. Eerst overal geld wegharken, en dan nu griekenland wél kunnen laten vallenKK regering.
quote:zeg er dan dit even bij: nu staat er griekenland mag vallen binnenkort verwacht banken veilig, de nederlander mag doodvallen.Op zondag 12 februari 2012 @ 13:51 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
De ware aard wordt weer getoond.
quote:het nederlandse volk kan al lang de tering van ze krijgen. denk maar eens na.Op zondag 12 februari 2012 @ 13:54 schreef Broodje_Zaad het volgende:
Gore honden VVD. Eerst overal geld wegharken, en dan nu griekenland wél kunnen laten vallenKK regering.
quote:Tijd om de lonen van havenarbeiders hier ook te verhogen naar 80.000 voordat er een nieuwe Lee Towers opstaat."Een havenarbeider verdient bijvoorbeeld tachtigduizend euro bruto per jaar. Als dat hier zo was geweest, was Lee Towers nooit gaan zingen."
quote:Dit is complete onzin. Als je een beetje rond gaat Googelen dan weet je al snel dat dit niet klopt (zie o.a. hier voor een indruk van het salarisniveau in Griekenland). Ik wil best geloven dat ze daar te lage belastingen heffen, maar wat deze meneer Harbers beweerd is complete lariekoek. Het is de VVD eigen zullen we maar zeggen."Een havenarbeider verdient bijvoorbeeld tachtigduizend euro bruto per jaar. Als dat hier zo was geweest, was Lee Towers nooit gaan zingen."
quote:Nee hoor de spaartegoeden zijn zelfs erg laag. Het geld word wel besteed maar voor het grootste deel zwart in de economie gebracht. Met als gevolg dat de staat maar armer en armer word. Geen belasting betalen en dan mopperen dat de weg voor je deur in een slechte staat is. Word hoog tijd dat de Grieken op hun bek gaan.Op zondag 12 februari 2012 @ 13:53 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
En dan nog niet zodanig besteden dat daar iets van een economie op kan draaien. De Griekse spaartegoeden moeten dan zo ongeveer astronomisch hoog zijn.
Of die VVD'er lult gewoon wat in de ruimte.
quote:Jij ziet liever dat we die 130 Miljard maar gewoon overmaken. (en wat er daarna nog meer nodig is)?Op zondag 12 februari 2012 @ 13:51 schreef Hans_van_Baalen het volgende:
De ware aard wordt weer getoond.
quote:Krijgen we wel terug. Het geld zit in een fonds die het al dan niet naar Griekenland overmaakt. Het deel van de private investeerders is vervolgens overgemaakt, 'ons' deel nog niet. En dat gaat ook niet gebeuren. Het was een afleidingsmanoeuvre om zo veel mogelijk geld uit de zakken van private partijen te kloppen. En wij geven ons deel van de steun vervolgens niet, we pakken het weer terug. Vervolgens stort Griekenland in en kunnen ze naar hun geld fluiten.Toch frappant eerst roept dit rechtse kut kabinet dat we alle centen terug zullen zien en nu roept dit kut kabinet dat Griekenland mag vallen, dus dat ook hier de gewone man mag bloeden. Het groot kapitaal is gered.
quote:Volgens jouw beredenering bestaat er dus niet zoiets als oppositie.Op zondag 12 februari 2012 @ 14:04 schreef Spritzr het volgende:
ach ja politici zijn zo hypocriet als wat, ze gaan altijd met de stroming mee
quote:.. zegt iemand die er een sport van heeft gemaakt om in de ruimte te lullen.Op zondag 12 februari 2012 @ 13:53 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
En dan nog niet zodanig besteden dat daar iets van een economie op kan draaien. De Griekse spaartegoeden moeten dan zo ongeveer astronomisch hoog zijn.
Of die VVD'er lult gewoon wat in de ruimte.
quote:dat is ook een mangementtool eerst slappe leugen met een grapje eroverheen. dat leren zo op hoog niveau. zo doorzichtig als de pest. dat is ook een vorm van transparantie natuurlijk. (ook management in het pakket gehad en kotsmisselijk van al die onzin die er wordt verkondigt)Op zondag 12 februari 2012 @ 14:02 schreef beantherio het volgende:
[..]
Dit is complete onzin. Als je een beetje rond gaat Googelen dan weet je al snel dat dit niet klopt (zie o.a. hier voor een indruk van het salarisniveau in Griekenland). Ik wil best geloven dat ze daar te lage belastingen heffen, maar wat deze meneer Harbers beweerd is complete lariekoek. Het is de VVD eigen zullen we maar zeggen.
quote:niet als ze altijd met de stroming meegaanOp zondag 12 februari 2012 @ 14:06 schreef hottentot het volgende:
[..]
Volgens jouw beredenering bestaat er dus niet zoiets als oppositie.
quote:Ja leuk dat is het kale salaris.Op zondag 12 februari 2012 @ 14:02 schreef beantherio het volgende:
[..]
Dit is complete onzin. Als je een beetje rond gaat Googelen dan weet je al snel dat dit niet klopt (zie o.a. hier voor een indruk van het salarisniveau in Griekenland). Ik wil best geloven dat ze daar te lage belastingen heffen, maar wat deze meneer Harbers beweerd is complete lariekoek. Het is de VVD eigen zullen we maar zeggen.
quote:Ergens vind ik dit moeilijk te geloven...Een havenarbeider verdient bijvoorbeeld tachtigduizend euro bruto per jaar.
quote:Zeg econoom; hetzelfde geldt dan voor onze tegoeden, zoals de pensioenfondsen.Op zondag 12 februari 2012 @ 14:17 schreef hmm_lasagne het volgende:
Ja maar met al die miljarden die daar nu heen gevloeid zijn is het ook wel een probleem van meer landen dan griekenland.
Maarja daar staat dan wel een drukpers tegenover. Inflatie doet wonderen als het op het wegwerken van schulden (en verliezen) gaat.
harry64 (Redactie Frontpage) 12-02-2012 @ 14:23
harry64 (Redactie Frontpage) 12-02-2012 @ 14:26
quote:Op zondag 12 februari 2012 @ 14:00 schreef RickT het volgende:
[..]
Tijd om de lonen van havenarbeiders hier ook te verhogen naar 80.000 voordat er een nieuwe Lee Towers opstaat.
quote:Holy shit!Er zijn volgens hem nog te veel heilige huisjes. "Een havenarbeider verdient bijvoorbeeld tachtigduizend euro bruto per jaar. Als dat hier zo was geweest, was Lee Towers nooit gaan zingen."
quote:Hoe de stoep van Nederland eruit ziet wordt bepaald door de gezamelijke poilitieke partijen die samen middels coalitites beleid maken. Wie hier gaat zeggen dat de stoep van Nederland net zo vies is als die van Griekenland is achterlijk!Op zondag 12 februari 2012 @ 13:53 schreef GalaxyMan het volgende:
[..]
Dat zei VVD-Kamerlid Mark Harbers
Lol ooit gehoord van eerst je eigen stoep schoonvegen VOORDAT je over andere iets zegt ??
quote:Dat is politiek eigen. Volgens de SP ben je ook al een rijke middegroeper als je 30000 euro bruto per jaar verdiend.Op zondag 12 februari 2012 @ 14:02 schreef beantherio het volgende:
[..]
Dit is complete onzin. Als je een beetje rond gaat Googelen dan weet je al snel dat dit niet klopt (zie o.a. hier voor een indruk van het salarisniveau in Griekenland). Ik wil best geloven dat ze daar te lage belastingen heffen, maar wat deze meneer Harbers beweerd is complete lariekoek. Het is de VVD eigen zullen we maar zeggen.
quote:Hoezo te lage belastingen? Het hele probleem is dat de publieke sector de privé doodbelast.Op zondag 12 februari 2012 @ 14:02 schreef beantherio het volgende:
[..]
Dit is complete onzin. Als je een beetje rond gaat Googelen dan weet je al snel dat dit niet klopt (zie o.a. hier voor een indruk van het salarisniveau in Griekenland). Ik wil best geloven dat ze daar te lage belastingen heffen, maar wat deze meneer Harbers beweerd is complete lariekoek. Het is de VVD eigen zullen we maar zeggen.
quote:Wij zijn duidelijk voorgelogen, met dat hele Griekenland verhaal. Eerst moesten ze gered worden, want dat was goed voor ons. En nu mogen ze dood vallen, nu de banken weer boven Jan zijn. Het hele verhaal had niks met redden te maken, maar met rekken.Op zondag 12 februari 2012 @ 14:33 schreef Ruben2611 het volgende:
[..]
Hoe de stoep van Nederland eruit ziet wordt bepaald door de gezamelijke poilitieke partijen die samen middels coalitites beleid maken. Wie hier gaat zeggen dat de stoep van Nederland net zo vies is als die van Griekenland is achterlijk!
Alle EU-landen maken samen de EU en hebben dus alle recht om elkaar te helpen én terecht te wijzen. Het is logisch dat op gegeven moment de grens is bereikt, maar ook dat landen hun voorbereidingen treffen voor het geval de reddingsoperatie niet werkt.
quote:maar ook NIET SCHOONOp zondag 12 februari 2012 @ 14:33 schreef Ruben2611 het volgende:
[..]
Hoe de stoep van Nederland eruit ziet wordt bepaald door de gezamelijke poilitieke partijen die samen middels coalitites beleid maken. Wie hier gaat zeggen dat de stoep van Nederland net zo vies is als die van Griekenland is achterlijk!
Alle EU-landen maken samen de EU en hebben dus alle recht om elkaar te helpen én terecht te wijzen. Het is logisch dat op gegeven moment de grens is bereikt, maar ook dat landen hun voorbereidingen treffen voor het geval de reddingsoperatie niet werkt.
PS: Het draait hier niet om links vs rechts maar om het belang van de EU. Ik ben voor de EU, maar als op gegeven moment 'n land niet meer te redden is, moeten er keuzes gemaakt worden. Doormoddereren en samen met zwakste schakel ten onder gaan óf dat ene land amputeren tgv voortbestaan EU.
quote:Nee, de meesten vinden hier gewoon een stok om mee te slaan. Het is gewoon algemeen geweten dat Griekenland werd geholpen om de belanghebbenden te beschermen, mede om Europa te behoeden voor een nog zwaardere crisis. Het is heel erg jammer dat dit ten koste gaat van zure belastingscenten, maar het is in geen geval gluiperig.Op zondag 12 februari 2012 @ 14:35 schreef Hyman het volgende:
Ben ik de enige die het hier mee eens is?
quote:1. Al het belastinggeld wat tot nu toe als lening er naar toe is gegaan gaat verloren, met als gevolg extra bezuinigingen.Op zondag 12 februari 2012 @ 14:43 schreef Lkw het volgende:
Ik vind het een raadsel dat iedereen hier zo negatief doet over de geste Griekenland te laten vallen. Mij lijkt het een uitstekend plan. Het onheil is de Grieken niet overkomen, ze hebben het zelf veroorzaakt. Ik zie daarom geen enkele reden om ze maar geld toe te blijven stoppen.
Als onze banken vallen, hebben we een gigantisch probleem. Nu dat gevaar blijkbaar geweken is, is het niet raar de Griekenlandcrisis anders te benaderen. Integendeel, ik vind het verstandig.
Volgens mij anderen stiekem ook wel, maar ja, blijkbaar is VVD bashen toch nét ietsje aantrekkelijker.
quote:Je had liever gehad dat Nederland direct afstand had genomen van Griekenland en dat de banken geen marges hadden om de klap op te kunnen vangen met wegvallen van Griekenland uit EU?Op zondag 12 februari 2012 @ 14:03 schreef Shakkara het volgende:
Maakt weer duidelijk wat voor een huichelaars het zijn bij de VVD. Als het ze uitkomt lullen ze X, maar als Y ze beter uitkomt doen ze dat vervolgens lekker. Je weet nooit waar je aan toe bent, en als het even kan zullen ze valse informatie verspreiden om je het ene te laten doen, zodat zij vervolgens winst kunnen maken met het andere pad.
quote:Buiten dat, iedereen in Brussel wist, dat de Griek geen trouwe belastingbetaler was. Maar dat maakte niks uit, als ze maar importeerde en betaalde. Maakte niet uit hoe. Toen aan het licht kwam door al die advies kredietwaardigheid bureautjes, met hun ratings, knalde de boel. Wie heeft dan slecht zijn werk gedaan. Yep de mannetjes in Brussel met hun dikke portemonnees. En wie mag het gelach betalen? Ja de gewone burger. En nu willen ze ons doen laten geloven, dat de gewone Griek dit aan zich zelf te danken heeft. Het is hetzelfde om de burger hier de schuld te geven, van het feit dat hij gebruik heeft gemaakt van HRA mochten wij financieel ook naar de kloten gaan.Op zondag 12 februari 2012 @ 14:40 schreef Wild_Overstekend het volgende:
Het zou aan de Grieken zelf liggen dat ze in de problemen zijn gekomen. "Belasting ontduiken is daar een sport."
O ja? Vergeet meneer hierbij even de rol van Goldman Sachs?
quote:Die VVD'er zegt hier in feite gewoon letterlijk dat al die steunpakketten gewoon een middel waren om tijd te rekken, op wat voor manier is het precies solidariteit met andere EU-landen als je schijnbaar toch al geen zin had om het serieus door te zetten maar meer oog hebt voor je eigen banken.Op zondag 12 februari 2012 @ 14:49 schreef Ruben2611 het volgende:
[..]
Je had liever gehad dat Nederland direct afstand had genomen van Griekenland en dat de banken geen marges hadden om de klap op te kunnen vangen met wegvallen van Griekenland uit EU?
Wie denk je wie dat uiteindelijk betaald? En wat dát dat doet met onze en Europese economie?
Voor mij is het simpel: Tot zekere hoogte solidariteit tonen om 'n ander EU-land te redden, maar als dat niet lukt, ervoor zorgen dat we niet met z'n allen ten onder gaan. Hoe naïef kun je zijn als je daar anders over denkt.
quote:http://www.spiegel.de/international/europe/0,1518,676634,00.htmlOp zondag 12 februari 2012 @ 14:40 schreef Wild_Overstekend het volgende:
Het zou aan de Grieken zelf liggen dat ze in de problemen zijn gekomen. "Belasting ontduiken is daar een sport."
O ja? Vergeet meneer hierbij even de rol van Goldman Sachs?
quote:Klopt! Maar dat heb je mij ook niet horen zeggen.
quote:Als je 'n unie vormt moet je niet bij de minste geringste tegenslag je partner(s) laten vallen maar proberen te helpen. Uitersten of zwart witte keuzes zonder pogingen om te helpen is geen optie vind ik.Op zondag 12 februari 2012 @ 14:37 schreef betwet het volgende:
[..]
Wij zijn duidelijk voorgelogen, met dat hele Griekenland verhaal. Eerst moesten ze gered worden, want dat was goed voor ons. En nu mogen ze dood vallen, nu de banken weer boven Jan zijn. Het hele verhaal had niks met redden te maken, maar met rekken.
quote:1. Als jij denkt dat dat belastinggeld hoe dan ook terugkomt naar Nederland, ben je ontzettend naïef. Daar zien we nooit meer iets van terug, of Griekenland nu valt of niet.Op zondag 12 februari 2012 @ 14:47 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
1. Al het belastinggeld wat tot nu toe als lening er naar toe is gegaan gaat verloren, met als gevolg extra bezuinigingen.
2. Griekenland nu laten vallen op het moment dat banken er geen tot weinig verlies op maken suggereert wel heel erg dat dat je er als overheid enkel en alleen voor het grote geld bent en de bevolking je geen zak kunt schelen. Had Griekenland dan of meteen laten vallen of ga gewoon door met steun, maar kom niet met dit soort gluiperige acties aan.
quote:Een heleboel centjesOp zondag 12 februari 2012 @ 14:53 schreef Ouwesok het volgende:
Hoeveel geld hebben we al aan Griekenland betaald eigeniljk
quote:Hartgrondig eens.Op zondag 12 februari 2012 @ 14:49 schreef Ruben2611 het volgende:
[..]
Je had liever gehad dat Nederland direct afstand had genomen van Griekenland en dat de banken geen marges hadden om de klap op te kunnen vangen met wegvallen van Griekenland uit EU?
Wie denk je wie dat uiteindelijk betaald? En wat dát dat doet met onze en Europese economie?
Voor mij is het simpel: Tot zekere hoogte solidariteit tonen om 'n ander EU-land te redden, maar als dat niet lukt, ervoor zorgen dat we niet met z'n allen ten onder gaan. Hoe naïef kun je zijn als je daar anders over denkt.
quote:Of steunpakketten goed uitpakken hangt van zoveel factoren af dat van te voren niet te voorspellen was of het 100% zeker ging werken. Of hulp werkt, hangt ook af of het land geholpen wil worden en terug wil betalen. Maar zelfs dan is er geen garantie dat dat voldoende is. In Griekenland zelf draait het bijvoorbeeld ook om politiek gewin, waarbij partijen 'n slaatje proberen te slaan door dwars te liggen. Wat denk je hoe populair oppositie wordt bij volk als die ze tegen onpopulaire maatregelen stemmen....Op zondag 12 februari 2012 @ 14:53 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Die VVD'er zegt hier in feite gewoon letterlijk dat al die steunpakketten gewoon een middel waren om tijd te rekken, op wat voor manier is het precies solidariteit met andere EU-landen als je schijnbaar toch al geen zin had om het serieus door te zetten maar meer oog hebt voor je eigen banken.
quote:Die eerste is een belofte die meerdere malen door zowel de minister van financiën en meerdere Kamerleden, waardoor je ze er dus (in theorie) op af kunt rekenen.Op zondag 12 februari 2012 @ 14:59 schreef Lkw het volgende:
[..]
1. Als jij denkt dat dat belastinggeld hoe dan ook terugkomt naar Nederland, ben je ontzettend naïef. Daar zien we nooit meer iets van terug, of Griekenland nu valt of niet.
2. Griekenland meteen laten vallen, kon natuurlijk niet. Dan waren de banken meegevallen, wat je je niet kunt veroorloven. De overheid had de banken in dat geval overeind moeten houden met belastinggeld en dan waren we hier pas écht enorm in crisis geraakt.
Maar blijkbaar begrijpen veel mensen niet dat omvallende banken niet slechts een probleem van die banken is?
Waarbij overigens gezegd moet worden dat ik ook laaiend ben over graaiende en gemakzuchtig op gemeenschapsgeld leunende banken. Ik kots erop. Toch staat dat grotendeels los van dit verhaal.
quote:Of je stemt in dit geval met z'n allen voor of tegen. In tijden van oorlog oid moet er gewoon een regering van nationaal belang zijn en moeten partijen geen politiek gewin uit moeilijke keuzes proberen te halen. Daar wordt niemand sowieso beter van!Op zondag 12 februari 2012 @ 15:05 schreef Ruben2611 het volgende:
[..]
Of steunpakketten goed uitpakken hangt van zoveel factoren af dat van te voren niet te voorspellen was of het 100% zeker ging werken. Of hulp werkt, hangt ook af of het land geholpen wil worden en terug wil betalen. Maar zelfs dan is er geen garantie dat dat voldoende is. In Griekenland zelf draait het bijvoorbeeld ook om politiek gewin, waarbij partijen 'n slaatje proberen te slaan door dwars te liggen. Wat denk je hoe populair oppositie wordt bij volk als die ze tegen onpopulaire maatregelen stemmen....
quote:Het is dan ook gewoon niet waar.Op zondag 12 februari 2012 @ 14:53 schreef BJorn77 het volgende:
80000 euro bruto per jaar is 4000 euro netto in de maand ofzo.... wtf? Dan kan toch bijna niet?
Hukkie (Eindredactie Frontpage) 12-02-2012 @ 15:31
quote:Op zondag 12 februari 2012 @ 15:26 schreef NiceThingsAddict het volgende:
[..]
Het is een land lang geregeerd is door (sterk) linkse politiek, waar alles rotsvast zit in extreem machtige vakbonden en waar van een vrije beroepskeuze of vrije leverancierskeuze geen sprake is...
Die 80k, middels een hele lading toeslagen/bonussen, voor onmisbaar (1 week staken en werkgevers zwichten) zwaar werk als bijvoorbeeld havenarbeider wordt dan ineens redelijk geloofwaardig...
Ander voorbeeld, je mag er niet zomaar olijfteler worden, en al helemaal niet buiten de vakbond om je olijven aan bedrijf x verkopen.
quote:En met de cultuur van banken.Op zondag 12 februari 2012 @ 15:37 schreef Jeroen_Blueman het volgende:
[..]
schuld van links blablabla.
Dit heeft niets met links te maken, rechts gooit net zo goed geld over de balk met Griekenland, JSF en Afghanistan.
Dit heeft met de cultuur van Griekenland te maken.
quote:Dat is echt VVD logica, een havenarbeider verdient teveel, en dus komen er geen toeristen. Voor zover het al waar is, ik geloof er niks van. En de havens zijn eigendom van een Chinees staatsbedrijf, dus ik kan mij niet voorstellen dat dit iets met de problemen van de Griekse staat te maken heeft.De lonen in het land moeten volgens hem snel naar beneden. "Dan word je concurrerend. Nu wijken toeristen uit naar Turkije." Er zijn volgens hem nog te veel heilige huisjes. "Een havenarbeider verdient bijvoorbeeld tachtigduizend euro bruto per jaar. Als dat hier zo was geweest, was Lee Towers nooit gaan zingen."
quote:Wat heeft een Griek te willen, of te "vertrouwen" in de EU?Op zondag 12 februari 2012 @ 14:01 schreef pomtiedom het volgende:
Dus het hele circus rondom Griekenland was niet om Griekenland te redden maar om tijd te winnen totdat de economische motor van Europa was voorbereid op de val van Griekenland.
Tisk. Alhoewel ik het een verraderlijk plot vind kan ik niet anders dan ermee eens zijn dat het redden van Griekenland waarschijnlijk nadeliger zou zijn dan het laten vallen van Griekenland. Anderzijds zou ik van razernij begaan als ik een Griek was. De schade aan hun vertrouwen in de EU zal niet snel helen. Maar Mark heeft helaas wel gelijk, Griekenland heeft het erna gemaakt.
Dat Mark hiermee echter zo naar buiten komt in het open toont wel aan hoe Mark zijn moralistische motortje draait.
quote:inderdaad. de realiteit is namelijk dit:Op zondag 12 februari 2012 @ 15:17 schreef --ThePriest-- het volgende:
VVD is list & bedrog, mogen van mij allemaal opgeknoopt worden
quote:dat klopt ook niet. de salrissen zijn met 20% gedaalt en de kosten 30% gestegen. ook in nederland is dat zichtbaar gaande maar je ogen zijn niet open.Op zondag 12 februari 2012 @ 15:58 schreef Gamesua het volgende:
[..]
Wat heeft een Griek te willen, of te "vertrouwen" in de EU?
Ze willen niet bezuinigen, geen lagere lonen, geen belastingen betalen (uberhaupt, laat staan hogere belastingen) maar wel volledige leningen en garantie van de EU en de IMF. En vervolgens hele dagen of weken stakne alsof dat ze op magische wijze wel geld op gaat leveren
Ik denk dat de EU allang het vertrouwen in Griekenland heeft verloren en als ze zo brutaal bezig zijn is het niet meer dan logisch dat de EU-landen alleen aan hun eigen hachje denken.
quote:de pagina is niet gevonden. vvd censuur?Op zondag 12 februari 2012 @ 15:31 schreef Hukkie het volgende:
Leestip: http://www.dewereldmorgen(...)werelden-met-elkaar. Over het begin van de narigheid in Griekenland tot nu. Aardige puist om te lezen, maar wel de moeite waard imho.
(als ie niet al eerder voorbij gekomen is).
quote:het toetreden tot de eu gebeurde op basis van een driedelig pak en stropdas. en hiet goedgelovig woord. en dat terwijl iedereen weet dat imand met een stropdas en witte boord bij voorbaat de boel oplicht.Op zondag 12 februari 2012 @ 15:58 schreef Gamesua het volgende:
[..]
Ik denk dat de EU allang het vertrouwen in Griekenland heeft verloren en als ze zo brutaal bezig zijn is het niet meer dan logisch dat de EU-landen alleen aan hun eigen hachje denken.
Hukkie (Eindredactie Frontpage) 12-02-2012 @ 16:30
quote:Excuus, heb kennelijk de link niet helemaal goed geplakt. Deze doet het wel.Op zondag 12 februari 2012 @ 16:26 schreef almostdone het volgende:
[..]
de pagina is niet gevonden. vvd censuur?
quote:Haal de punt op het eind weg, dan werkt het wel.Op zondag 12 februari 2012 @ 16:26 schreef almostdone het volgende:
[..]
de pagina is niet gevonden. vvd censuur?
quote:Mytho logica: ik roep altijd maar wat....Op zondag 12 februari 2012 @ 16:42 schreef Mytho het volgende:
Links logica: Zolang de ander maar betaald
![]()
[afbeelding]
quote:Dit. Nu al die waardeloze obligaties niet meer in handen van banken, maar van Europese regeringen zijn mag het natuurlijk ineens wel.Op zondag 12 februari 2012 @ 13:54 schreef Broodje_Zaad het volgende:
Gore honden VVD. Eerst overal geld wegharken, en dan nu griekenland wél kunnen laten vallenKK regering.
quote:Duidelijk een liberaal die daar in de zakken van een ander graaitOp zondag 12 februari 2012 @ 16:42 schreef Mytho het volgende:
Links logica: Zolang de ander maar betaald
![]()
[afbeelding]
quote:Een beetje Hollander bewaart zijn geld op een veilige locatieOp zondag 12 februari 2012 @ 14:41 schreef Insurrectum het volgende:
Als klant van iedere willekeurige bank zijnde heeft u het recht om het gestorte geld van uw bankrekening op te nemen. De bank zal u hierin natuurlijk van dienst zijn aangezien ze u graag als klant zien terugkomen. Ze verdienen immers geld aan het kapitaal dat u aan hen ter beschikking stelt.