Zo praat je op RTL nog over een Elfstedentocht die niet doorging en zo lig je bij het op eigen gelegenheid rijden van de Tocht der Tochten in het ziekenhuis in Sneek. Het overkwam Gert Jakobs die vandaag bij een valpartij op het ijs nabij Koudum zijn enkel op twee plaatsen brak en een schouderspier scheurde.
"Serieus. Ben in sloten al veel gevalewm rechterarm naar de klootttnnn maar we leven nog," zo meldde hij vanochtend op Twitter. "Zo klaar schouder uit de kom waarschijnlojk enkel gebroken ben in hotel te koudum goed verzorging hier sorry fans tis klootttmnnn."
Jakobs was niet de enige die in het ziekenhuis belandde, want tientallen mensen liepen bij valpartijen botbreuken op. Vandaag was het wederom druk op het ijs. Vele honderden van hen, waaronder onder meer oud-profschaatsers Tonny de Jong en Rintje Ritsma, journalist Frits Wester, zanger Syb van der Ploeg en presentator Wilfred Genee, vertrokken vroeg uit Leeuwarden om de 200 kilometer lange Elfstedentocht af te leggen.
quote:GastOp zaterdag 11 februari 2012 @ 17:48 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[Quote]Elfstedenrijder[\quote]
Exht niet.
quote:Hij brak zijn enkel dubbelzijn enkel op twee plaatsen brak
quote:Is die even lelijk op zijn talenknobbel terechtgekomenwaarschijnlojk enkel gebroken ben in hotel te koudum goed verzorging hier sorry fans tis klootttmnnn
quote:Op zaterdag 11 februari 2012 @ 18:01 schreef Jazoist het volgende:
Grappig taaltje toch, dat Fries...
quote:Je bent bevangen door de kou?Op zaterdag 11 februari 2012 @ 18:01 schreef Jazoist het volgende:
Grappig taaltje toch, dat Fries...
quote:Dat staat natuurlijk geheel los van de elfstedentoch, nu staan er geen debiele hoempapa bands op het ijs en de rest van de aapjeskijkers.Op zaterdag 11 februari 2012 @ 19:13 schreef SiGNe het volgende:
En gister werd er al door schaatsers die 'm toch gereden hadden gezegd dat de elfstedentocht terecht was uitgesteld omdat het ijs te gevaarlijk zou zijn.
Dus wat doet half nederland: Toch rijden want wat weten Rayonhoofden en ervaringsdeskundigen er nou van?
quote:Het heeft ook te maken met het aantal mensen dat schaatst/op het ijs staat. Hoe meer mensen op het ijs, hoe dikker het ijs moet zijn.Op zaterdag 11 februari 2012 @ 19:13 schreef SiGNe het volgende:
En gister werd er al door schaatsers die 'm toch gereden hadden gezegd dat de elfstedentocht terecht was uitgesteld omdat het ijs te gevaarlijk zou zijn.
Dus wat doet half nederland: Toch rijden want wat weten Rayonhoofden en ervaringsdeskundigen er nou van?